PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کند بودن لپ تاب تو رو خدا کمک کنید

redfier
04-02-2016, 16:55
با سلام من یه لپ تاب‌سونی وایو دارم خیلی کند شده حتی ویندوز هم عوض کردم بازم کنده لطفا کمک کنید:n28:

محمد7966
04-02-2016, 17:04
با سلام من یه لپ تاب‌سونی وایو دارم خیلی کند شده حتی ویندوز هم عوض کردم بازم کنده لطفا کمک کنید:n28:

سلام

یه نرم افزاری هست برای تست سلامت قطعات به اسم sisoftware

ببینید میگه مشکل چیه؟

بعدش شما هارد لبتابتون چقدر پر؟

درایواراتون تا ته پر یا فضا خالی هم دارید؟

jahangir1400
04-02-2016, 23:01
سلام

یکی از علل کندی که با عوض کردن ویندوز هم حل نمیشه از هارد میتونه باشه، برای فهمیدن این موضوع نرم افزار HD Tune رو دانلود و نصب کنید و در تب Benchmark روی Start کلید کنید و بذارید تموم بشه، اگه سرعت Read بالای حدودا 100 باشه مشکلی نیست، اما اگه زیر 80-90 بود بگید که ببینیم مشکل از کجای هارده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad.xp
05-02-2016, 16:28

سلام
اگه مشکلتون حل شده که خدارو شکر وگرنه مشخصات لپ تاپتون (cpu,ram,...) رو بفرستین.
ورژن ویندوزی که رو سیستمتون هست رو هم بفرستین.
یاعلی

redfier
06-02-2016, 17:10
ممنون از کمکتون من درایومو فرمت کردم و خالیه و جالب اینجاست که میرم تو حالت سیف مود وضعیت بهتره
:n37:

redfier
06-02-2016, 19:31
سلام

یکی از علل کندی که با عوض کردن ویندوز هم حل نمیشه از هارد میتونه باشه، برای فهمیدن این موضوع نرم افزار HD Tune رو دانلود و نصب کنید و در تب Benchmark روی Start کلید کنید و بذارید تموم بشه، اگه سرعت Read بالای حدودا 100 باشه مشکلی نیست، اما اگه زیر 80-90 بود بگید که ببینیم مشکل از کجای هارده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maximum =80

- - - Updated - - -

کمک کنید لطفا

redfier
06-02-2016, 19:32
Minimum=0 دوست عزیز

jahangir1400
06-02-2016, 20:04
Minimum=0 دوست عزیز

اگه میتونید یه عکس از نتیجه بذارید

خب با این سرعت، کندی در حد کم معمولیه و باید برای خیلی کارا یکم صبر کنید، اما اگه زیاد و در حد هنگ کردن باشه طبیعی نیست، دقیقا بگید کندی به چه شکل هست

redfier
06-02-2016, 20:40
کندیش واقعا کلافم کرده و هی با ارور not responding مواجه میشه و در تسک منیجر هم دیسک رو ۱۰۰٪ نشون میده

jahangir1400
06-02-2016, 22:45
خب اگر دیسک همیشه 100% ـه نشون میده یه چیزی داره از هارد استفاده میکنه و کندی از همینه

برای اینکه ببنید چی داره از هارد استفاده میکنه:

توی ران (Win+R) بزنید: resmon و اوکی کنید
در تب Disk در قسمت Disk Activity روی ستون Total کلیک کنید، بیشترین پروسس هایی که داره از هارد استفاده میکنه رو ترتیب میکنه، اینجا ببنید چی داره از هارد استفاده میکنه

milad.xp
07-02-2016, 11:37
کندیش واقعا کلافم کرده و هی با ارور not responding مواجه میشه و در تسک منیجر هم دیسک رو ۱۰۰٪ نشون میده

بنده ی خدا خب شما اگه مشخصات لپ تاپتون (cpu,ram,...) و ورژن ویندوزی که رو سیستمتون هست رو بفرستین که ضرری نداره.

در ضمن در جریان باشین که نصب مجدد ویندوز به تنهایی تضمین کننده ی عملکرد خوب ویندوز نیست.
ممکنه ویندوز از ابتدا مشکل داشته باشه (دستکاری شده باشه) که اگه شما n بار هم نصبش کنید مشکلتون حل نشه.
یاعلی