PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایو مانیتور سامسونگ SyncMaster DFX 1793

edris0131
16-03-2016, 02:55
با عرض سلام
تو پست دیگری مشکلم رو گفته بودم و در آخر به این نتیجه رسیدیم که دراایو مکانیتورم (درایو مانیتور سامسونگ SyncMaster DFX 1793) مشکل داره و نصب نیست
اتفاقا من هم با نرم افزارهای چک و نصب کننده درایو چک کردم (خیلی از درایو ها رو نصب کردم - البته با سی دی درایوری که داشتم ) ولی خوب برای مانیتورم درایوش رو پیدا نکردم ....نرم افزار ها هم که اکثرا پولی بودن و درست عمل نکردند و فقط نشون دادن که این درایو ها نصب نیست
خلاصه کلام :
از اینترنت درایو مانیتورم رو یافتم
آدرس زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان حالا سوالم اینه که چطور باید این رو نصب کرد؟؟
فرمت .cab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دگه چیه ؟

محمد7966
16-03-2016, 03:07
با عرض سلام
تو پست دیگری مشکلم رو گفته بودم و در آخر به این نتیجه رسیدیم که دراایو مکانیتورم (درایو مانیتور سامسونگ SyncMaster DFX 1793) مشکل داره و نصب نیست
اتفاقا من هم با نرم افزارهای چک و نصب کننده درایو چک کردم (خیلی از درایو ها رو نصب کردم - البته با سی دی درایوری که داشتم ) ولی خوب برای مانیتورم درایوش رو پیدا نکردم ....نرم افزار ها هم که اکثرا پولی بودن و درست عمل نکردند و فقط نشون دادن که این درایو ها نصب نیست
خلاصه کلام :
از اینترنت درایو مانیتورم رو یافتم
آدرس زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان حالا سوالم اینه که چطور باید این رو نصب کرد؟؟
فرمت .cab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دگه چیه ؟

نمیدون این راه میشه یا نه

ولی وقتی میری توی دیوایس منیجر یه جا گزینه ای داره مبنی بر اینکه درایور نصب کنی اونجا باید انتخاب کنی

من قبلنا برای درایور مانتیورم که روی فلاپی ریخته بودن اینکارو میکردم