PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیازمند راهنمایی فوری در مورد خواستگاری لطفا کمک کنید

hr1394
17-02-2016, 13:16
سلام مدتی بود در اداره ای مشغول به کار شده بودم در اون اداره به یکی از همکار های خانم علاقه مند شدم از نوع رفتار ایشان فکر میکردم ایشان هم همین حس رو به من دارند خلاصه روز به روز مصمم تر میشدم در مورد انتخابم ایشون رو کاملا زیر نظر داشتم وتمام رفتارشون واخلاق وهمه چی
دقیقا منطبق با معیار های من بود
مشکلی که من داشتم این بود که پس انداز کمی داشتم
برای همین گفتم تا سال اینده یکم وضعمو بهتر کنم بعد برم جلو هم موقعیت شغلی تثبیت بشه وهم پس انداز کنم
متسفانه یکی دیگه از همکاران زودتر از من از ایشون خواستگاری کرد
جواب اولیه مثبت هم ظاهرا گرفته ولی در مرحله اشنایی هستند وعقد انجام نشده هنوز
موندم الان مطرح کنم یا نه
می ترسم اگه الان مطرح کنم خیلی جالب نباشه
از این طرف هم واقعا دارم عذاب میکشم که چرا نتونستم حرفمو بزنم لطفا راهنماییم کنید
دارم داغون میشم
تو این مدت همش یه شور واشتیاق خاصی تو کار برام به وجود اومده بود
قشنگ برنامه ریزی میکردم
همه چیز رو حساب کتاب بود وطبق برنامه پیش میرفت
ولی الان داغون شدم
نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با اون خانم مطرح کنم یا نه
لطفا کمک کنید دارم داغون میشم نمیدونم چیکارکنم

Ezel
18-02-2016, 21:05
سلام

به نظر بنده خیر

هر رفتار باز رو نباید سوءتعبیر به علاقه ی متقابل کرد ، شاید اون رفتار از نوع روابط عمومی ایشون سرچشمه میگرفته

به نظر من با علم به اینکه ایشون در شرف ازدواج با شخصی دیگه هستن ، مطرح کردن موضوع میتونه دید بدی نسبت به شما در محل کارتون بوجود بیاره

fanixhd
19-02-2016, 19:28
سلام

به نظر بنده خیر

هر رفتار باز رو نباید سوءتعبیر به علاقه ی متقابل کرد ، شاید اون رفتار از نوع روابط عمومی ایشون سرچشمه میگرفته

به نظر من با علم به اینکه ایشون در شرف ازدواج با شخصی دیگه هستن ، مطرح کردن موضوع میتونه دید بدی نسبت به شما در محل کارتون بوجود بیاره

صحبت های جناب Ezel کاملا تایید میشه .

باید زودتر مطرح میکردید . ولی دیگه حالا دیر شده ، اگر مطرح کنید دید بدی نسبت به شما خواهند داشت .

Captain_America
19-02-2016, 22:15
یه درس زندگی و تجربه در نظر بگیر و دفعه بعد احساست رو همون اول بگو ، اگه مشکل مالی داشتی میتونستید با هم صبر کنید نه اینکه هیچی به طرف نگی و یه طرفه صبر کنی.

marsdl
20-02-2016, 08:51
من جای شما اگر بودم مطرح میکردم .
لااقل بعدا خودم رو ملامت نمی کردم که چرا اقدامی نکردم .