PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ال ای دی اندروید

usaa
29-02-2016, 22:48
باسلام خدمت دوستان عزیز مشکلی که دارم تو ال ای دی اینه که توقسمت اندروید نمیره هرکاری میکنم قفل کرده نمیره بردم تعمیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گاه میگه باید نرم افزارش را پیدا کنی انتقال بدی.یا ریستش کنی که نمیدونم چطوری ریست میشه قبلا هم یه اخطاری به نام استپ لانچر میداد لطفا را هنمایی کنید .مرسی از همه.

matinpour
01-03-2016, 11:06
باسلام خدمت دوستان عزیز مشکلی که دارم تو ال ای دی اینه که توقسمت اندروید نمیره هرکاری میکنم قفل کرده نمیره بردم
تعمیر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گاه میگه باید نرم افزارش را پیدا کنی انتقال بدی.یا ریستش کنی که نمیدونم چطوری ریست میشه قبلا هم یه اخطاری به نام استپ لانچر میداد لطفا را هنمایی کنید .مرسی از همه.

دوست عزیز
این راه کار برای تلویزیون اندروید سونی 4k می باشد.

مهم: توجه داشته باشید که اگر شما تلویزیون Android ™ خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید ، تمام داده ها و تنظیمات (سیمی و اطلاعات شبکه Wi-Fi® تنظیم، حساب گوگل و سایر اطلاعات ورود به سیستم، فروشگاه Google Play ™ و دیگر نصب برنامه های کاربردی، و غیره) از تلویزیون پاک خواهد شد.

هشدار: بازنشانی داده های کارخانه بازنشانی تمام تنظیمات سفارشی شده شما از جمله تنظیمات قفل والدین همه پاک می شود..

یادداشت:
تنظیم مجدد کارخانه ممکن است چند لحظه طول بکشد. لطفا منتظر بمانید تا که روند تکمیل شود.
اگر شما یک کد پین در تلویزیون تنظیم کرده باشید، از شما خواسته می شود تا کد پین را وارد و هنگامی که شما آنرا انتخاب کنید همه چیز را پاک میکنید.
پس از تنظیم مجدد کارخانه که با موفقیت کامل شد، تلویزیون خود را دباره از اول راه اندازی کنید. شما نیاز به قبول شرایط خدمات Google و خط مشی رازداری Google.را دارید
و همچنین جفت کردن پد لمسی را باید پس از تنظیم مجدد کارخانه دوباره فعال کنید.

مراحل زیر را برای انجام یک تنظیم مجدد کارخانه در تلویزیون دنبال کنید:

1-تلویزیون را روشن کنید.
2-با کنترل از راه دور، دکمه HOME را فشار دهید.
3-زیر دسته تنظیمات، تنظیمات را انتخاب کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4- زیر رده تلویزیون ذخیره سازی (Storage) را انتجاب و باز نشانی ( reset) کنید.

5- Factory data reset را انتخاب کنید.

6-Erase everything را انتخاب کنید.

توجه: اگر از شما یک رمز عبورخواست ، وارد کردن رمز عبور برای قفل والدین (کانال تلویزیون) را وارد کنید.

7- بله را انتخاب کنید.

بعد از تکمیل بازنشانی (reset) ، به روز رسانی برنامه های خود را از طریق فروشگاه Google Play .انجام دهید

1-از منوی برنامه ها، برنامه فروشگاه Google Play.را باز کنید
2-به روز رسانی(Updates ) را انتخاب کنید و یا (My Apps)برنامه های من برای دیدن برنامه های با به روز رسانی در دسترس است.
3-در هر دو صورت می توانید برنامه های مورد نظر را به صورت جداگانه و یا به روز رسانی همه را انتخاب کنید برای به روز رسانی تمام برنامه ها.
4-به روز رسانی را انتخاب کنید.

usaa
01-03-2016, 12:35
مرسی ولی ال ای دی من اصلا بازگشت به کارخانه نداره فقط یه رسیت سیتینگ داره که اونم کانلها پاک نمیکنه مدل ال ای دی من
powerfulمیباشد

matinpour
01-03-2016, 12:55
مرسی ولی ال ای دی من اصلا بازگشت به کارخانه نداره فقط یه رسیت سیتینگ داره که اونم کانلها پاک نمیکنه مدل ال ای دی من
powerfulمیباشد
دوست عزیز
مدل تلویزیون تان و برند آن را بطور کامل بنویسید.

usaa
01-03-2016, 22:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۶۰۲۲۳_۱۹۵۴۳۹.jpg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

usaa
01-03-2016, 22:31
اینم مدل ال ای دی کامل .مرسی از همه دوستان گلم

matinpour
01-03-2016, 23:56
اینم مدل ال ای دی کامل .مرسی از همه دوستان گلم
دوست عزیز
متاسفانه این مدل تلویزیون را اطلاعاتش را نداریم

usaa
12-03-2016, 22:53
سلام کسی شمارهادرس تعمیر کار خوب تو اصفهان داره لطفا بگید بدمش ببینم میشه درست کرد

usaa
13-04-2016, 21:42
سلام دوستان اگر عکس از برد پنلش بذارم میتونید رهنمایی کنید چطوری ایسی ایپروم را ریست کنم یا تو منو مخفی برم

usaa
14-04-2016, 21:45
لطفا یکی راهنمایی کنه

matinpour
16-04-2016, 14:02
لطفا یکی راهنمایی کنه
دوست عزیز
متاسفانه شما از یک برندی استفاده می کنید که حتی در سایتهای خارجی مطلبی برایش موجود نمی باشد و در ایران هم همینطور است.

usaa
17-04-2016, 16:52
سایت داره رفتم تو سایتش

usaa
18-04-2016, 10:13
به حال کی تونست منو مخفی را پیدا کنه پنچاه بهش میدم

usaa
10-06-2016, 09:07
عکس برد و شماره CPUرادارم میتونید کمک کنید