PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا یک و دویست

shukhinemikoni
05-03-2016, 20:18
سلام دوستان
یه گوشی میخام برای ابجیم
صفحش حداقل پنج باشه
سیستمشم قوی باشه چون کلا با همه جور نرم افزاری کار میکنه ورد و پی دی اف و .... (فوق لیسانس کامپیوتره)
دوربینش هم خوب باشه
خب خانومم هست خوشکل هم باشه
محکم و ترجیحا ضد اب باشه(یه پسر دو ساله شیطون داره که گوشی قبلیشو انداخته تو لباس شویی):n31:
قیمت هم حدوده یک تا یک و دویست
خوپش m5 سونی رو میخاد
نظرتون چیه

NOR-1
05-03-2016, 20:51
تا 1 تومان g3 هست ولی زد اب نیست اما اکثر گوشی ها به جز ایفون قابلیت مقاومت در برابر اب کم یا باران رو دارن ولی مثل سونی نمیشه 30 دقیقه تا 1.5 متر نگه داشت
سری جدید A سامسونگ هم خیلی عالیه ولی اسپیکر جالبی نداره و از htc هم m9s و z3 یا z3+ خوبه این هارو میشه تو پاساژ ها با روشنش کار کرد گوشی های دیگه هم هستن ولی نظر من این هاست

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Iloveu-ALL
05-03-2016, 20:54
بهترین انتخاب برای شما، گوشی های سونی هستن:
Sony Xperia M5
Xperia Z3
Xperia Z3+4 (با افزایش بودجه)

سخت افزار خوب - ضدآب - رم بالا - مورد پسند دخترا
دوربین 20 - باتری مناسب وبه روزسانی های اندروید

shukhinemikoni
05-03-2016, 21:04
یه جا میخوندم این m5 یه دفعه خاموش میشه
شمام شنیدین
بین همین دو تا سونی m5 & z3 کدوم رو بهتر میدونین
از نظر محکمی و دوربین

NOR-1
05-03-2016, 21:11
چون سی پی یو mediatek شاید به این دلیل باشه پیشنهاد میکنم از گوشی های با سی ی یو اسنپدراگون بگیرین

K!ng of th3 K!ngs
05-03-2016, 21:42
من HTC One m8 طلایی رنگ و قرمز رنگ رو پیشنهاد میکنم... بسیار روون هست و باتری خوبی داره دوربینش هم قابل قبوله و Splash Proof هست یعنی اگر آب بهش بپاشه مقاومه. بدنه ی فلزی زیابیی هم داره

shukhinemikoni
05-03-2016, 21:45
من HTC One m8 طلایی رنگ و قرمز رنگ رو پیشنهاد میکنم... بسیار روون هست و باتری خوبی داره دوربینش هم قابل قبوله و Splash Proof هست یعنی اگر آب بهش بپاشه مقاومه. بدنه ی فلزی زیابیی هم داره

میشه دلیلتون رو بگین که چرا به نظرتون m8 بهتره

K!ng of th3 K!ngs
05-03-2016, 21:51

NOR-1
05-03-2016, 23:04
گوشی های A جدید در برابر اب هم مقاومه و فینگرپرینت هم داره ولی شما نباید بندازین گوشی رو بندازین تو لباس شویی حتی سری z هم نمیتونه 100 زدآب باشه
قیمت A5 جدید با گارانتی همراه سرویس خاورمیانه 1.120.000
با گارانتی پارس مایکروتل 1.250.000

K!ng of th3 K!ngs
06-03-2016, 01:06
میشه دلیلتون رو بگین که چرا به نظرتون m8 بهتره

