PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وضعیت تاسف بار ادارات

Life24
21-02-2016, 09:20
با درود
متاسفانه وضعیت ادارات بسیار تاسف بار هست ... چندین بار این مطلب رو دیده بودم و میخواستم بگم منتها یادم میرفت تا امروز
ساعت 7 صبح شروع ساعت کاری هست. ساعت 7:20 چراغ روشن کرد تازه..ساعت 7:40 دقیقه ،با ماهیتابه املت و نون سنگگ امد
از اون سمت هم یک سری افراد دیگه با دیگ آش میرفتن تو اتاق هاشون .. قانونا،شرعا،اخلاقا کارشون نادرست و پولشون حرام هست. چون حقوق اینها از پول نفت و مالیات و ... من و شماست
تازه اینجا ارگان خوبی بود به نسبت
و مردم بردار و صبور !!! هم نگاه میکردند و صبر
ما هم که حرف زدیم و کار بالا گرفت.. برای بقیه تعجبی بود
واقعا حق طلبی در این مملکت برای همه تعجبی شده!!!

logos
21-02-2016, 14:20
دلت خوشه الان برای 3 تا امضا ساده 1ماهو نیمه درگیرم
اداره گاز هم از برج 2 تا همین الان بالای 30 بار رفتم برای درست کردن قبض گازم که به دلیل خرابی کنتور رقم یک و نیم میلیون پول اومده بود هنوز درست نشده!!!
اونوقت تو میگی یارو 1 ساعت ول چرخیده !!!!بورو خدارو شکر کن فقط 1 ساعت دیرتر کارت راه افتاده

kenzu
21-02-2016, 14:36
مملکت اسلامی است دیگر .

amir_t6262
21-02-2016, 14:38
البته دوست عزیز، شروع ساعت کار 8 صبح است.
در تهران تا ساعت 4 و در شهرستان هایی که روزهای پنج شنبه تعطیل نیستند، ساعت 2:30.

amir z
21-02-2016, 14:40
مملکت اسلامی است دیگر .

دقیقا

بلخره بهشت رفتن این سختی ها رو هم داره دیگه!!!!!!!:n01:

bas ali
21-02-2016, 14:57
یادمه سربازی وزارت دفاع بودم همیشه کارمندا امر میکردن املت درست کنیم و ساعت 7 شروع به پخت املت میکردیم و ساعت 7.45 هم خوردن املت یا سوسیس تخم مرغ تموم میشد . حال نوبت به دم کشیدن چایی میرسید که اون هم تا 8 طول میکشید . تا بلند میشدن و چند باگلوی ناز میدادن ساعت 8.15 میشد و تازه نوبت به شروع کار :n02:

kenzu
21-02-2016, 15:00
یاد اون کارمنده افتادم که شخم نداشت رئیسش بهش گفت تو ساعت 9 بیا چون تا ساعت 9 کارمندا با شخماشون بازی میکنن تو حوصلت سر میره:n08:

محمد7966
21-02-2016, 15:02
دوستان نمیخام به کسی تهمت بزنم

ولی واقعا اگر خودمون یه زمانی کارمند بشیم آیا واقعا دقیق و درست قوانینو رعایت میکنیم

مثلا ما تو دانشگاه اعضای هیئت علمیمون 3 روز بیشتر در دانشگاه نبودند و بقیه روزا نوشته بودند در حال تحقیق و پژوهش!!

حالا واقعا اعضای هیئت علمی در 3 روزی که دانشگاه نمی اومدند در حال تحقیق و پژوهش بودند؟!

ما استادی داشتیم که اولش حق التدریس بود و چقدر هم گرم میگرفت و اخلاقش هم خوب بود ولی بعدش که هیئت علمی شد اخلاقش ازین ور به اونور شد

اصلا تو دانشگاه ما کارمندا و اساتیدی داشتند که وقتی کارشون رسمی شد اخلاقشون 180 درجه فرق کرد

حالا خودمونیم شاید منم اگر کارمند بشم از این کارا بکنم!!

amir z
21-02-2016, 15:07
دوستان نمیخام به کسی تهمت بزنم

ولی واقعا اگر خودمون یه زمانی کارمند بشیم آیا واقعا دقیق و درست قوانینو رعایت میکنیم

مثلا ما تو دانشگاه اعضای هیئت علمیمون 3 روز بیشتر در دانشگاه نبودند و بقیه روزا نوشته بودند در حال تحقیق و پژوهش!!

