PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز 7

morsadr
13-03-2016, 14:12
با سلام به اساتید گرامی
سیستم من ویندوز 7 ultimate سرویس پک 1 است که حدود 4 سال کار کرده و مشکلی جز کندی هر از گاهی نداشت .
آنتی ویروس کاسپر 2013 آپدیت نصب است .
یک هفته است که مشکل پیدا کرده و بسیاری از اپلیکیشن ها باز نمی شن . گوگل کروم مشکلی نداره . وارد اینترنت هم میشه ولی بسیاری دیگر از نرم افزارها اصلا باز نمیشن . کلیک که می کنم انگار نه انگار . در کنترل پنل نمیشه نرم افزاری را نصب و یا پاک کرد و کامپیوتر هنگ می کنه در صورتی که cpu usage اصلا بالا نیست و نزدیک به صفره .
در قسمت run امکان ورود به regedit و services نیست . کامپیوتر شات داون نمیشه و باید با دکمه کیس خاموش و یا ری استارت بشه .
در سیف مود مشکلی نیست و همه چیز اوکی است . بجز اینکه ظاهرا بعضی از اپلیکیشن ها اجازه باز شدن را ندارند . ( دقیق نمی دونم )
از ccleaner و tweaking windows repar هم استفاده کردم ولی مشکل حل نشد .
ممنون میشم که در مورد نوع مشکل و نحوه رفع آن من رو راهنمایی کنید .
با تشکر

MmD`
22-03-2016, 16:35
با سلام به اساتید گرامی
سیستم من ویندوز 7 ultimate سرویس پک 1 است که حدود 4 سال کار کرده و مشکلی جز کندی هر از گاهی نداشت .
یک هفته است که مشکل پیدا کرده و بسیاری از اپلیکیشن ها باز نمی شن . گوگل کروم مشکلی نداره . وارد اینترنت هم میشه ولی بسیاری دیگر از نرم افزارها اصلا باز نمیشن . کلیک که می کنم انگار نه انگار . در کنترل پنل نمیشه نرم افزاری را نصب و یا پاک کرد و کامپیوتر هنگ می کنه در صورتی که cpu usage اصلا بالا نیست و نزدیک به صفره .
در قسمت run امکان ورود به regedit و services نیست . کامپیوتر شات داون نمیشه و باید با دکمه کیس خاموش و یا ری استارت بشه .
در سیف مود مشکلی نیست و همه چیز اوکی است . بجز اینکه ظاهرا بعضی از اپلیکیشن ها اجازه باز شدن را ندارند . ( دقیق نمی دونم )
با تشکر

دوست عزیز سلام
روزتون بخیر
به گفته های دوستان عزیز تو نت که بنده سرچ کرده بودم و تجربه ای که دارم
میگن در کــــــــــــــــــــــــ ـل آنتی ویروس باعث کندی سیستم میشه تا حدی..
و بسته به کشش سیستمه خودتون داره
اگه این مشکل براتون پابرجاست
سعی کنید با کلید های
CTRL + ALT + DELETE
وارد صفحه ی Task Manager بشید و آنتی ویروستونو از قسمت Processes ببندید...و دوباره برنامه هایی که میگید مشکل دارن و باز نمیشن رو باز کنید.
حتما حواستون باشه همه برنامه های مرتبط با آنتی ویروس بسته باشن و حتی خوده آنتی ویروس (از قسمت گفته شده در خط بالا )
تست بگیرید و دوباره خبر بدید که مشکل حل شد یا نه.
موفق باشید

Pr0m3en
22-03-2016, 16:38
با سلام به اساتید گرامی
با تشکر
درود
دوست عزیز اول مطمئن بشو که ویروس نداری بعد ویندوزتونو عوض کنید.
موفق باشی.