چون منم 6 ماه پیش تا 1200 بودجه داشتم و هر گوشی که وجود داره و نداره رو بررسی کردم و آخرشم برای خودم m8 رو گرفتم... تا حالا هنگ که هیچی حتی کند هم نشده، با استفاده ی بسیار سنگین 1 روز راحت دووم میاره استفاده ی معمولی 2 3 روز دورینش در شب خیلی خوبه ( باید بگم که دوربینش 4 Ultrapixel هست، با اینکه 4 به نظر عدد پایینی میاد، ولی بهتون قول میدم شگت زدنتون میکنه) ولی در نور بیسار شدید بعضی وقتا بعضی نقاط بیش از حد نورانی مشن...
سایزشم که 5.1 هست فکر کنم و خیلی خوشدسته و بدنه ی فلزی اون باعث میشه هر وقت گوشی رو بر میدارین یه حس متفاوتی بهتون دست بده. الان ممکنه فکر کنید چون خودم دارمش دارم تبلیغش رو میکنم... ولی من با LG G3, Sony Xperia Z3, Galaxy Note 4, Galaxy S6, از نزدیک کار کردم و واقعا از هرچ کدوم بیش تر از این حوشم نیومد... یه نکته ی خیلی خوبی که HTC داشت که باعث شد حتما بهش فکر کنم این بود که اسپیکر های خود گوشی عاالین! یعنی با اونها بخواین به آهنگ گوش بدید لذت میبرید و Earphone های خودشم هم که اصلا جای هیچ صحبتی نمیزاره برای کسی که دوست داره همیشه آهنگ گوش بده....
ولی در هر حال این تجربه ی منه...
اگر تهران هستید بگید که بازار موبایل ایران و مگامال جاهایی هستند که میدونم هر نوع گوشی بخواید برای کار کردن به عنوان تست دارن...

esmiz
06-03-2016, 01:27
شما همون z3 رو بگیرید هم پرزازندش کوالکامه هم ضد آبه دوربینش خوبه باتریش ماندگاریش بالا هست

فرستاده شده از E2333ِ من با Tapatalk

shukhinemikoni
06-03-2016, 10:44
دوستان دم همتون گرم مخصوصا
K!ng of th3 K!ngs عزیز که وقت گذاشت کلی جواب داد
من کاشان هستم فعلا هم سختمه بیام تهران میخام خرید اینترنتی کنم
بزارید با خودشم یه صحبتی بکنم دوباره مزاحمتون میشم
فقط یه سوال سه تا m8 هست تو بازار همشون مثل همند

K!ng of th3 K!ngs
06-03-2016, 17:24
دوستان دم همتون گرم مخصوصا
K!ng of th3 K!ngs عزیز که وقت گذاشت کلی جواب داد
من کاشان هستم فعلا هم سختمه بیام تهران میخام خرید اینترنتی کنم
بزارید با خودشم یه صحبتی بکنم دوباره مزاحمتون میشم
فقط یه سوال سه تا m8 هست تو بازار همشون مثل همند

خرید اینترنتی کنید مشکلی نیست فقط من دیجی کالا رو پیشنهاد میکنم....
بله 3 تا m8 هست تو بازار که من بهتون توضیح میدم
M8 معمولی: دوربین 4 اولتراپیکسل + فرستنده ی مادون قرمز برای کنترل تلویزون و پردازنده ی Snapdragon 801
M8 Eye: دوربین 13 مگاپیکسل + عدم وجود مادون قرمز و پردازنده ی Snapdragon 801
HTC one m8 S: دوربین 13 + پردازنده ی ضعیف تر Snapdragon 615

به توجه به این تفاسیر اگر میخواید M8 برداریر پیشنهاد من همون M8 معمولی بدون پیشوند و پسوند هست و از نظر دوربین هم بهتون بگم که عدد 13 و 4 فقط عدد هستند و سایز تصویر، مهم این هست که کیفیت لنز و دوربین و... چطور باشند تا عکس خوب باشه که من از 4 اولتراپیکسل راضیم و مادون قرمز بیشتر به دردم میخوره تا سایز بیشتر تصویر دوربین.

