PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در برنامه کنترل از اراه دور آندروید با ال ای دی سامسونگ

omid-p30
05-03-2016, 16:49
سلام.

ال ای دی سامسونگ مدل

UA40H5870AW

دارم.

برنامه sam remote tv رو روی موبایلم نصب کردم ولی کار نمیکنه. در حالیکه روی تلویزیون منزل برادرم که اون هم سامسونگه راحت کار میکرد.

مشکل از کجاست ؟

بسیار ممنون.

Pr0m3en
05-03-2016, 19:08
درود
مدل تلویزیون برادرتون مشابه مال شماست؟

matinpour
05-03-2016, 20:58
سلام.ال ای دی سامسونگ مدل UA40H5870AWدارم.برنامه sam remote tv رو روی موبایلم نصب کردم ولی کار نمیکنه. در حالیکه روی تلویزیون منزل برادرم که اون هم سامسونگه راحت کار میکرد.مشکل از کجاست ؟بسیار ممنون.دوست عزیزموقع انتخاب مدل samsung most models all functions را انتخاب کنید تا به تمام مدلها مسلط باشید.

omid-p30
06-03-2016, 08:11
درود
مدل تلویزیون برادرتون مشابه مال شماست؟

نه اون رو پارسال خریدیم، برا خودمون رو همین چند هفته پیش.

دوست عزیزموقع انتخاب مدل samsung most models all functions را انتخاب کنید تا به تمام مدلها مسلط باشید.

ممنون. همچین گزینه ای رو ولی هیچ جای برنامه پیدا نمیکنم.

matinpour
06-03-2016, 15:29
نه اون رو پارسال خریدیم، برا خودمون رو همین چند هفته پیش.

ممنون. همچین گزینه ای رو ولی هیچ جای برنامه پیدا نمیکنم.
دوست عزیز
برای این منظور در ورژن 2.0.6 شما وقتی که شماره و مدل تلویزیونتان را انتخاب کردید در پاین لیست همان منو و پایین صفحه آیتم tap to see all compatible remotes هست که با کلیک بر آن روند نصب
samsung most models all functions انجام می شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این تایپیک هم میتوانید روند نصب را پیگیری کنید.

omid-p30
07-03-2016, 08:41
دوست عزیز
برای این منظور در ورژن 2.0.6 شما وقتی که شماره و مدل تلویزیونتان را انتخاب کردید در پاین لیست همان منو و پایین صفحه آیتم tap to see all compatible remotes هست که با کلیک بر آن روند نصب
samsung most models all functions انجام می شود

از این تایپیک هم میتوانید روند نصب را پیگیری کنید.

ممنون.

من از برنامه sam remote tv استفاده میکنم و مشکلم با این هست.

برنامه ای که معرفی کردید رو هم خواستم امتحان کنم ولی گویا در تاپیکش گفتید که اینفراره میخواد، در حالی که گوشی ال جی من این رو نداره و فقط با وایرلس میتونم وصل بشم.

matinpour
07-03-2016, 20:25
ممنون.

من از برنامه sam remote tv استفاده میکنم و مشکلم با این هست.

برنامه ای که معرفی کردید رو هم خواستم امتحان کنم ولی گویا در تاپیکش گفتید که اینفراره میخواد، در حالی که گوشی ال جی من این رو نداره و فقط با وایرلس میتونم وصل بشم.
دوست عزیز
درست است آن برنامه برای گوشی ال جی اصلاً کاربرد ندارد. برای سامسونگ و htc کاربرد دارد پس اگر با wifi کار می کند ممکن است که باید آی پی تلویزیون را و یا رمز شبکه تلویزیون را وارد کنید.

omid-p30
08-03-2016, 12:38
دوست عزیز
درست است آن برنامه برای گوشی ال جی اصلاً کاربرد ندارد. برای سامسونگ و htc کاربرد دارد پس اگر با wifi کار می کند ممکن است که باید آی پی تلویزیون را و یا رمز شبکه تلویزیون را وارد کنید.

ممنون.

نه این برنامه کاملا خودکار عمل میکنه و برای تلویزیون سامسونگ برادرم راحت کار میکنه و فقط به ال ای دی خودم که مدل UA40H5870AW هست وصل نمیشه.

حدس میزنم مشکل به تنظیمات خود تلویزیون مربوط باشه که نمیدونم حالا چی هست.