PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>>>>>>بحث و گفت و گو و مطرح کردن سوالات در مورد نوکیا سری E (فقط اینجا)<<<<<<<

T.K
20-09-2006, 10:48
با سلام خدمت دوستان
می دونم این روزا کسی زیاد به طرف سری E نمیره ولی گفتم دوباره از زدن تاپیک های بیمورد جلوگیری بشه.

از دوستان عزیز خواهش می کنم کمال همکاری رو با ما داشته باشند.

با تشکر.

T.K
20-09-2006, 11:14
اگه اجازه بدین اول خودم شروع کنم.
نوکیا سری ای چند وقتی هست که وارد بازار شده
و از خصوصیات بارز این سری به ال سی دی خفنشون می شه اشاره کرد که دارای 16 میلیون رنگ می باشد :blink:
ونیز قابلیت نمایش پرونده های آفیس رو دارند.ثثسشیشس
و یکی از کارا ترین وزیباترین گوشی های این سری ای 70 می باشد که دارای صفحه کلید کامل است.برای مقایسه سری E اینجا رو کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T.K
20-09-2006, 11:43
جدید ترین گوشی از این سری ای 50 نام داره که دارای بلوتوث نسخه دوم یو اس بی دو و ورژن نرم افزاری سیمبیان سری 9 رو داره و تنها ضعف این گوشی از نظر من دوربین 1.3 مگا پیکسلی می تونه باشه.
اطلاعت کامل درباره این گوشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

T.K
20-09-2006, 11:51
اینم یه عکس کامل از سری ای:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pv2005
21-09-2006, 10:02
می خواستم قیمت سری E نوکیا رو بدونم.

T.K
24-09-2006, 14:40
می خواستم قیمت سری E نوکیا رو بدونم.

براي دونستن قيمت ها توي پست دوم بر روي مقايسه گوشي هاي سري اي كليك كنيد مقايسه ي آنها همراه باقيمت هستند