در مورد G3:
این گوشی هم بسیار خوبه ولی باتری ضعیف تری داره نسبت به m8 و کمی کمتر خوشدسته ولی بهجاش صفحه ی 5.5 اینچی داره و رزولوشن 2k که باعث میشه صفحش خیلی شفاف و با کیفیت باشه دوربینش هم عالیه فقط همون طوری که گفتم از HTC بزرگتره و باتری ضعیف تری داره همچنین به دلیل رزولوشن بیشتر صفحه نمایش در بازی ها کند تر از اچ تی سی هستش. رنگ های خیلی زیبایی هم داره که مناسب خانوم ها هست

در مورد Z3
این گوشی هم واقعا عالیه باتری خوب پردازنده ی خوب دوربین خوب و البته ضد آب ولی باز هم از HTC بزگرتره و چون بدنه ی شیشه ای داره ممکنه با افتادن روی سطح سخت بدنه ش ترک بخوره و زیبایی اش رو از دست بده. البته قیمتش از 1200 بیشتر میشه

shukhinemikoni
06-03-2016, 17:54
K!ng of th3 K!ngs عزیز
ممنون برای اینکه وقت میزارین
یه سوال دیگه شما در موردm5 اطلاعاتی ندارید
بین m5 سونی و m8 اچ تی سی کدوم رو پیشنهاد میکنید

NOR-1
06-03-2016, 18:17
دوست عزیز کیفیت دوربین m8 خوبه ولی شاید راضی کننده نباشه شما G3 بگیرین بهتره در ضمن حافظه داخلی g3 32gb ولی m8 و z3 16 که اگر نرم افزار زیادی استفاده میکنین با 16 به مشکل میخورین

K!ng of th3 K!ngs
06-03-2016, 18:25
K!ng of th3 K!ngs عزیز
ممنون برای اینکه وقت میزارین
یه سوال دیگه شما در موردm5 اطلاعاتی ندارید
بین m5 سونی و m8 اچ تی سی کدوم رو پیشنهاد میکنید

واللا من با سونی تجربه ی زیادی ندارم در این مورد نمیتونم بهتون کمکی بکنم بهتره از کسانی که M5 داشتن سوال کنید

دوست عزیز کیفیت دوربین m8 خوبه ولی شاید راضی کننده نباشه شما G3 بگیرین بهتره در ضمن حافظه داخلی g3 32gb ولی m8 و z3 16 که اگر نرم افزار زیادی استفاده میکنین با 16 به مشکل میخورین

برای من هم خوب و هم راضی کننده هست. ولی قطعا کیفیت دوربین G3 بسیار بالاتره و حتی میشه برای عکاسی نیمه حرفه ای ازش استفاده کرد... و G3 و Z3 و M8 همه Micro SD میخورن تا 128 گیگابایت البته G3 رو مطمئن نیستم

shukhinemikoni
06-03-2016, 21:46
متشکر از همه دوستان به خاطر پاسخ های خوبشون
فقط یه نکته دیگه میدونم باید همه شرایط رو اول بگم اما خب ببحشید آبجیم میگه میخاد دو سیم هم باشه

K!ng of th3 K!ngs
06-03-2016, 23:02
اگر دو سیم میخواید حتما باشه پیشنهاد من Xperia Z3 Dual هست.

shukhinemikoni
06-03-2016, 23:29
پس کلا نظرتون اینه که m5 نخرم؟؟؟
بین z3 & m8 & g3 یکی رو انتخاب کتم
g3 دو سیم کارت نداره

NOR-1
06-03-2016, 23:38
پس همون Z3 بگیرین و یک کیس iface براش بگیرین
خلاص!

Iloveu-ALL
06-03-2016, 23:40
پس کلا نظرتون اینه که m5 نخرم؟؟؟
بین z3 & m8 & g3 یکی رو انتخاب کتم
g3 دو سیم کارت نداره

