PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپگرید ویندوز7به ویندوز10

ahmad20062
01-03-2016, 22:06
سیستم عامل من Windows 7 Ultimateهست.در قسمت اپدیت ویندوز الارم اپدیت به ویندوز10نشان داده می شود که حجمش2گیگ می باشد

ایا با اپدیت ویندوز سیستم یه ویندوز10 مشکلی برای سیستم من بوجود می اید مثلا پاک شدن درایو ها یا هر مسئله دیگری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shabnam1986
14-03-2016, 12:10
حتی حرفه ای ترین ها هم نصب ویندوز رو به آپگرید ترجیح میدن...

desperanish
14-03-2016, 13:24
نه مشکلی پیش نخواهد آمد
تا میتونی اطلاعات درایو C رو به درایو های دیگه منتقل کن

MmD`
22-03-2016, 16:28
سیستم عامل من Windows 7 Ultimateهست.در قسمت اپدیت ویندوز الارم اپدیت به ویندوز10نشان داده می شود که حجمش2گیگ می باشد

ایا با اپدیت ویندوز سیستم یه ویندوز10 مشکلی برای سیستم من بوجود می اید مثلا پاک شدن درایو ها یا هر مسئله دیگری

تجربه ی بنده ثابت کرده که :
1: شما اگه بخوای ارتقا بدی یا همون اپگرید از دو لحاض بدی داره :
I= زمان بره و ممکنه حوصلتونو سر ببره
II= مقدار پولی که برای هر گیگ میدید 4 تومن هست..معادل...و شما دو گیگ بخوای ارتقا بدی 8 تومن میشه و فقط یک بار هست.میتونید با گذاشتن مقداری پول بیشتر یا با همین مقدار (از قیمت ویندوز 10 خبر ندارم برای فروش) این سیستم عامل رو تهیه کنید و همیشه دستتون باشه ..
2:تمامی اطلاعاتی که روی درایوه ویندوزه فعلیتون هست پاک میشه..یعنی ویندوز 7 شما در درایو C نصب هست.با عمل ارتقا این عمل فقط روی درایوه C انجام میشه
و کاری به اطلاعات درایو هایه دیگه نداره..

با ارزوی موفقیت..
در آخِر هم بگم که عمل ارتقا زمان بر و حجم بر هست و فایده ای نداره..
موفق باشید

Pr0m3en
22-03-2016, 16:33
درود
معمولا آپگرید کنی ویندوزت سنگین میشه.
ویندوز رو دانلود کن و دوباره نصب کن.