حالا واقعا اعضای هیئت علمی در 3 روزی که دانشگاه نمی اومدند در حال تحقیق و پژوهش بودند؟!

ما استادی داشتیم که اولش حق التدریس بود و چقدر هم گرم میگرفت و اخلاقش هم خوب بود ولی بعدش که هیئت علمی شد اخلاقش ازین ور به اونور شد

اصلا تو دانشگاه ما کارمندا و اساتیدی داشتند که وقتی کارشون رسمی شد اخلاقشون 180 درجه فرق کرد

حالا خودمونیم شاید منم اگر کارمند بشم از این کارا بکنم!!

حرف شما کاملا درسته ولی سیستم باید درست عمل کن!!! اگه نهاد نظارتی و بالا دست پاک و سالم باشن هیچ موقع اجازه این کارها به کسی داده نمیشه و بعد از یه مدت مردم باور میکنن و توی وجودشون نهادینه میشه که وظیفه دارن و باید کاری که بابتش پول میگیرن رو درست انجام بدن. ولی نهاد های نظارتی اینجا خودشون از پایه مشکل دارن. خیلی هم نمیشه موضوع رو باز کرد چون آخرش میرسه به راس هرم:n39::n31:

Life24
21-02-2016, 16:24
البته دوست عزیز، شروع ساعت کار 8 صبح است.
در تهران تا ساعت 4 و در شهرستان هایی که روزهای پنج شنبه تعطیل نیستند، ساعت 2:30.

ساعت کاری این بیمارستان، 7 صبح هست.

Life24
21-02-2016, 16:29
جالب اینجا بود امروز وقتی ساعت 7:45 دقیقه به صورت سوالی پرسیدم ساعت کاری اینجا چند هست، سوال رو جواب نداد هیچ، مسخره بازی هم در اورد. واسه همین به افراد بالاتر در اون اداره مراجعه شد.

با داد و بیداد کار درست نمیشود. بنده رفتم 2 بار پیش روابط عمومی و خوب ورود کرد و داشت قضیه حل میشد و مایل به ادامه دادنش نبودم که باز دیدم بی احترامی هست. و مدیر حراست ورود کرد.
یعنی مردم نمیدونن که به آرامی باید بالا دستی ها اون کارمند رو مطلع کنند، بلاخره هر سازمان، بازرسی دارد و ...

کارمند رسمی هم به هیچ عنوان نباید کسی بشه. وقتی کسی رسمی شد ، توپ هم تکون ش نمیده، و هر کاری دوست داشت میکنه
باید قراردادی باشن کارمندها

حتی رئیس حراست هم که ورود کرد به قضیه، رسما گفت ساعت کاری 7 هست و باید 7 کار رو شروع کنید

Life24
21-02-2016, 17:56
در کل ما باید زور بالای سرمون باشه
و گرنه گند همه چیز رو در می اریم
هر چند بستگی به خود آدم هم داره. من کارمند باشم و معده ام هم سوراخ بشه. هیچ وقت خودم رو این قدر پائین نمی ارم که نون و تخم مرغ برم روی میزم بخورم.

amir_t6262
21-02-2016, 18:58
ساعت کاری این بیمارستان، 7 صبح هست.
درست میگویید.
ولی در پست اول شما گفتی اداره، از این نظر من گفتم.

farsweb
21-02-2016, 19:52
دوست عزیز تا به حال به کار سرباز ها تو واحدهای اداری نظام دقت کردی؟ بیشترین بازدهی و کارایی از همین سربازهاست. چرا؟ چون همیشه سایه اضاف و خلا بالای سرشون هست و هر اشتباهی براشون هزینه داره. به نظرم سیستم اداری باید همین قدر بیرحم باشه. مملکت ما نه با زبان دین و حق الناس و .... نه با تعامل و تبلیغ و ... بل با یک سیستم اداری سفت و سخت و بیرحم درست میشه فقط

محمد7966
21-02-2016, 20:05
تو دانشگامون همون استادی که گفتم اخلاقش 180 درجه تغییر کرد

چندبار دیدم به آبدارچیه میگه براشون میان وعده درست کنه

یه بار دیدم بهش گفت فلانی پس چی شد این نیمرو ما رو درست نکردی!!

