PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 1800

mjorh
24-02-2016, 03:54
درود!

دوستان گوشی با بودجه حداکثری 1800 چی پیشنهاد می کنید؟

خودم به یکی از این دو گزینه رسیدم Samsung Note 4 و Sony Xperia Z5 ، در مورد این دو هم ممنون میشم نظرتون رو مطرح بفرمایید.

سپاس.

Pr0m3en
24-02-2016, 06:53
درود!

خودم به یکی از این دو گزینه رسیدم Samsung Note 4 و Sony Xperia Z5 ، در مورد این دو هم ممنون میشم نظرتون رو مطرح بفرمایید.

سپاس.
درود.

Sony Xperia Z5
و
Samsung Galaxy s6 edge
توی رنج قیمت شما بهترین ها هستن.
نوت 4 یه کم قدیمی تره من بودم سراغش نمیرفتم.

mhda69
24-02-2016, 10:37
با یکم افزایش بودجه قطعا نوت5 یهترین انتخابه...
یا یکم صبر کنین اواخر اسفند احتمالا نوت5 میشه حدود 1.800

rezahk315
24-02-2016, 10:51
به نظر من نوت 4 بهتره دوست عزیز
البته سرچ کردم انواع ورژن هاشو دیدم

اگه برا خرید میری چه اینترنتی چه حضوری، مدل گوشیتو دقیقا مشخص کن تا به موردی بر نخوری، خیلی دیدم فروشنده ها از کم اطلاعی خریداران سوء استفاده میکنن

rezahk315
24-02-2016, 10:57
مشخصات و قیمت تلفن همراه سامسونگ Samsung Galaxy Note 4 - N910G -5.7" -32GB -LTE‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات و قیمت اسمارت فون سامسونگ Samsung Galaxy Note 4 N910C -5.7" -32GB -LTE‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشخصات و قیمت اسمارت فون سامسونگ Samsung Galaxy Note 4 N910S -5.7" -32GB -LTE‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشخصات و قیمت اسمارت فون سامسونگ Samsung Galaxy Note 4 N910H -5.7" -32GB -3G‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینها مدلهای مختلفش هستند، منم دقیقا تفاوت ها رو نمیدونم
مشخصاتش رو ببین و اطلاعاتی که به دست میاری رو به ما هم بگو
اگه کمکی از دست ما برمیومد بگو

rezahk315
24-02-2016, 11:00
این هم برا سونی
مشخصات و قیمت تلفن همراه سونی Sony Xperia Z5 Compact E5803 -4.6" -32GB -LTE‎ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درضمن گوشیهای دیگه هم با این رنج قیمت که گفنتی، برو
تو سایت میتونی قیمتها رو فیلتر کنی
سراغ ال جی هم برو

amir z
24-02-2016, 11:05
سلام دوست عزیز
به نظر من به LG V10 هم حتما فکر کن چون گوشی خیلی ارزنده ای هستش

mjorh
24-02-2016, 19:51
ممنونم از تمامی دوستان بابت اظهارنظرشون ، حقیقتش گوشی رو برای یکی از دوستان میخوام و ایشون هم علاقه ای به ال جی ندارن :d.

حالا صبر کنیم تا اواخر اسفند ببینیم وضعیت قیمت ها چطور میشه.

misam5526
25-02-2016, 00:23
درود!

سپاس.

سلام

شما حداقل علایق، سلایق و خواسته هاتون رو بگید

دوربین چقدر مهمه، سخت افزار در چه قد قدرتمند باشه؟ طراحی و بدنه و اینکه نام برند چقدر اهمیت داره؟

انتخاب های شما کم نیست بنابراین باید بازه انتخاب رو محدود تر کرد

mjorh
25-02-2016, 02:12
سلام

شما حداقل علایق، سلایق و خواسته هاتون رو بگید

دوربین چقدر مهمه، سخت افزار در چه قد قدرتمند باشه؟ طراحی و بدنه و اینکه نام برند چقدر اهمیت داره؟

انتخاب های شما کم نیست بنابراین باید بازه انتخاب رو محدود تر کرد

والا برا خودم نمیخوام، دوستمم دوربین واسش مهمه و میگه که سامسونگ تاریک میندازه واینا ...نمیدونم من خودم تجربه نداشتم حقیقتش ...ولی تنها نگرانیش بابت سامسونگ همین دوربینش هست .....سونی هم چون گوشی قبلیش از همین برند بوده میترسه بره سمتش :d

سایر فاکتورها هم خب هرچه بالاتر بهتر

misam5526
25-02-2016, 14:35
والا برا خودم نمیخوام، دوستمم دوربین واسش مهمه و میگه که سامسونگ تاریک میندازه واینا ...نمیدونم من خودم تجربه نداشتم حقیقتش ...ولی تنها نگرانیش بابت سامسونگ همین دوربینش هست .....سونی هم چون گوشی قبلیش از همین برند بوده میترسه بره سمتش :d

سایر فاکتورها هم خب هرچه بالاتر بهتر

الان خیلی بهتر شد.

