PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید هارد اکسترنال پرتابل 2 ترا WD

amini_bio
09-02-2016, 18:29
سلام
من می خواستم یک هارد اکسترنال 2 ترا برای ارشیو اطلاعات بخرم.
زیاد جابجاش نمی کنم. پس یه مدل معمولی هم برام کفایت می کنه.

بین مارک ها هم ظاهرا wd مطمئن تر و به صرفه تره.

فقط موندم این همه مدل wd چه تفاوتی با هم دارند:
Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital Elements External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital My Passport Ultra Metal Edition - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital My Passport Ultra External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودم می خوام آخری را بخرم.
فقط نمی دونم مدل قدیمیه که دیجی موجود نداره یا موضوع دیگه ایه.

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

ata.royalfalcon
09-02-2016, 19:03
سلام
من می خواستم یک هارد اکسترنال 2 ترا برای ارشیو اطلاعات بخرم.
زیاد جابجاش نمی کنم. پس یه مدل معمولی هم برام کفایت می کنه.

بین مارک ها هم ظاهرا wd مطمئن تر و به صرفه تره.

فقط موندم این همه مدل wd چه تفاوتی با هم دارند:
Western Digital My Passport Ultra Premium External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital Elements External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital My Passport Ultra Metal Edition - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Western Digital My Passport Ultra External Hard Drive - 2TB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خودم می خوام آخری را بخرم.
فقط نمی دونم مدل قدیمیه که دیجی موجود نداره یا موضوع دیگه ایه.

لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

با سلام

اگر عکسهایی که سایت دیجی کالا گذاشته درست باشه و قصد خرید از همین سایت رو دارید ، ترجیحاً مدل اول (لینک اول) رو انتخاب کنید که جدیدتر هست .

فقط موندم این همه مدل wd چه تفاوتی با هم دارند

تفاوتها در عکس زیر مشخص هست . مهمترین تفاوت در شکل ظاهر و رنگ بدنه هست . البته مدل metal بدنه فلزی آلومنیومی داره و مدل Element هم رمزگذاری سخت افزاری و هیچگونه نرم افزاری برای بکآپ گیری و مدیریت هارد دیسک نداره .

همانطوریکه در عکس زیر میبینید یکی از این مدلها New و جدیدتر هست (همان لینک اولی که گذاشتید) .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amini_bio
11-02-2016, 15:21
بسیار ممنون
پس مدل اول و اخرتقریبا یکسانند فقط قدیم و جدید هست طراحی و ساختشون

amini_bio
13-02-2016, 20:12
در کل بین وسترن و سیگیت، وسترن انتخاب خوبیه؟

در کل نظرات را می خوندم حدس میزنم وسترن بهتر باشه.
ولی خریداران سیگیت هم توجیهشون اینه که وسترن قبلا هارداش خوب بوده ولی جدیداش به خوبی قدیم نیست.

نظر شما چیه؟

fanixhd
13-02-2016, 20:37
سلام

درصد خرابی هارد های سیگیت بسیار بالا هستش . اولش بدون هیچ دلیل بدسکتور و بعد رو به نابودی !!!

به نظرم فقط وسترن دیجیتال بگیر.