PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرم کن صندلی برای هر نوع خودرو!

3274
07-02-2016, 20:08
این جنس که با فندکی ماشین کار میکنه و در آمازون بازخوردهای مثبت زیادی داشته (با قیمت استثنایی 15$) آیا داخل کشور هم جایی مشابه اون عرضه میشه؟ اگر بله، کیفیت و امنیتش چطوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3274
17-02-2016, 19:53
جالبه. گویا ایران یک جزیره ی تک و منزوی در گوشه ی کائناته که زمان و فناوریهای خودرویی اون در 40-30 سال قبلش متوقف مونده و داخل ایران اصلا نباید دنبال این محصولات روزآمد بود
بهرحال پوشش خنک کن-گرمکن رو از برند معروف Viotek پیدا کردم که بفکر سفارشش از آمازون اروپا هستم ($139.99)

3274
11-07-2016, 14:45
کالای فوق رنگ طوسی دو هفته ای هست نصب کردم خنک سازیش که چنگی به دلم نزد
روی بالاترین درجه با اینکه موتور نسبتا قدرتمندی داره ولی مکش خوب و محسوسی روی صندلی ایجاد نمیکنه
گرچه از هیچی بهتره
گرمکن ش فکر کنم کارایی بهتری داره

Netw0rks
13-07-2016, 08:55
روی بالاترین درجه با اینکه موتور نسبتا قدرتمندی داره ولی مکش خوب و محسوسی روی صندلی ایجاد نمیکنه
گرچه از هیچی بهتره

داخل کشور خرید کردین ؟

چقدر براتون تموم شد ؟

3274
13-07-2016, 10:39
داخل کشور خرید کردین ؟

چقدر براتون تموم شد ؟
نه. اصلا گرمکن ساده از برندهای درجه ی چند و ارزون هم اینجا گیر نمیاد و تا چه برسه به گرمکن-سرد کن viotec تولید خود آمریکا . ملت ما فقط برای زلم زیمبو (مثل باند و ساب و پخش و ...) پول میدن نه چیزی که به رفاه و ایمنی منتهی بشه !!!
قیمتش توی لینک نوشته. chinship.ir واسطه ی خرید بود و جمعا ۶۹۴ گرفت. ۲۱ هم پستچی گرفت. با اینکه ۸ پوند وزن داشت مالیات و گمرکی تعلق نگرفت

3274
31-07-2016, 14:08
گرچه از هیچی بهتره
اصلاح کنم
مکش هوا و خنک کنندگی در قسمت تا خوردن صندلی خوبتر و محسوس تر از سایر بخشهاش ه دلیلشم فشار کمتریه که در اون قسمت بهش وارد میشه