انگار آبدارچی نوکرشه!!

Reza31001
21-02-2016, 20:15
دلت خوشه الان برای 3 تا امضا ساده 1ماهو نیمه درگیرم
اداره گاز هم از برج 2 تا همین الان بالای 30 بار رفتم برای درست کردن قبض گازم که به دلیل خرابی کنتور رقم یک و نیم میلیون پول اومده بود هنوز درست نشده!!!
اونوقت تو میگی یارو 1 ساعت ول چرخیده !!!!بورو خدارو شکر کن فقط 1 ساعت دیرتر کارت راه افتاده
آقا گفتی!

برای یکی از آشناها کنتور آب رو اشتباه خوندن یا اشتباه ثبت کردن یا هرچی دیگه قبض اومده 600 تومن
اولش که میگن حتما مصرف کردین (!!) یا کنتورتون خرابه، لوله کشی مشکل داره و این حرفا
میزان مصرف و سایر اطلاعات که بررسی میشه می فهمن اشتباه از خودشون بوده ولی بازم زیر بار نمیرن که
حرف زور میزن که باید نصف مبلغ رو بدین دوره های بعدی که قبض بیاد بستانکار می خورید
این بنده خدا هم زیر بار نمیره تا اینکه مامور شرکت آب با کلنگ میاد دم خونه و شروع میکنه به کندن زمین که کنتور رو قطع کنه!
حرف زوره دیگه
بنده خدا مجبور شد 300 تومن رو بریزه که آب رو قطع نکنن
اونم سر اشتباهی که مسببش خودشون بودن

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-02-2016, 11:38
سلام
یه بار توی یک برنامه در همین مورد یک کارشناس گفت 70% از کارکنان دولت روزانه یک ساعت کار مفید هم انجام نمیدند
اونطرف آب بدتره
بعضیها چند ماه اصلاً نمیره سر کار و حقوقش براش واریز میشه
مرخصی استعلاجی اونقدر مسخره و تقلبی شده که میگن دولت سالی 400 ملیون دلار فقط حقوق مرخصی استعلاجی میده یعنی الکی نمیرند سر کار و با رشوه و رفاقت و اینها مرخصی استعلاجی جور میکنند از بیمارستانهای دولتی تا غیبت نخورند و حقوقشون کامل واریز بشه
از بس جر و دعوا و زد و خورد میشه بین ارباب رجوعها و کارمندان , توی همه ی اداره ها و وزارتخونه ها و بیمارستانها و غیره , توی همه ی راهروها کاغذ زدند به دیوار روش نوشته :
توهین و ضرب و شتمِ کارکنانِ دولت 6 ملیون تومان جریمه ی نقدی و 2 ماه حبس دارد
با این وجود هر روز کلی جر و دعوا میشه توی اداره های دولتی

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-02-2016, 21:03
آقا گفتی!برای یکی از آشناها کنتور آب رو اشتباه خوندن یا اشتباه ثبت کردن یا هرچی دیگه قبض اومده 600 تومناولش که میگن حتما مصرف کردین (!!) یا کنتورتون خرابه، لوله کشی مشکل داره و این حرفا میزان مصرف و سایر اطلاعات که بررسی میشه می فهمن اشتباه از خودشون بوده ولی بازم زیر بار نمیرن کهحرف زور میزن که باید نصف مبلغ رو بدین دوره های بعدی که قبض بیاد بستانکار می خوریداین بنده خدا هم زیر بار نمیره تا اینکه مامور شرکت آب با کلنگ میاد دم خونه و شروع میکنه به کندن زمین که کنتور رو قطع کنه!حرف زوره دیگهبنده خدا مجبور شد 300 تومن رو بریزه که آب رو قطع نکنناونم سر اشتباهی که مسببش خودشون بودن

سلام
عجیبه که کار به اینجاها کشیده
شما میگین فقط کنتور رو اشتباه خونده
خب شماره قبلی کنتور توی اداره آب ثبت شده , توی قبض هم ثبت شده
میاد نگاه میکنه میبینه اشتباه خونده بوده
به همین راحتی

