PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با DirectX.11 بازی Call of Duty Ghosts

rmao
06-02-2016, 21:46
سلام و خسته نباشید من میخواستم با سیستمم بازی Call of Duty Ghosts را اجرا کنم اما مشکل کارت گرافیک و پشتیبانی نکردن از DirectX.11 را دارم چند تا را حل بود امتحان کردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-
برای رفع مشکل directx encountered an unrecoverable error که مربوط به عدم پشتیبانی کارت گرافیک از دایرکت ایکس 11 می باشد فایل ضمیمه را دانلود نمایید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1- با در قسمت Scope، دکمه Add را میزنید و یک پنجره ی جدا باز میشود. سپس در قسمت Browse ، آیکون بازی Call of Duty Ghosts را کرایسیس 3 را میز نید. سپس آن دو در قسمت زیر قرار می گیرند و دکهم یOk را میز نید.2- پس به پایین برنامه نگاه کرده که گزینه None هستش را به 11_1 تبید کرده و Warp ّForceرا تیک کنید و OK را بزنید و بازی را به راحتی اجرا کنید

اینو دانلود کردم و کارایی که گفته بودن را انجام دادم اما بازم ارور هست و مشکل حل نشد.

2-
این روش را هم امتحان کردم اما با ارور زیر روبرو شدم .

1- ابتدا روی میانبر (Shortcut) بازی کلیک راست کنید.
2- سپس گزینه Properties را انتخاب کنید.
3- در خط Target باید در انتهای نشانی ابتدا یک اسپیس بگذارید و سپس عبارت –nosettingslimit را قرار دهید (توجه داشته باشید که اسپیس بسیار مهم است.
مثلا اگر محتوای خط target به این صورت است: "C:ACUACU.exe" آن را به این صورت تغییر دهید: "C:ACUACU.exe –nosettingslimit"

Sadra007
06-02-2016, 22:34
یعنی الان شما همه ی این مراحل رو اجرا کردید،،،ولی بازم درست نشد؟؟؟:n04:

Sadra007
06-02-2016, 22:38
سلام و خسته نباشید من میخواستم با سیستمم بازی Call of Duty Ghosts را اجرا کنم اما مشکل کارت گرافیک و پشتیبانی نکردن از DirectX.11 را دارم چند تا را حل بود امتحان کردم.

1-
برای رفع مشکل directx encountered an unrecoverable error که مربوط به عدم پشتیبانی کارت گرافیک از دایرکت ایکس 11 می باشد فایل ضمیمه را دانلود نمایید

1- با در قسمت Scope، دکمه Add را میزنید و یک پنجره ی جدا باز میشود. سپس در قسمت Browse ، آیکون بازی Call of Duty Ghosts را کرایسیس 3 را میز نید. سپس آن دو در قسمت زیر قرار می گیرند و دکهم یOk را میز نید.2- پس به پایین برنامه نگاه کرده که گزینه None هستش را به 11_1 تبید کرده و Warp ّForceرا تیک کنید و OK را بزنید و بازی را به راحتی اجرا کنید

اینو دانلود کردم و کارایی که گفته بودن را انجام دادم اما بازم ارور هست و مشکل حل نشد.

2-

3- در خط Target باید در انتهای نشانی ابتدا یک اسپیس بگذارید و سپس عبارت –nosettingslimit را قرار دهید (توجه داشته باشید که اسپیس بسیار مهم است.
مثلا اگر محتوای خط target به این صورت است: "C:ACUACU.exe" آن را به این صورت تغییر دهید: "C:ACUACU.exe –nosettingslimit"

در روش دوم که ارور داده...
فکر کنم گفته ،،،این فایل باید باشه که متاسفانه اینجا وجود ندارد..
به احتمال زیاد کرک بازیه

rmao
07-02-2016, 11:43
راه حل چیه:n03:

Sadra007
07-02-2016, 13:34
خب برو کرک بازیرو دانلود کن و بعد بریز تو محل نصب بازی!!!!
باز اگه ارور داد بهم بگو

rmao
07-02-2016, 14:34
خب برو کرک بازیرو دانلود کن و بعد بریز تو محل نصب بازی!!!!
باز اگه ارور داد بهم بگو

این ارور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sadra007
07-02-2016, 21:17
باید کارت گرافیک خودتو آپدیت کنی

shabnam1986
08-03-2016, 16:23

1-

2-

ali-u
08-03-2016, 17:55
درسته با این روش ها بشه بازی رو اجرا کرد

ولی با توجه به حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی و حداقل کارت گرافیک پیشنهادی

Video: NVIDIA® GeForce® GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870

موقع اجرا بازی با کارت گرافیگ پایین تر و دایرکت 10 -
با افت شدید فریم بازی مواجه میشه -
در عمل بازی بسیار کند و غیر قابل تحمل خواهد شد

Amirfighter81
22-08-2016, 13:48
آقا پسورد فایل چیه

Sajjad0201
12-05-2017, 02:29
سلام
موقع اجرای ی بازی این خطا رو میده
Installed video device does not support DirectX 11 features.
قبلا هم هیچ مشکلی با دایرکت 11 نداشتم و به تازگی باهاش مواجه شدم.
اگه راهنمایی کنید ممنون مشم.

saeed mvp
21-06-2017, 17:54
چیرو باید دانلود کنم