PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز با فلش

AMNA
15-03-2016, 18:13
دوستان میخوام ویندوزه ایکس پی رو از طریق فلش نصب کنم بعد از کپیه فایل ها در شروه نصب این ارور رو میده مشکل کجاست؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
15-03-2016, 18:28
دوستان میخوام ویندوزه ایکس پی رو از طریق فلش نصب کنم بعد از کپیه فایل ها در شروه نصب این ارور رو میده مشکل کجاست؟

تو گوگل سرچ کنید
خطای 0x0000007b در نصب ویندوز

براتون پیج های زیادی میاره

vissoto
15-03-2016, 20:21

سلام
در تنظیمات بایوس تنظیماتی مانند Sata Mode یا Sata configuration را پیدا کنید و آن را بر IDE تنظیم کنید و مجددا نصب ویندوز XP را بررسی کنید . در گوگل تصاویر مربوط به sata mode ahci or ide را ببینید تا تنظیمات را در Bios پیدا کنید.

AMNA
16-03-2016, 08:50
ممنون از راهنمایی شما دوستان
توی بایوس گزینه ای هست بنامon-chip sata modeکه disabledکردم ولی باز همون خطا رو داد. البته موقع نصب همین ویندوز از طریق سی دی راحت نصب میشه مشکل نصبه همین ویندوز از طریق فلشه.

shabnam1986
20-03-2016, 14:44
ممنون از راهنمایی شما دوستان
توی بایوس گزینه ای هست بنامon-chip sata modeکه disabledکردم ولی باز همون خطا رو داد. البته موقع نصب همین ویندوز از طریق سی دی راحت نصب میشه مشکل نصبه همین ویندوز از طریق فلشه.

حتما باید سستم بصورت سخت افزاری ساپورت کنه نصب از طریق فلش رو؟
پس برنامه هایی ک تو اینترنت هست ک با عنوان نصب ویندوز از طریق فلش ارایه میشه چی؟

AMNA
21-03-2016, 13:44
حتما باید سستم بصورت سخت افزاری ساپورت کنه نصب از طریق فلش رو؟
پس برنامه هایی ک تو اینترنت هست ک با عنوان نصب ویندوز از طریق فلش ارایه میشه چی؟

بله مادر برد باید ساپورت کنه.