PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اجرا نشدن فایلهای تصویری jpg و ویدیویی mp4 پس از ویروسی شدن....

sara100
21-02-2016, 22:14
مشکل اجرا نشدن فایلهای تصویری jpg و ویدیویی mp4 پس از ویروسی شدن....

سلام دوستان امروز مشتری یک هارد آلوده آورده بود مغازه که برایش ویروس کشی کنم بنده هم ویروس کشی کردم حال مشکل کار اینجاست که ویروس مربوطه فرمت تمام فایلهای تصویری(jpg) و ویدیویی اش (mp4) هاردش را به فرمت mp3 تفییر داده که صورت زیر در آمده بود:

x.jpg.mp3

x.mp4.mp3

x: نام فایل است. با اینکه پسوند mp3 نام فایل های تصویری و ویدیویی را پاک کردم تا هر فایل با پسوند اصلی خود اجرا شود نشد که نشد به عبارتی فایلهای تصویری و ویدیویی حجم دارند اما گویا خراب شدند و اجرا نمی شوند مشتری هم اطلاعات برایش مهم هست به نظر شما این طور مواقع چگونه میشه این فایلها را ترمیم کرد تا اجرا شوند چند برنامه ترمیم فایل تصویری و ویدیویی دانلود کردم اما گویا تاثیری نداشتم با اینکه هارد را ریکاوری کردم باز هم تاثیری نداشت...

یک چیز جالب ویروس مربوط یک پیغام متنی در قالب عکس در تمام پوشه ها از خود برجای می گذارد که در زیر فایلش را قرار دادم .....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CafeNet999
21-02-2016, 22:38
سیستم به ransomware مبتلا!! شده.
شرکت های امنیتی یه سری نرم افزار برای خلاص شدن از شرش ارائه دادن ولی تا چه حد موفق باشه رو نمیدونم.نمونه از شرکت kaspersky

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محمد7966
21-02-2016, 22:42
چه ویروس قشنگیه:n02:

تو گوگل سرچ کنید دربارش

چه چیزهای عجیب غریبی درباره نوشته شده