PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خریدخودروتا30تومان

vahidsee
12-03-2016, 18:35
سلام .میخام یه خودرودست دوم تا30میلیون بخرم چی موردایی پیشنهادمیدید.میخام ایمنی وزیباییش مهمه .باتشکر

mohamad skystar
12-03-2016, 20:52
سلام .میخام یه خودرودست دوم تا30میلیون بخرم چی موردایی پیشنهادمیدید.میخام ایمنی وزیباییش مهمه .باتشکر

سمند LX میتونه خودروی مناسبی باشه از نظر ایمنی و زیبایی که ملاک شماست

POROMA2008
09-04-2016, 23:58
سمند LX میتونه خودروی مناسبی باشه از نظر ایمنی و زیبایی که ملاک شماست

سلام
سمندlx معمولی یا سمند lx-EF7

نظر شما در مورد سمند LX-EF7 دو گانه چیست مدل اخر 93 الی 94 ؟؟

mohamad skystar
15-04-2016, 15:22
سلام
سمندlx معمولی یا سمند lx-EF7

نظر شما در مورد سمند LX-EF7 دو گانه چیست مدل اخر 93 الی 94 ؟؟

شرمنده دیر جواب میدم
سمند lx ef7 دوگانه سوز مدل 93 و 94 خوبن و مشکلی ندارن

aminkhan2014
28-04-2016, 19:41
اگر زیبایی برات مهمه پارس elx و سورن واگر ایمنی 206 زیر 91 و تندر90

hosseinf722
28-04-2016, 21:17
ماشین ایرانی به هیچ وجه

بنظرم ژاپنی دهه نود
مثه هوندا آکورد ، میتوبیشی گالانت و.....

amir z
28-04-2016, 21:34
درود

لیفان 620 موتور 1.8
موتور با کیفیت بر پایه موتور تویوتا کرولا، اتاق و شاسی کرولا و آپشن های به روز

reza0124
29-04-2016, 13:37
بنظرم لیفان 620 گزینه ی خوبیه

hosseinf722
29-04-2016, 15:46
درود

لیفان 620 موتور 1.8
موتور با کیفیت بر پایه موتور تویوتا کرولا، اتاق و شاسی کرولا و آپشن های به روز

بنظرم لیفان 620 گزینه ی خوبیه

سلام

مبنای انتخاب 1- دست دوم بودن 2- ایمنی 3- زیبایی ، هست

ماشین چینی دست دومی که گفتین با بودجه ی ایشون باید حداکثر مدل 91 بخرن ، یعنی ماشین 5 سال پیش ، چینی 5 سال پیش رو به هیچ عنوان نمیشه روش حساب کرد

نتایج آزمایش ایمنی لیفان رو تو سایت euroncap پیدا نکردم ، ولی فک نمیکنم توی ایمنی حرفی برای گفتن داشته باشه

زیبایی هم یه امر نسبی و شخصی هست ، شاید شما بگی ماشین ایکس زیباترین ماشینه ولی یکی دیگه بگه حالم بهم میخوره ازش

پس با احترام برای نظر شما بنظر من لیفان 620 چه 1.6 چه 1.8 انتخاب مناسبی نیست

amir z
29-04-2016, 17:05
سلام

مبنای انتخاب 1- دست دوم بودن 2- ایمنی 3- زیبایی ، هست

ماشین چینی دست دومی که گفتین با بودجه ی ایشون باید حداکثر مدل 91 بخرن ، یعنی ماشین 5 سال پیش ، چینی 5 سال پیش رو به هیچ عنوان نمیشه روش حساب کرد

نتایج آزمایش ایمنی لیفان رو تو سایت euroncap پیدا نکردم ، ولی فک نمیکنم توی ایمنی حرفی برای گفتن داشته باشه

زیبایی هم یه امر نسبی و شخصی هست ، شاید شما بگی ماشین ایکس زیباترین ماشینه ولی یکی دیگه بگه حالم بهم میخوره ازش

پس با احترام برای نظر شما بنظر من لیفان 620 چه 1.6 چه 1.8 انتخاب مناسبی نیست

سلام دوست عزیز
شما تجربه لیفان رو داشتین؟؟؟ یا از نزدیکانتون داشتن؟؟
شما هم مثل افرادی که فقط میگن چینی به درد نمیخوره دارین برخورد میکنی. بهتره با چند تا از دارندگانشون صحبت کنید. اتفاقا جنازه همین چینی ها به صفر ماشینای ایران خودرو و سایپا می ارزه. هم خرابی خیلی کمتری دارن (تقریبا امکان نداره خرابی موتوری داشته باشن) و هم ظاهر به روز تر و زیبا تری دارن و هم ایمنی بالاتری. در ضمن در مورد ایمنی هم بهتره تصادفات شدیدشون رو ببینید (تو نمایندگی ها پیدا میشه) که خیلی بهتر از ماشین های داخلی مقاومت داشتن. همونطور که گفتم شاسی و اتاق دقیقا کرولا 2005 هست (جلوش به واسطه کاپوت کشیده تر، بلندتره فقط). تمام قطعات فنی موتوری و زیربندی مثل کمک فنرها و جلوبندی هم با تویوتا کرولا 2005-2006 مو نمیزنه و همه یکسانه. ضمنا من بهتره مشخص کنم پکه کنم که خودم لیفان 620 ندارم که نگین داره تعصب نشون میده و این چیزا، ولی این هایی رو که گفتم حاصل تجربیات هستش. بیشتر تحقیق کنید و فقط به حرف مردم عامه گوش نکنید.

aminkhan2014
29-04-2016, 19:10
درمورد چینی کارکرده آیا مکانیک و قطعه فراوان برای ماشینی که حداقل4 سال کارکرده هست و زمان سرویس هاش هست موجوده و قیمتش چی؟
بازار خرید و فروش چی؟میشه سریع نقدش کرد؟نه فقط تهران
چون کسی که کارکرده میخره مسلما میخاد از هرناحیه ضرر کمتری متحمل بشه

amir z
29-04-2016, 19:17
درمورد چینی کارکرده آیا مکانیک و قطعه فراوان برای ماشینی که حداقل4 سال کارکرده هست و زمان سرویس هاش هست موجوده و قیمتش چی؟
بازار خرید و فروش چی؟میشه سریع نقدش کرد؟نه فقط تهران
چون کسی که کارکرده میخره مسلما میخاد از هرناحیه ضرر کمتری متحمل بشه

در مورد شهرستان ها چون نبودم نظری نمیتونم بدم. ولی همه قطعات تو نمایندگی و همچنین تو بازار تهران موجوده. ضمنا همونطور که گفتم خیلی از چینیا قطعاتشون با ماشین های ژاپنی مشترکه. مثلا لیفان با ماشین های تویوتا، جک با میتسوبیشی و...

در مورد فروش تو تهران مشکلی نیست ولی در کل فروشش مثل ایرانیا نیست هیچ وقت. ولی من به شخصه حاظرم ماشینم به جای یک روز یه هفته طول بکشه فروش بره ولی توی چند سالی که ازش استفاده میکنم ماشین بهتری استفاده کنم و کمتر پام به تعمیرگاه باز بشه