دوست شما یک گوشی میخواد که در فضای کم نور هم عکسهایی شفاف بگیره هرچند ویژگی هایی مثل HDR در اکثر گوشی ها کمی تصویر رو شفاف میکنه ولی برای بهیود سخت افزاری و عکسی ذاتاً روشن تر باید سنسور بزرگتر و رودی لنز بازتر باشه.

با این توصیفات گوشی های زیر موجودند:

1- نکسوس 6P که لنز 12 مگاپیکسلیش با داشتن سنسور 1.55 میکرونی عکسهایی واضحی در تاریکی میگیره ولی قیمتش خیلی بالاست و خریدش توصیه نمیشه هنوز
از نکسوس ها 5X در عکسهای خوب و بسیار با کیفیت برای خودش شهرت دست و پا کرده اما سازندش LG هست و مشکل دوست شما با LG

2- LG G4 که تمرکز شدیدی رو لنزگوشیش داشته و عکسهاش در سال اخیر از بهترینها بوده در هر سایت بررسی کننده ،که اینم دوست شما نمیخوادش

3- Note 5 و S6 Edge و S6 سامسونگ که دوربین این ها هم در بررسی های تخصصی تونسته راضی کننده باشه .

4- موتو x هم یه ورژن داره که دوربین عالی داره ولی در ایران بخاطر کمیابی قطعات برای عموم توصیه نمیشه
5- سونی هم که دوربین خوب از میراث شرکت دوربین سازشه!! Z5 و 5 کامپکت هم هستند که با توجه به عدم تمایل دوست شما در گزینه های اخر بهش میتونه فکر کنه.

حالا موارد دیگه هم مثل صفحه نمایش، قدرت بیشتر و ... هم اضافه کنیم در نهایت به سامسونگ میرسیم.

با توجه به بودجه شما Note5 حذف میشه و میمونه S6 و S6 edge و S6 edge+

و توصیه آخر اگه به note علاقه پیدا کرد دوستتون توصیه میکنم صد تومن بیشتر بودجه رو افزایش بدید و Note5 رو تهیه کنید و اقدام بخرید Note4 نکنید.

mjorh
25-02-2016, 23:36
الان خیلی بهتر شد.

دوست شما یک گوشی میخواد که در فضای کم نور هم عکسهایی شفاف بگیره هرچند ویژگی هایی مثل HDR در اکثر گوشی ها کمی تصویر رو شفاف میکنه ولی برای بهیود سخت افزاری و عکسی ذاتاً روشن تر باید سنسور بزرگتر و رودی لنز بازتر باشه.

با این توصیفات گوشی های زیر موجودند:

1- نکسوس 6P که لنز 12 مگاپیکسلیش با داشتن سنسور 1.55 میکرونی عکسهایی واضحی در تاریکی میگیره ولی قیمتش خیلی بالاست و خریدش توصیه نمیشه هنوز
از نکسوس ها 5X در عکسهای خوب و بسیار با کیفیت برای خودش شهرت دست و پا کرده اما سازندش LG هست و مشکل دوست شما با LG

2- LG G4 که تمرکز شدیدی رو لنزگوشیش داشته و عکسهاش در سال اخیر از بهترینها بوده در هر سایت بررسی کننده ،که اینم دوست شما نمیخوادش

3- Note 5 و S6 Edge و S6 سامسونگ که دوربین این ها هم در بررسی های تخصصی تونسته راضی کننده باشه .

4- موتو x هم یه ورژن داره که دوربین عالی داره ولی در ایران بخاطر کمیابی قطعات برای عموم توصیه نمیشه
5- سونی هم که دوربین خوب از میراث شرکت دوربین سازشه!! Z5 و 5 کامپکت هم هستند که با توجه به عدم تمایل دوست شما در گزینه های اخر بهش میتونه فکر کنه.

حالا موارد دیگه هم مثل صفحه نمایش، قدرت بیشتر و ... هم اضافه کنیم در نهایت به سامسونگ میرسیم.

با توجه به بودجه شما Note5 حذف میشه و میمونه S6 و S6 edge و S6 edge+

و توصیه آخر اگه به note علاقه پیدا کرد دوستتون توصیه میکنم صد تومن بیشتر بودجه رو افزایش بدید و Note5 رو تهیه کنید و اقدام بخرید Note4 نکنید.

که اینطو. حتما درمیون میزارم.

ممنونم بابت توضیحات کامل و خوبتون.