PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرد و خاک یا پیکسل سوخته؟

mhroozbeh
05-03-2016, 18:06
سلام
من یه گوشی G4 خریدم و متاسفانه این سیاهی رو تشخیص دادم
اول اینکه آیا این گرد و خاکه یا پیکسل سوخته؟ اگه گرد و خاکه چرا باید به درون پنل نفوذ کنه؟ مگه غیر ازینه که این پنل ها توی خلع و بدون زره ای از اجسام تولید میشه؟ این ایراد از پنل نیست که توش گرد و خاک نفود کرده؟ یا اینکه به دلیل تراکم بالای پیکسل نشون نمی ده که پیکسل سوخته است و فکر می کنه آدم که گرد و خاکه؟
من از یه سایت اینترنتی اینو خریدم و از طرفی موندم که چکارش کنم؟ دلم هم نمیاد اینو پس بفرستم و بهشون ضرر بزنم آخه سایته لبه مرزیه و بنده خداها همش براشون ضرر میشه بخوان این گوشی رو هم دسته دوم بفروشن
کلا دوست ندارم این وسط هیچ کس ضرر کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pr0m3en
05-03-2016, 19:06
درود
دوست عزیز یا ضرر شماست یا اونا.
باید گارانتی داشته باشه و اونا میفرستن به گارانتی اینترنشنال و براشون عوض میکنن.
ولی باید پیکسل سوخته باشه چون توی گوشی نو که دیگه گرد و خاک نمیره که.

●●●FDR●●●
05-03-2016, 19:26
من یه تبلت دارم توی پنلش یه دونه غبار سفید رنگ هستش که حتی زمانی که خاموشه به راحتی دیده میشه. درسته اینا توی محیط ایزوله مونتاژ میشن . ولی حتی محیط ایزوله هم 100 درصد نمیتونه تضمین کنه که گرد و غبار وارد نشه . مقداری هم خطای انسانی رو در نظر بگیرید.

اما این چیزی که توی عکس دوم هستش بنظر نه گرد و غبار میرسه و نه پیکسل سوخته. البته شاید عکس وضوح لازم برای قضاوت کردن رو نداشته باشه.

شما پس بفرستش اونا خودشون میفرستن برای گارانتی بیرون از ایران. ضرر هم نمیکنن نگران نباش

mhroozbeh
05-03-2016, 23:55
ممنون منم تصميم به پس فرستادن كردم