مثال:
قبلی 7500 متر مکعب بوده
حالا کنتور شده 7700 متر مکعب . اما مامور آب خونده 17700
میاد دوباره نگاه میکنه میبینه 7900 هست پس مشخصه که اون موقع اشتباه خونده بوده و 17700 نبوده بلکه 7700 بوده

- - - Updated - - -

آقا گفتی!برای یکی از آشناها کنتور آب رو اشتباه خوندن یا اشتباه ثبت کردن یا هرچی دیگه قبض اومده 600 تومناولش که میگن حتما مصرف کردین (!!) یا کنتورتون خرابه، لوله کشی مشکل داره و این حرفا میزان مصرف و سایر اطلاعات که بررسی میشه می فهمن اشتباه از خودشون بوده ولی بازم زیر بار نمیرن کهحرف زور میزن که باید نصف مبلغ رو بدین دوره های بعدی که قبض بیاد بستانکار می خوریداین بنده خدا هم زیر بار نمیره تا اینکه مامور شرکت آب با کلنگ میاد دم خونه و شروع میکنه به کندن زمین که کنتور رو قطع کنه!حرف زوره دیگهبنده خدا مجبور شد 300 تومن رو بریزه که آب رو قطع نکنناونم سر اشتباهی که مسببش خودشون بودن

سلام
به همین راحتی

مثال:
قبلی 7500 متر مکعب بوده
حالا کنتور شده 7700 متر مکعب . اما مامور آب خونده 17700
میاد دوباره نگاه میکنه میبینه 7900 هست پس مشخصه که اون موقع اشتباه خونده بوده و 17700 نبوده بلکه 7700 بوده

Reza31001
22-02-2016, 22:17
واقعا این بحث کار مفید مطرحه
البته بعضی ادارات هم کارمندهای خوبی دارن ولی اکثرا تاسف باره

اصلا به نظر من همین عملی نشدنه دولت الکترونیک که فقط حرفش هست و عملی نمیشه خودش بزرگترین خیانت به وقت و سرمیه های مردمه
این پیشخوان دولت هم فقط یک واسطه اضافی شده و تنها مزیتش اینه که مثلا شما مسیرت دوره به شهرداری ولی یه دفتر پیشخوان تو محلتون هست لازم نیست بکوبی بری تا شهرداری وگرنه همون پروسه هایی که سابق بوده اکثرا باید طی بشه و فقط درخواست اولیه با دفتر پیشخوانه و اگه مشکلی پیش بیاد باید حضوری بری اداره مربوطه
واقعا هم برام عجیبه که چرا این وظایفی که در اختیار دفاتر پیشخوان دادن رو نمیذارن خودِ مردم انجام بدن
اگه بحث سوءاستفاده هست که اولا مگه داریم تو مملکتِ بهتر از همه جای دنیامون؟! دوما پلیس فتا که هست!

تو این دو سال اخیر چندین کار اداری در اداره ثبت و شهرداری و دادسرا و ... پیش اومده
به جرئت می تونم بگم خیلی از پروسه هایی که چند ماه طول میکشه در عرض نه چند هفته که چند روزِ ناقابل قابل انجامه
همین اداره پست خودش خنده دارترین روش ارسال نامه هاست که باید از یک اداره به اداره دیگه بره
نامه ای که کارمند اداره الف به راحتی آب خوردن و در عرض کسری از ثانیه میتونه اینترنتی بفرسته به اداره دوم میدن دست پست و روزها و گاهی وقتها هفته ها طول میکشه (حالا لازم نیست حتما روش های معمولی باشه یه شبکه داخلی میبندن با امنیت بالا بین دو یا چند اداره مربوطه)
یعنی نامه ای که اگه بدن دست خودم نیم ساعته میبرم به اداره بعدی باید حتما پست بشه و مثلا 5-6 روز بگذره که پست زحمتش رو بکشه!
یه بار پیگیر شدم که این په وضعشه که یه نامه میخواد بیاد این همه طول میکشه گفتن اداره پست که با پست پیشتاز نمیفرسته، با پست سفارشی هم نمیفرسته
کلا در این جور مواقع یه سهمیه دارن و صبر میکنن اون سهمیه پر بشه مثلا قراره نامه بره اداره بووق صبر میکنند 100 تا نامه بشه بعد یهو همه رو با هم میبرن!!
عملکرد کارمندها هم که قربونشون برم به صورت پیش فرض حرفشون اینه که برو فردا بیا برو هفته بعد بیا
همیشه تو این برنامه های طنز می دیدم این برخوردها رو که بی دلیل (به معنای واقعی کلمه بی دلیل) ارباب رجوع رو سر میدوونند و همیشه فکر میکردم با چاشنی بزرگنمایی میگن ولی به عینه دیدم همچین برخوردهایی رو
آدم اولش فکر میکنه کارمند مورد نظر که امضا نمیکنه یا کار رو راه نمیندازه به خاطر اینه که باید بررسی بیشتر بکنه که مثلا بی قانونی نشه و این حرفا ولی بعدا می فهمی که اگه مثلا بعد یک هفته کارت در عرض 2-3 دقیقه راه میافته کوچکترین تفاوتی نداره با حالتی که همون روز اول اون 2-3 دقیقه صرف بشه و کار شما انجام بشه

سلام
به همین راحتی
به همین راحتی بوده گویا
البته هنوز مشکل کامل حل نشده که بگم دقیقا داستان چی بوده
فقط تنها نکته دیگه این بود که ایشون بدهی قبلی هم داشتن که خودش مزید بر علت شده
به هر حال علت هر چی بوده از طرف مشترک نبوده

Life24
22-02-2016, 23:24
تا وقتی مردم بی تفاوت هستند همین هست
طرف اگر تا ساعت 10 هم کار نکنند، صداش در نمیاد
خوب کارمند هم سو استفاده میکنه وقتی میبینه هیچ کسی هیچ چیزی نمیگه

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-02-2016, 00:15
فقط تنها نکته دیگه این بود که ایشون بدهی قبلی هم داشتن که خودش مزید بر علت شده
به هر حال علت هر چی بوده از طرف مشترک نبودهسلام
بدهی از قبل هم در قبض ثبت شده جداگانه و مشکلی پیش نمیاره و حسابش جدایِ از حسابِ مصرفِ الان هست
مثال:
بدهی از قبل 70,000 تومن بوده
شماره قبل کنتور 7500 بوده
وقتی مامور اومده کنتور 7700 بوده
قیمتش برفرض میشه 50,000 تومن
اما اشتباهی کنتور رو 17700 خونده
یعنی براش برفرض 150,000 تومن حساب کردند
توی قبض جدید نوشته
بدهی از قبل 70,000 ت
قیمت آب مصرفی
150,000 تومن
مبلغ قابل پرداخت 220,000 تومن
حالا اعتراض میکنه که شماره ی فعلی کنتور در قبض آخر اشتباهه
مامور میاد نگاه میکنه مبفهمه اشتباه کزده
مبلغ 150,000 تومن تغییر میکنه میشه برفرض 60,000 تومن
با بدهی از قبل جمع میشه و میشه 130,000 تومن

Reza31001
23-02-2016, 00:43
ببینید داستان اون طوری که من حس کردم اینه که اون بخش از اداره آب که مسئول قطع انشعاب مشترکین هست با اون بخش دیگه مسئول رسیدگی به اشتباهات و مسائلی از این دست هست ارتباطی با هم ندارند
مسائلی که شما میگین درست هست ولی طرف اومده کلنگ به دست میخواد کنتور رو قطع کنه ایشون هم میگن همچین اشتباهی شده و شرایط مشخصه ولی شخص مورد نظر مامور بوده و معذور و نهایتا 24 ساعت وقت میده که نصف مبلغ قبض پرداخت بشه که ایشون از لیست کسایی که قراره کنتورشون قطع بشه بیرون بیاد
حالا داستان اینکه در محاسبه قبض اشتباهی پیش اومده باید مشترک بره اداره آب و پیگیر باشه و یا اینکه قبض جدید میاد و بستانکار میخوره

نکته مهم این بوده که ایشون به دلیل بدهی قبلی (که البته زیاد نبوده مبلغش) و بدهی جدید که زیاد بوده رفته تو لیست قطع انشعاب و مامور مربوطه هم تو کتش نمیره که اشتباهی پیش اومده یا نه میگه یا پول میدین یا قطع میکنم!
که ایشونم مجبور میشه پول رو بده
در واقع وقتی کار خودشون قراره طبق روال انجام بشه تاخیری نمیندازن و سریع برای قطع انشعاب اقدام میکنن ولی برای کار ایشون که باید بررسی بشه مشکل چیه و چطوری حل میشه روالش کند انجام میشه!

