PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل نور صفحه تلوزيونهاي سامسونگ

orhanabin
10-02-2016, 20:29
با عرض سلام و ادب

بنده از دوستان عزير كه حرفه ايي هستنند دو تا سئوال دارم

1 - من يك هفته است كه تلوزيون سامسونگ مدل 48J5850 رو خريدم همانطوري كه در پست قبلي نيز مطرح شد نوسان نور صفحه با تغيير محتواي نمايش مخصوصا رفتن تصوير از محيط پر نور به تاريك خيلي زياده و نور صفحه مرتب با تغيير تصوير كم و زياد ميشه و اين مورد در استفاده از ماهواره اچ دي با خروجي اچ دي ام آي زيادتره و كانالهاي ايراني كه با گيرنده داخلي هستنند كمتر اين مشكل رو دارند در حاليكه بنده با تلوزيون قبلي كه ال جي بود با همين رسيور اصلا چنين مشكلي نداشتم دوستان خاموش كردن گزينه ce dimming رو مطرح كردن كه در اين مدل منوي ادوانس با چهار تا صفر فعال نميشه حتي كابلهاي مختلف HDMI رو هم تست كردم مشكل حل نشد فقط زماني كه منوي سرويس فعاله اين مشكل در تصوير پشت منوي سرويس حل ميشه به نمايندگي سام سرويس هم بردم گفتن اين تلوزيونها بدليل حساسيت بالا اين مشكل رو دارند

2 - بنده نرم افزار تلوزيون سامسونگ 43J5850 رو از سايت سامسونگ بود براي اپديت تلوزيون خودم كه 48 هستش و براي حل مشكل بالا دانلود كردم و تلوزيون خودم با اين فايل اپديت شد و ورژنش از 1014 به 1015 تغيير يافت ميخواستم ببينم زدن نرم افزار تلوزيون 43 روي 48 كه مشكلي ايجاد نميكنه چون سامسونگ فايلي رو براي اپديت از طريق usb براي تلوزيون من نگذاشته و خودشون ميگن از اين طريق اپديت نكنيد

از عزيزاني كه در اين دو مورد ذكر شده اطلاعات دارند خواهشمندم راهنمايي فرمايند

dvd2010
30-04-2016, 22:30
بی سوادی تو سام سرویس بی داد میکنه!

نمیدونم مشکلتون حل شده یا نه؟در هر صورت شما باید تنظیم hdmi را روی حالت عادی بدارید دیگه نور تصویر تو جاهای تاریک کم نمیشه.
برید تو سیتینگ یا تنظیمات قسمت تصویر>> پیکچرز آپشن>> hdmi black level >> را روی حالت عادی بذارید به همین راحتی!البته من خودم روی لو گذاشتم چون کیفیت تصویر خصوصا واسه دیدن فیلم را بالا میبره!

سوال دوم هم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد در ضمن با آپدیت مشکل بالا یا در اصل تنظیم مورد نظر درست نمیشه و شما باید خودتون تنظیمش کنید.