PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای صفحه لاگین یوزر ها در ویندوز 8.1

sayanermia
02-03-2016, 13:01
درود به اساتید
من یه مشکل اساسی دارم با ویندوز 8.1 در بخش لاگین یوزرها...
من برای سیستم محل کار دو یوزر تعیین کردم که یکیش مال کار هست یکیش هم شخصی. اون شخصیه رمز داره و طبیعتا خودم چون همیشه محل کارم هستم با اون یوزر وارد میشم. اما مشکل اینجاست همیشه وقتی سیستم میاد بالا مستقیما میره توی قسمت یوزر شخصی و پسورد میخواد.
من میخوام کاری کنم هر بار سیستم روشن میشه (جدای از اینکه دفعه قبل با چه یوزری لاگین بودیم) صفحه ی دوتا یوزر بیاد که خودمون انتخاب کنیم! نه اینکه مستقیم بیاد توی لاگین یوزر من و پسورد بخواد. اونطوری برای لاگین توی اون یوزر دوم مجبوریم فلش بک رو بزنیم. من نمیخوام این شکلی باشه!

سپاس از دوستان

vissoto
02-03-2016, 16:29
سلام

شما می توانید از نرم افزار User List Enabler استفاده کنید.
ابتدا فایل را از حالت فشرده خارج کنید و سپس مطابق با 32 یا 64 بیتی بودن ویندوز برنامه را اجرا و گزینه Enable User list را انتخاب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sayanermia
02-03-2016, 16:53
سلام

شما می توانید از نرم افزار User List Enabler استفاده کنید.
ابتدا فایل را از حالت فشرده خارج کنید و سپس مطابق با 32 یا 64 بیتی بودن ویندوز برنامه را اجرا و گزینه Enable User list را انتخاب کنید.

ممنون
ولی دوست داشتم راه عملیش رو هم یاد بگیرم که این تنظیمات کجا هست و چطور میشه تغییرشون داد
به هر حال ممنون کمک بزرگی بود

vissoto
02-03-2016, 17:52
ممنون
ولی دوست داشتم راه عملیش رو هم یاد بگیرم که این تنظیمات کجا هست و چطور میشه تغییرشون داد
به هر حال ممنون کمک بزرگی بود
در صورت استفاده از نرم افزار User list Enabler ؛ ابتدا گزینه Reset to Defaults را بزنید تا تنظیمات به حالت پیشفرض تغییر یابد و پس از Restart سیستم می توانید تنظیمات را به صورت دستی انجام دهید.