PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور باز نشدن فایل در PDF

samirasaeedi
05-03-2016, 15:23
من یه مشکل اساسی دارم چند تا فایل مهم PDF دارم که تو سیستمم باز نمیشه رو چند تا سیستم دیگه هم امتحان کردم جواب نداد و این ارور و میده:
acrobot could not open ... because it is either not a supported file type or because the file has been damaged (for example it was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded
توروخدا میشه یکی کمکم کنه و بگه مشکل کار کجاست؟

CafeNet999
05-03-2016, 15:48
خوب متن اخطار کاملا مشخصه میگه یا
because it is either not a supported file type فایل پی دی اف نیست که شما میگید هست
یا اینکه
because the file has been damaged فایل مشکل داره و خرابه

samirasaeedi
05-03-2016, 16:32
آخه چرا رو بیشتر فایل های PDF ام این مشکل بوجود اومده؟ قبلا این فایل هارو باز میکردم :n35:

CafeNet999
05-03-2016, 16:41
چند وقت گذشته به ویروسی چیزی گرفتار نشدید؟؟ ریکاوری هارد انجام ندادید؟؟
یکی از pdfها رو بدید به این سایت ببینید میتونه درستش کنه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نرم افزار هم واسه تعمیر! هست ولی من تست نکردم ببینم کار میده یا نه

paveej
05-03-2016, 19:26
من یه مشکل اساسی دارم چند تا فایل مهم PDF دارم که تو سیستمم باز نمیشه رو چند تا سیستم دیگه هم امتحان کردم جواب نداد و این ارور و میده:
acrobot could not open ... because it is either not a supported file type or because the file has been damaged (for example it was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded
توروخدا میشه یکی کمکم کنه و بگه مشکل کار کجاست؟
ممکنه اسم فولدری که فایلها توش هستن یا یکی از فولدرهایی که توی مسیر دسترسی به فایل هستند رو به فارسی اسم گذاری کرده باشین.بعضی از نرم افزارهای که pdf رو باز میکنن این مشکل رو دارن.یکی از فایلهایی که باز نمیشه رو کپی کنید روی دسکتاپ امتحان کنید