PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی ویندوز ایکس پی سرویس پک 4 استفاده کرده؟

shabnam1986
06-03-2016, 21:44
کسی استفاده کرده ببینه چجوریاس؟
از طرف مایکروسافت ک نبس درسته؟

CafeNet999
06-03-2016, 22:04
سرویس پک 4 وجود نداره.احتمالا یکی برداشته آپدیت های مهمی که بعد از سرویس پک 3 اومده رو جمع کرده و در قالب پک ارائه داده.برادران روس از اینکارا زیاد میکنن

shabnam1986
07-03-2016, 09:20
آخه سایت های معتبر ایرانی لینک دادن

V i r u s e r
07-03-2016, 14:10
هیچ سایت ایرانی معتبر نیست

shabnam1986
08-03-2016, 15:48
من نصب کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ghaioom
11-03-2016, 22:50
کسی استفاده کرده ببینه چجوریاس؟
از طرف مایکروسافت ک نبس درسته؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] akhtafzar.com/fa/news/os/7056-windows-xp-unofficial-service-pack-4

اسم سایتو چسبیده بزن

shabnam1986
12-03-2016, 12:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] akhtafzar.com/fa/news/os/7056-windows-xp-unofficial-service-pack-4

اسم سایتو چسبیده بزن

خوب من ک بالاتر پست دادم
من نصبش کردم

Ghaioom
12-03-2016, 14:52
خوب من ک بالاتر پست دادم
من نصبش کردم

خب میخواستم بگم که ویندوزی نیست که شکلو شمایل داشته باشه. همون اکس پی هست که امنیتش رفته بالا با پک 4 . بروز شده ی پک 3 هست دیگه.
توضیحاتش هم اونجا هستش.

shabnam1986
12-03-2016, 23:15
خب میخواستم بگم که ویندوزی نیست که شکلو شمایل داشته باشه. همون اکس پی هست که امنیتش رفته بالا با پک 4 . بروز شده ی پک 3 هست دیگه.
توضیحاتش هم اونجا هستش.

مایکروسافت زده؟

Iloveu-ALL
12-03-2016, 23:23
چنین چیزی رسمی و از طرف مایکروسافت نیست!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_Pack_3
آخرین رسمی همون sp3 هست

Ghaioom
13-03-2016, 09:53
مایکروسافت زده؟

آبجی جان تو همون لینک که دادم توضیح داده دیگه بیا اینجا میزارم:
دیگه جدا از متن من خبر ندارم زده یا نه ولی تو متن گفته زده.

علی رغم اینکه مایکروسافت رسماً از آوریل 2014 به پشتیبانی از ویندوز XP پایان داده، اما علاقمندان به این سیستم عامل 15 ساله، راه خود را برای به روز نگه داشتن کامپیوتر‌هایشان در پیش گرفته‌اند. یکی از این راهکار‌ها سرویس پک 4 نام دارد که بروزرسانی‌های ارائه شده از سوی مایکروسافت برای نسخه POSReady را با خود دارد و می‌تواند جان تازه‌ای به ویندوز XP ببخشد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] احتمالاً می‌پرسید از آنجایی که مایکروسافت بروزرسانی برای این سیستم عامل ارائه نمی‌کند و منبع باز هم نیست، پس این سرویس پک از کجا آمده است؟ پاسخ ساده است، ویندوز XP دارای نسخه ویژه‌ای به نام POSReady می‌باشد که هنوز هم مایکروسافت از آن پشتیبانی می‌کند و این سرویس پک غیر رسمی، در برگیرنده بروزرسانی‌های ارائه شده برای همین نسخه است. نسخه 3.0 و 3.1 از سرویس پک 4 ویندوز XP، کلیه بروزرسانی‌های ارائه شده برای نسخه POSReady تا ماه ژانویه 2016 را با خود دارد.
در کنار وصله‌های امنیتی ارائه شده از سوی خود مایکروسافت، نسخه جدید سرویس پک 4 ویندوز XP، برخی باگ‌ها و خطاهای موجود در نسخه 2 همین سرویس پک را برطرف می‌کند. یکی دیگر از مشکلات برطرف شده، تشخیص اشتباه این سرویس پک توسط برخی آنتی ویروس‌ها به عنوان بدافزار است. در کنار تغییرات مورد اشاره، با نصب جدید‌ترین سرویس پک غیر رسمی ویندوز XP، قابلیت نصب به صورت زنده، بروزرسانی مناطق زمانی و همچنین رفع مشکل خطای رجستری DxDiag را دریافت می‌کنید.
در حالی که نصب جدید‌ترین سرویس پک برای ویندوز XP می‌تواند برانگیزنده باشد، اما در ‌‌نهایت نباید فروش کرد از آنجایی که حفره‌های امنیتی این سیستم عامل دیگر برطرف نمی‌شود، شما همواره در معرض تهدیدهای امنیتی قرار خواهید داشت. با این حال با توجه به انتقاداتی که متوجه ویندوز 10 است و هم زمان عدم قابلیت اجرا بر روی بسیاری از کامپیوترهای قدیمی، ویندوز XP کماکان انتخاب بسیاری از کاربران خواهد بود. با اینکه سرویس پک مورد بحث به طور رسمی از سوی مایکروسافت ارائه نشده است، اما اگر جزو کاربران ویندوز XP هستید، پیشنهاد می‌شود در نصب آن شک نکنید.

shabnam1986
14-03-2016, 12:01
خیلی جالب توضیح دادین
ی سوال هم داشتم
تو این ویندوز غیر از امنیت چ چیزهایی اضافه شده؟

روانپریش
25-03-2016, 16:26
تمام نرم افزارهای که روی سرویس پک 3 نصب میشن روی 4 هم نصب میشن؟

shabnam1986
26-03-2016, 22:51
توضیحاتش هم اونجا هستش.

چرا اصلا update نمیشه؟

روانپریش
26-03-2016, 23:45
من تازه ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 نصب كردم ميتونم بدون تغير ويندوز تبديلش كنم به سرويس پك 4؟

shabnam1986
27-03-2016, 16:27
من تازه ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 نصب كردم ميتونم بدون تغير ويندوز تبديلش كنم به سرويس پك 4؟

موقع ستاپ ویندوز ب جای فرمت کردن گزینه آپدیت رو بزن این ک سوال نداره

روانپریش
27-03-2016, 22:53
موقع ستاپ ویندوز ب جای فرمت کردن گزینه آپدیت رو بزن این ک سوال نداره
ببين دوست عزيزم
من العان نصب كردم و توموم شده العان ميگم چجوري رويس پك 2 رو تبديل به سرويس پك 4 كنم