PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مانیتور لپتاپ asus g551jm

Subaru
07-02-2016, 18:13
سلام
مشکلی که من با مانیتور لپتاپم دارم اینه که اولا رنگ قرمز در این مانیتور کلا به رنگ مشکی تغییر حالت داده و رنگ های دیگر مثل آبی و سبز و زرد نیز تغییر حالت داده اند اما کمتر نسبت به قرمز.
دوم اینکه مشکل به جا ماندن تصویرو در این مانیتور مشاهده می کنم. مثلا یه فایل متنی باز می کنم و نوشته هایی روی صفحه ظاهر میشه و فایل متنی رو می بندم اما پس از بستن این فایل باز هم تصویر متن تا مدت کوتاهی به صورت هاله روی صفحه میمونه.
مثال برای مشکل دوم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
07-02-2016, 18:17
سلام
مشکلی که من با مانیتور لپتاپم دارم اینه که اولا رنگ قرمز در این مانیتور کلا به رنگ مشکی تغییر حالت داده و رنگ های دیگر مثل آبی و سبز و زرد نیز تغییر حالت داده اند اما کمتر نسبت به قرمز.
دوم اینکه مشکل به جا ماندن تصویرو در این مانیتور مشاهده می کنم. مثلا یه فایل متنی باز می کنم و نوشته هایی روی صفحه ظاهر میشه و فایل متنی رو می بندم اما پس از بستن این فایل باز هم تصویر متن تا مدت کوتاهی به صورت هاله روی صفحه میمونه.
مثال برای مشکل دوم :

تا حالا با این مشکل برنخوردم

ولی شاید مشکل از ویندوز باشه

ویندوز عوض نکردید؟

Subaru
07-02-2016, 18:33
تا حالا با این مشکل برنخوردم

ولی شاید مشکل از ویندوز باشه

ویندوز عوض نکردید؟

مشکل نرم افزاری نیست سخت افزاری هست. لپ تاپو با کابل hdmi که به مانیتور دیگری می زنم تصویر مشکلی نداره

محمد7966
07-02-2016, 18:42
مشکل نرم افزاری نیست سخت افزاری هست. لپ تاپو با کابل hdmi که به مانیتور دیگری می زنم تصویر مشکلی نداره

این رنگای عجیب و غریبی که رو مانیتور هست رو ما تو دانشگاه شبیه اونو داشتیم که هر وقت میخاستیم لبتابو به درگاهی که به پروژکتور وصل بود وصل کنیم رنگش اینطوری میشد

که یه خورده که باهاش ور می رفتیم درست میشد یه جورایی اتصالی داشت

احتمالا شما هم همینطوریه

یعنی کابلی که از مانیتور به مادربرد وصل باشه اتصالی کرده البته گفتم احتمال میدم

گارانتی داره یا تموم شده؟

Subaru
07-02-2016, 19:02
این رنگای عجیب و غریبی که رو مانیتور هست رو ما تو دانشگاه شبیه اونو داشتیم که هر وقت میخاستیم لبتابو به درگاهی که به پروژکتور وصل بود وصل کنیم رنگش اینطوری میشد

که یه خورده که باهاش ور می رفتیم درست میشد یه جورایی اتصالی داشت

احتمالا شما هم همینطوریه

یعنی کابلی که از مانیتور به مادربرد وصل باشه اتصالی کرده البته گفتم احتمال میدم

گارانتی داره یا تموم شده؟

مسئله اینه که این مشکل در 6 ماه قبل 2 یا 3 بار پیش اومده و در هر بار 1 روز به این حالت بوده و دوباره درست شده اما این بار 4 5 روزه که باقی مونده!!

محمد7966
07-02-2016, 19:10
مسئله اینه که این مشکل در 6 ماه قبل 2 یا 3 بار پیش اومده و در هر بار 1 روز به این حالت بوده و دوباره درست شده اما این بار 4 5 روزه که باقی مونده!!

به هر حال اگر گارانتی هنوز داره بدید به شرکت گارانتی

و گرنه باید بدید تعمیر کنن

اگر هم خودتون واردید خودتون بازش کنید ولی حواستون باشه کمی باز کردن دنگ و فنگ داره

sajjadorgadimi
08-02-2016, 14:22
از کجا میدونی مشکل از مانیتوره؟
شاید از کارت گرافیک باشه

Subaru
08-02-2016, 15:09
از کجا میدونی مشکل از مانیتوره؟
شاید از کارت گرافیک باشه

از اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir-Rainman
11-02-2016, 11:27
مشخصا مشکل سخت افزاریه

سریع تر ببرید گارانتی تا قبل از پایان سال لپ تاپ براتون بفرستن