PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توقف پخش ویدئو یا موزیک بعد چند دقیقه ( auto pause)

n279r
22-02-2016, 00:20
سلام دوستان تازگیا گوشی s5 ام موقع پخش موزیک با برنامه خود گوشی یا پخش فیلم مثلا با mx player بعد چند دقیقه خودبخود پخشش متوقف میشه . منظورم فقط pause هستش و خود برنامه متوقف نمیشه. بعد پخش مجدد دوباره پس از معمولا ده دقیقه وایمیسته. تنظیماتش رو نگاه کردم ولی راه حل خاصی پیدا نکردم. توقف چشمی رو هم فعال نکرده ام. ممنون میشم راه نمایی کنیم.

Pr0m3en
22-02-2016, 11:34
سلام دوستان تازگیا گوشی s5 ام موقع پخش موزیک با برنامه خود گوشی یا پخش فیلم مثلا با mx player بعد چند دقیقه خودبخود پخشش متوقف میشه . منظورم فقط pause هستش و خود برنامه متوقف نمیشه. بعد پخش مجدد دوباره پس از معمولا ده دقیقه وایمیسته. تنظیماتش رو نگاه کردم ولی راه حل خاصی پیدا نکردم. توقف چشمی رو هم فعال نکرده ام. ممنون میشم راه نمایی کنیم.
درود
یه برنامه دیگه یا نسخه های دیگه از همین برنامه رو تست کنید باید مشکلتون حل بشه.

shadmehrshadow1
22-02-2016, 15:11
سلام دوستان
منم تازگیا به این مشکل برخوردم.اول احساس کردم شاید حافظه گوشی پر شده,حتی ریست فکتوری هم کردم, اما فایده نداشت. ممنون میشم راهنمایی کنیی.

n279r
22-02-2016, 23:22
درود
یه برنامه دیگه یا نسخه های دیگه از همین برنامه رو تست کنید باید مشکلتون حل بشه.

نه آخه تنها mx player نیس که. موقع پخش موزیک با برنامه موزیک پلیر خود سامسونگ هم بعد چند دیقه پاوس میشه. بعد دوباره که پلی میکنی یه کم میگذره دوباره پاوس میشه. این حالت چه موقع اسفاده از هندزفری چه بدون اون اتفاق میافته.چند هفته هس که اینجوری شده قبلا اینطوری نبود. نمیدونم شاید از آپدیتیه که واسه اندرویدش اومده بود سامسونگ اندازه 400 مگ آپدیت داده بود. ولی یادم نیس از اونموقع اینطوری شد یا یه مدت بعدش:n36:

NOR-1
23-02-2016, 02:54
گوشی به اندروید 6 آپگرید شده؟

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Pr0m3en
23-02-2016, 13:41
نه آخه تنها mx player نیس که. موقع پخش موزیک با برنامه موزیک پلیر خود سامسونگ هم بعد چند دیقه پاوس میشه. بعد دوباره که پلی میکنی یه کم میگذره دوباره پاوس میشه. این حالت چه موقع اسفاده از هندزفری چه بدون اون اتفاق میافته.چند هفته هس که اینجوری شده قبلا اینطوری نبود. نمیدونم شاید از آپدیتیه که واسه اندرویدش اومده بود سامسونگ اندازه 400 مگ آپدیت داده بود. ولی یادم نیس از اونموقع اینطوری شد یا یه مدت بعدش:n36:
نسخه اندرویدتون چنده الان؟

shadmehrshadow1
23-02-2016, 17:40
منم گوشیم هوآوی جی ۶۳۰ هست. همین مشکل رو دارم. با برنامه های دیگه هم همینجوره. البته دقت که کردم میبینم وقتی یه برنامه دیگه رو اجرا میکنم این اتفاق میفته بیشتر. ولی اونجوری هم میشه یهو متوقف میشه پخش موزیک. پاک گیجم کرده