اگه دوربین براش مهمه Z3 بگیر
M8 به جز دوربینش ... گوشی کامل و جذاب و روونی هست

بنظرم دو سیمکارت Z3 بهترین انتخاب هست. گوشی جدیدتریه و ضد آب هم هست

esmiz
07-03-2016, 01:37
اگه دو سیم می خواید z3 از بقیه بهتره

shukhinemikoni
07-03-2016, 12:49
پس طبق فرموده شما z3 دوسیم میگیرم
ارزش داره بودجه رو افزایش بدم z3 پلاس میگیرم . تفاوت کاراییش به تفاوت قیمتش میرزه؟
فقط یه سوال دیگه
اینترنتی از چه سایتی خرید کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت خوبیه؟
از دیجی خرید کردم قبلا خوب بوده اما این یکی قیمتاش خیلی بهتره

NOR-1
07-03-2016, 14:47
قیمت z3+ نزدیک 1.400 تومانه بودجه شما 1.200 (مموری گلس کیس هم حساب کنیم به 1350 میرسه ) قطعا به تفاوت قیمتش می ارزه
ولی a5 2016 هم در نظر بگیرید به جز دوسیم کارت مموری هم میتونین اضافه کنین

shukhinemikoni
07-03-2016, 15:42
قیمت z3+ نزدیک 1.400 تومانه بودجه شما 1.200 (مموری گلس کیس هم حساب کنیم به 1350 میرسه ) قطعا به تفاوت قیمتش می ارزه
ولی a5 2016 هم در نظر بگیرید به جز دوسیم کارت مموری هم میتونین اضافه کنین

ببخشید منظورتون رو از «مموری گلس کیس هم حساب کنیم» متوجه نشدم
یعنی به جای مموری و گلس کیس هزینه کنم برا زد سه پلاس ؟
خب در اخر گلس کیس رو که میخام
بعد این کیس iface رو هیچ سایتی نداره
بعد این سایتی که اسمش رو گفتم قیمتاش خیلی پایین تر از دیجی هست
بعد از نظر سخت افزاری سامسونگ a5 پایین تر از زد سه نیست؟
مزیت a5 چیه نسبت به زد سه؟

NOR-1
07-03-2016, 17:51
منظورم این بود شما هر گوشی بگیرید این لوازم هم براش میگیرین حالا اگه z3+ میگیرین با این لوازم بالا 1500 براتون تمام میشه
چون a5 دستگاه جدید تره اپدیت بیشتری میگیره کیفت صفحه بهتری داره رابط کاربری جذابتری داره دوربین تقریبا یکسانی داره (به مگاپیکسل توجه نکنین) فینگرپرینت داره از نظر مقاومت در برابر اب خیلی خوبه بدون این که در پوشی داشته باشه در حالی که درپوش z3 یکم باز باشه اب میره تو میتونین فیلم هاشو تو یوتیوب ببینین
ولی یک صبر کنین قیمتش به 1 تومان میرسه

shukhinemikoni
07-03-2016, 22:40
a5 رو که محل سیم کارت و کارت مموری یکیه
نمیشه هم دو تا سیم کرات داشت هم مموری

NOR-1
08-03-2016, 00:15
a5 رو که محل سیم کارت و کارت مموری یکیه
نمیشه هم دو تا سیم کرات داشت هم مموری
تو نسخه 2016 میشه هم مموری داشت هم دو سیم کارت
اسلات بالا گوشی جای یک سیم کارت و سمت راست جای یک سیم و یک مموری

esmiz
08-03-2016, 00:45
پس طبق فرموده شما z3 دوسیم میگیرم
ارزش داره بودجه رو افزایش بدم z3 پلاس میگیرم . تفاوت کاراییش به تفاوت قیمتش میرزه؟
فقط یه سوال دیگه
اینترنتی از چه سایتی خرید کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت خوبیه؟
از دیجی خرید کردم قبلا خوب بوده اما این یکی قیمتاش خیلی بهتره
گوشی z3پلاس خیلی از z3 بهتره اولیش اینه که پردازندش قویه باریک و خیلی کیفیت ساختش بالاست باتریش قویه در پوش شارژ هم نداره و آپدیت های زیادی هم باهاش می یاد در ضمن شما یادتون نره این گوشی یک پرچمداره و از نظر پشتیبانی قابل مقایسه با میان رده ها نیست.