PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لاگین اتومات

mahdibozorg
29-02-2016, 22:51
دوستان سلام من یک مشکلی که دارم اینه من موقع دانلود شبانه بعد اینکه سیستم از حالت هایبرنت خارج میشه و idm شروع به دانلود میکنه و بعد سیستم سر ساعت مشخص خاموش میشه و کارشو انجام میده ولی من میخوام سیستم از هایبرنت خارج میشه صفحه لاگین نیاد تا مثلا کلیک نکی نمی تونی دسکتاب رو ببینی من میخوام با نرم افزار اتو اسکرین شات عملکرد idm در موقع دانلود شبانه ببینم آیا راهی هست در رجیستری کاری کرد که سیستم بعد هایبرنت مستقیما وارد صفحه دسکتاپ بشه و صفحه یوزر نشان داده نشود ممنون میشم راهنمایی کنید

vissoto
01-03-2016, 12:03
سلام

شما می توانید از نرم افزار Auto Power-on & Shut-down استفاده کنید. پس از اجرا در تب Option و در قسمت Auto log on تیک Activate را بزنید و در صورتی که این یوزر رمز عبور دارد ؛ رمز عبور را در قسمت Password بنویسید و OK را بزنید. (اگر یوزر رمز عبور ندارد ؛ قسمت Password را خالی رها کنید و OK را بزنید.)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته : هنگامی که این نرم افزار برای بار اول اجرا شود پیامی مبنی خاموش و روشن شدن سیستم برای تست برنامه نمایش داده می شود ؛ Cancel را بزنید.

یا در تنظیمات Power options تیک Prompt for password when computer resumes from standby را بردارید و OK را بزنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])