PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحصیل در کارشناسی پیوسته با مدرک کاردانی پیوسته

movaghat123
12-03-2016, 00:58
سلام من مدرک کاردانی پیوسته دانشکده فنی و حرفه ای دارم
اگر در کنکور سراسری برای کارشناسی پیوسته شرکت کنم تکلیف چی میشه؟
باید دوره کاردانی رو هم از اول بخونم یا دروس رو تطبیق میدن؟
After4Ever
12-03-2016, 01:19
سلام من مدرک کاردانی پیوسته دانشکده فنی و حرفه ای دارم
اگر در کنکور سراسری برای کارشناسی پیوسته شرکت کنم تکلیف چی میشه؟
باید دوره کاردانی رو هم از اول بخونم یا دروس رو تطبیق میدن؟

اگر دروس یکی باشه تطبیق می خوره

movaghat123
12-03-2016, 01:38
مدرک کاردانیم کامپیوتر هست
کارشناسی هم میخام همینو ادامه بدم
یعنی من کنکور سراسری برای کارشناسی پیوسته شرکت میکنم ولی در واقع کارشناسی ناپیوسته میخونم؟!
میخاستم مطمئن بشم چون امروز آخرین روز ثبت نامه
تشکر فراوان

kakach
12-03-2016, 08:40
مدرک کاردانیم کامپیوتر هست
کارشناسی هم میخام همینو ادامه بدم
یعنی من کنکور سراسری برای کارشناسی پیوسته شرکت میکنم ولی در واقع کارشناسی ناپیوسته میخونم؟!
میخاستم مطمئن بشم چون امروز آخرین روز ثبت نامه
تشکر فراوان
میتونی شرکت کنی فقط:
1-حواست به سربازی باشه ،از تاریخ فارغ شدن کاردانی به مدت یه سال وقت داری تا دوباره معافیت تحصیلی بگیری اگه یه روز اینور و اونور بشه اذیتت میکنن.
2- بستگی به دانشگاه قبولیت داره،اگه جای خوبی قبول بشی و دانشگاه کاردانیت ضعیف باشه از نظر اونا،ممکنه درسهایی هم که نمره خوبی گرفته باشی رو رد کنن.

movaghat123
12-03-2016, 11:52
ممنون از پاسخ دوستان
ولی به نظرتون برای اطمینان از تطبیق دادن یا ندادن باید چکار کنم، متاسفانه مسئولین اون دانشگاه پاسخگو نیستن
در ضمن یک جایی همچین متنی رو خوندم: دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که دارای مدرک کاردانی پیوسته و فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند، هیچ یک از واحدهای مقطع کاردانی آنان قابل معادل سازی نمی باشد

kakach
13-03-2016, 11:12
ممنون از پاسخ دوستان
ولی به نظرتون برای اطمینان از تطبیق دادن یا ندادن باید چکار کنم، متاسفانه مسئولین اون دانشگاه پاسخگو نیستن
در ضمن یک جایی همچین متنی رو خوندم: دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که دارای مدرک کاردانی پیوسته و فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند، هیچ یک از واحدهای مقطع کاردانی آنان قابل معادل سازی نمی باشد
گفتم که
مملکت ما دوست دارن چوب لا چرخ بندازن همیشه
به نظرم برو دانشگاه آزاد بعد برو خودت توو واحد آموزش دانشکده مخصوص رشته ات بگو میخوام واسه سال بعد بیام همین واحد ادامه تحصیل بدم و پیوسته بخونم واحدام رو تطبیق میدین یا نه؟
ببین چه جوابی میدن.
همین کارو توو دانشگاه سراسری هم انجام بده
اگه همین ور سال هم بری به نفعته کار زیادی ندارن حوصله دارن جواب بدن.