PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود از ADSL بدون اجازه...معلوم نیس چی دانلود میکنه

rmao
10-02-2016, 20:18
سلام و خسته نباشید خدمت بچه ها
من ویندوزم را بخاطر همین مشکل عوض کردمو الان ی سون 64 بیتی نصب کردم
ی نرم افزار نصب کردم مقدار مصرفی اینترنتمو نشون میده...همین جور که pcروشن باشه شروع میکنه ب دانلود
اپدیت ویندوز را غیر فعال کردم..اپدیت انویدیا را هم غیر فعال کردم

چطور بفهمم که کدوم نرم افزار داره اینترنت مصرف میکنه
ایا این نرم افزار مثل جاسوسیه مثلا
کمک کنید که تا الان 30 گیگ خریدم و تموم شده

Hammy
10-02-2016, 20:38
یک فایروال نصب کن ببین چه نرم افزارهایی دانلود آپلود می کنند.

در ضمن اگر مودمت وایرلس هست و وایرلسش فعال هست پسورد رو عوض کن سکیوریتی رو هم WPA2 با یک پسورد مشکل.

kenzu
10-02-2016, 20:55
نرم افزار net balancer رو نصب کن نشون میده کدوم برنامه ها دارن دانلود میکنن . منم این مشکلو دارم مشکل بیشتر مواقع از idm هست .

hamid3369
10-02-2016, 22:06
task manager رو ببین ولی خیلی مصرفت بالاست...........

محمد7966
10-02-2016, 22:11
برنامه های netlimitter و bwmeter

هم برای کنترل و محدود کردن و بستن برنامه هایی که از اینترنت استفاده می کنند هم خوبه

misagh8900
10-02-2016, 22:31
داداش فکر کنم هک شدی. شما بهتره مودمت رو مخفی کنی و یه اسم سخت براش بزاری.

rmao
10-02-2016, 23:42
نرم افزار net balancer رو نصب کن نشون میده کدوم برنامه ها دارن دانلود میکنن . منم این مشکلو دارم مشکل بیشتر مواقع از idm هست .

اقا من این نرم افزار را دانلود کردم ببینین کدوم داره مصرف میکنه ؟؟؟ به نظر من این نرم افزار داره میخوره اینترنتمو svchost

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
10-02-2016, 23:52
اقا من این نرم افزار را دانلود کردم ببینین کدوم داره مصرف میکنه ؟؟؟ به نظر من این نرم افزار داره میخوره اینترنتمو svchost

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر منظورتون این یکی از برنامه های ویندوزه قابل پاک شدن هم نیست شما ظاهرا ویندوزتون مشکل پیدا کرده شاید ویروس گرفته شاید یه مشکل دیگری

امروز هم گفتید یه بازی دانلود کردید اجرا نمیشه
احتمالا ویندوزتون به مشکل برخوردهsvchost

kenzu
11-02-2016, 01:36
این عکس که نرماله . بایت بر ثانیه هست چطور میگی داره میخوره؟
هر وقت دیدی زیادی داره دانلود میشه اونوقت ببین کدوم برنامه داره دانلود میکنه

rmao
12-02-2016, 13:18
اقا من ویندوز7 را باز عوض کردم باز همین نرم افزاری که گفتم میکشه اینترنتو بعد ویندوز هشت نصب کردم درایو ویندوز تو نصب ویندوز فرمت کردم ....رفتم ویندوز هشت بازم دانلود میکرد تو 5 دقیقه 200 مگ دان کرد . . اپدیت ویندوز غیر فعاله !!!بله اون لحضه کیلو بایت بود svchost.exeدقیقا این نرم افزار دان میکنهحالا میخوام ویندوز ده را نصب کنم

mehrdadb3
12-02-2016, 19:51
اول پسوردتو عوض کن بعدش سکوریتی رو wpa2 بزار مشکلت حل میشه احتمالا هک شدید

rmao
13-02-2016, 21:07
اول پسوردتو عوض کن بعدش سکوریتی رو wpa2 بزار مشکلت حل میشه احتمالا هک شدید
ممنون و تشکر که جواب دادین
اقا من همه این اقدامات را انجام دادم یک فایل از ویندوز داره واس خودش دانلود انجام میده

bas ali
14-02-2016, 06:36
ممنون و تشکر که جواب دادین
اقا من همه این اقدامات را انجام دادم یک فایل از ویندوز داره واس خودش دانلود انجام میده
توی تسک منیجر ببین چه فایلیه ، از همونجا end task کن

meysam2578
15-02-2016, 12:09
سلام و خسته نباشید خدمت بچه ها
من ویندوزم را بخاطر همین مشکل عوض کردمو الان ی سون 64 بیتی نصب کردم
ی نرم افزار نصب کردم مقدار مصرفی اینترنتمو نشون میده...همین جور که pcروشن باشه شروع میکنه ب دانلود
اپدیت ویندوز را غیر فعال کردم..اپدیت انویدیا را هم غیر فعال کردم

چطور بفهمم که کدوم نرم افزار داره اینترنت مصرف میکنه
ایا این نرم افزار مثل جاسوسیه مثلا
کمک کنید که تا الان 30 گیگ خریدم و تموم شده
سلام . احتمالا آپدیت اتوماتیک ویندوزت فعاله . روش زیر رو برو احتمالا درست بشه :

اول وارد RUN بشید ( windows+R=RUN) . حالا در کادر عبارت services.msc رو تایپ کنید و اینتر بزنید . از پنجره ی باز شده دنبال عبارت windows update بگردید . روی windows update دو بار کلیک کنید . در پنجره باز شده و در تب general عبارت startup type رو پیدا کنید . حالا نوار روبروش رو باز کنید و گزینه disabled رو انتخاب کنید و ok کنید . دوباره روی windows update دوبار کلیک کنید و زیر قسمت startup tyep یعنی در قسمت service status گزینه stop رو کلیک کنید و ok کنید و خارج بشید