PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل 100% شدن cpu

Iloveu-ALL
10-02-2016, 15:32
سلام دوستان
بعضی وقت ها سیستمم کند میشه و وقتی دکمه های ctrl + alt + shift رو میزنم میبینم اون آیکون سبز مربوط به سی پی یو رفته آخر و رو 85 تا 100% گیر میکنه ...
رو سیستم چیزی نیست فقط چندتا نرم افزار ساده:
موزیلا - کروم - km پلیر - یاهو تلگرام و ...

مشخصات کامپیوتر:
Gigabyte P41-ES3G
Intel Pentium 4 651
2GB ram ddr2
Nvidia 9500 GT

دلیلش چی هست؟ سیستم قدیمیه؟ یا از ویندوزه؟
++

95% هارد پره (مخصوصا درایو c)
از چیزشکن hss استفاده می کنم
ویندوزم 7 ultimate
32 بیت - 2.5 سال عوض نکردم!
پورت مودم (برای سرور شدن p2p?) بازه
یک بار svchost از لیست پایین حذف کردم درست شد ولی باز مشکل پیش اومد: (هرچند الان تقریبا خوبه ولی بعضی مواقع با اینکه فقط موزیلا و کروم باز باشه یا هیچی باز نباشه قاط میزنه میره کلا رو 100%)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meysam2578
15-02-2016, 12:10
سلام دوستان
بعضی وقت ها سیستمم کند میشه و وقتی دکمه های ctrl + alt + shift رو میزنم میبینم اون آیکون سبز مربوط به سی پی یو رفته آخر و رو 85 تا 100% گیر میکنه ...
رو سیستم چیزی نیست فقط چندتا نرم افزار ساده:
موزیلا - کروم - km پلیر - یاهو تلگرام و ...

مشخصات کامپیوتر:
Gigabyte P41-ES3G
Intel Pentium 4 651
2GB ram ddr2
Nvidia 9500 GT

دلیلش چی هست؟ سیستم قدیمیه؟ یا از ویندوزه؟
++

95% هارد پره (مخصوصا درایو c)
از چیزشکن hss استفاده می کنم
ویندوزم 7 ultimate
32 بیت - 2.5 سال عوض نکردم!
پورت مودم (برای سرور شدن p2p?) بازه
یک بار svchost از لیست پایین حذف کردم درست شد ولی باز مشکل پیش اومد: (هرچند الان تقریبا خوبه ولی بعضی مواقع با اینکه فقط موزیلا و کروم باز باشه یا هیچی باز نباشه قاط میزنه میره کلا رو 100%)

سلام

این روش رو برو مشکل حل میشه :
اول وارد RUN بشید ( windows+R=RUN) . حالا در کادر عبارت services.msc رو تایپ کنید و اینتر بزنید . از پنجره ی باز شده دنبال عبارت windows update بگردید . روی windows update دو بار کلیک کنید . در پنجره باز شده و در تب general عبارت startup type رو پیدا کنید . حالا نوار روبروش رو باز کنید و گزینه disabled رو انتخاب کنید و ok کنید . دوباره روی windows update دوبار کلیک کنید و زیر قسمت startup tyep یعنی در قسمت service status گزینه stop رو کلیک کنید و ok کنید و خارج بشید

Iloveu-ALL
15-02-2016, 13:30
سلام

این روش رو برو مشکل حل میشه :
اول وارد RUN بشید ( windows+R=RUN) . حالا در کادر عبارت services.msc رو تایپ کنید و اینتر بزنید . از پنجره ی باز شده دنبال عبارت windows update بگردید . روی windows update دو بار کلیک کنید . در پنجره باز شده و در تب general عبارت startup type رو پیدا کنید . حالا نوار روبروش رو باز کنید و گزینه disabled رو انتخاب کنید و ok کنید . دوباره روی windows update دوبار کلیک کنید و زیر قسمت startup tyep یعنی در قسمت service status گزینه stop رو کلیک کنید و ok کنید و خارج بشید

دوست عزیز ممنون به نظر میاد پایین اومده از وقتی که زدم تا حالا که 5 دقیقه شده و بنظر میاد مشکل رفع شده
واز 20% تا 50% - 70% هستش (2-3 برنامه + آنتی ویروس بازه)
قبلنا 80 پایین تر نمی اومد بیشتر رو 95 100
یک دنیا تشکر (فکر کنم این win update رو مصرف نت هم تائیر میذاشت) :n16: