PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود آموزش اصول اساسی فتوشاپ سی سی

Hitman-Group
15-02-2016, 09:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب بعد از چندین سال گذرم خورد به بخش فتوشاپ و میبینم دیگه هیچ کدوم از بچه ها نیستن متاسفانه اما با این وجود من با توجه به کلاس های خصوصی که در شیراز برگزار میکنم خیلی ها از سراسر ایران تماس میگرفتن برای کلاس (احتمالا به کلمه شیراز در تبلیغات توجه نمیکردن) و دو سال پیش تصمیم گرفتم یک مجموعه درست کنم برای اینکه کسایی که میخوان شروع کنن به یادگیری خیلی مفهومی و با مثال فتوشاپ رو یاد بگیرن ( و از سراسر ایران بتونن یاد بگیرن)
بقیه توضیحات طبق پستی در وبلاگم و امیدوارم موفق باشید

این دوره به 6 قسمت اصلی تقسیم شده

01. Intro to Photoshop cc
02. Image Size
03. Save
04. Layers
05. Select
06. Retouch

که لیست کامل موضوعات هر قسمت رو در اخر این مطلب میتونید ببینید (در بلاگ ببینید)

فقط نکته ای که هست لطفا کپی رایت رو رعایت کنید و اینکه اگر مفید بود به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنن.

دانلود این مجموعه آموزشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

© 2016 iHMahmoodi
All rights reserved by Hossein Mahmoodi

mahdi_akb
15-02-2016, 11:21
با سلام
دوست عزیز لطف کردید و دانسته های خودتان را در اختیار دیگران قرار دادید .
ولی در رابطبه با دانلود آموزش شما مشکلاتی وجود دارد .
Google Drive برای بنده فیلتر بوده و امکان بازکردن ندارد.
OneDrive فقط یه صفحه تقریبا خالی نمایش میدهد .
آیا امکان دارد آموزش خود را در جای دیگر آپلود نمائید تابشود به راحتی دانلود نمود .

Hitman-Group
15-02-2016, 18:33
با سلام
دوست عزیز لطف کردید و دانسته های خودتان را در اختیار دیگران قرار دادید .
ولی در رابطبه با دانلود آموزش شما مشکلاتی وجود دارد .
Google Drive برای بنده فیلتر بوده و امکان بازکردن ندارد.
OneDrive فقط یه صفحه تقریبا خالی نمایش میدهد .
آیا امکان دارد آموزش خود را در جای دیگر آپلود نمائید تابشود به راحتی دانلود نمود .

دانلود از DropBox
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rials%20%2855%20Videos%29.zip?dl=0)

Google Drive محال ممکن هست که فیلتر باشه چون در این صورت Google.com هم فیلتره و خیلیا که دانلود کردن مشکلی نداشتن (گوگل شما فیلتره?!! چون Drive.google.com هستا!!)
در مورد OneDrive فقط شنیدم برای یکسری ای اس پی ها پاکت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو که دارن محدود میکنن نمیگذاره درست بیاد بالا
روی هاست خودم فضا دارم ولی 1 سال پیش که روی هاستم بود سریع پهنای باندم تموم شد و در نتیجه مجبور شدم این کار رو بکنم

یک پیشنهاد دیگه هم که میتونم بهتون بدم اینه که بتونید با سرعت بالا دانلود کنید (یکم دردسر داره ولی اگر سرعت بالا میخواید راه سریعی که من وقت بکنم اونو انجام بدم نیس متاسفانه (مگر اینکه یکی از دوستان که اینجا هستن و هاستی دارن که فضا و پهنای باند داره لطف کنه دانلود کنه و لینکا رو قرار بده)
ویدیو ها روی یوتیوب هم هستن
1- برید به کانال یوتیوب من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- یک کانال در سایت آپارات بسازید
3 لینک ویدیو ها را از یوتیوب کپی کنید و در بخش آپلود آپارات بر روی آپلود از طریق یوتیوب کلیک کنید و سریع ویدیو ها به سرور های آپارات (سرور ایران و بدون فیلتر و پرسرعت) منتقل میشه و دانلود کنید.

*نکته : اگر این کار رو انجام بدید آپارات خودش کیفیت ویدیو ها رو به دلایل کم حجم شدن و مصرف کمتر پهنای باند کم میکنه و در نتیجه دیگه HD نیس!
*نکته2: اگر وقت داشتم خودم روی کانال آپارات خودم آپلود میکردم ولی در حال حاضر امکان پذیر نیس!

موفق باشید