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-02-2016, 04:10
نکته مهم این بوده که ایشون به دلیل بدهی قبلی (که البته زیاد نبوده مبلغش) و بدهی جدید که زیاد بوده رفته تو لیست قطع انشعاب و مامور مربوطه هم تو کتش نمیره که اشتباهی پیش اومده یا نه میگه یا پول میدین یا قطع میکنم!که ایشونم مجبور میشه پول رو بده
در واقع وقتی کار خودشون قراره طبق روال انجام بشه تاخیری نمیندازن و سریع برای قطع انشعاب اقدام میکنن ولی برای کار ایشون که باید بررسی بشه مشکل چیه و چطوری حل میشه روالش کند انجام میشه!سلام

بنده اگر چیزی مینویسم به خاطر دخالت و اینها نیست
:20:
خیلیها مطالب نوشته شده رو میخونند و اگر این مسائل توضیح داده بشه , براشون تجربه هست برای زندگیشون
بگذریم ,,,
مامور به این سادگیها نمیاد انشعاب رو قطع کنه , چه آب چه گاز و برق
کسی که قبضش رو پرداخت نکنه حداقل دو ماه بعد تازه براش بدهی از قبل میاد
یک یا دو ماه بعد براش اخطار به قطع انشعاب میاد

بعد از مدتی مامور میاد برای قطع انشعاب

محمد7966
01-03-2016, 10:29
من یه موردی میخام بگم که در واقع در دفاع از بعضی از کارمندای دانشگامونه

من دیدم برای آموزش دانشکده مون همیشه 1 نفر هم مسئول پاسخگویی به ارباب رجوع بود هم مسئول پاسخگویی به تلفن ها

اکثر بچه هایی که بهش زنگ میزدن گوشی رو برنمی داشت ولی من بهش حق میدم

ایشون اینقدر جواب ارباب رجوع ها رو میداد که وقت نمی کرد جواب تلفن بده!!!

شاید کسی که بهش زنگ بزنه با خودش بگه این چه کارمندیه که جواب تلفن نمیده!!

ولی من به کارمند حق میدم چون نمی رسه هم جواب ارباب رجوعو بده هم جواب تلفن

این اشکالو باید به دانشگاه بگیریم که چرا باید فقط 1 نفر هم جوابگوی ارباب رجوع باشه هم جوابگوی تلفن

مگر 1 نفر چقدر میتونه کار کنه؟!

پیروز99
04-03-2016, 20:39
اقا ما یه دادگاهی داشتیم اوایل امسال
وقت تعیین شده 9 صبح بود
ساعت 9:30 یکنفر با سینی املت وارد اتاق رییس شعبه(قاضی) شد
ساعت 10 هم درب اتاق باز شد و چند نفر از اتاق خارج شدند یکیشون هم با دمپایی رفت...گلاب به روتون...
بعد از مدت نسبتا طولانی:n02: شخص دمپایی پوش برگشت و رفت اتاق رییس شعبه
چند دقیقه بعد منشی اومد تو سالن و اسم ما و یکنفر دیگه رو صدا کرد و گفت برید داخل
ما هم رفتیم داخل و اونجا فهمیدیم که صاحب دمپایی همون قاضیه
اون شخص دیگه ( البته یکنفر دیگه هم همراهش بود) که با ما اسمشو خوندن، ساعت دادگاهش 8 بود و اول جریان دادگاه اونها شروع شد
هنوز نمیدونم چرا ما رو با هم فرستاد داخل و ما شاهد و ناظر دادگاه اون بنده خدا بودیم؟!
از داستان اونها فقط اینو بگم که قاضی در انتها رو کرد به یکیشون و گفت 6 ماه حبس داری من کردمش پونصد تومن جریمه:n33:

کار اونها که تموم شد دادگاه ما شروع شد..
چون ایجا مجالش نیست داستان خودمونو بعدا براتون تعریف میکنم
فقط اینو بگم که چند روز پیش که رفته بودم اونجا دیدم قاضی با حفظ سمت شده سرپرست مجتمع قضایی....