PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حدود 700 ... !

close.css
02-02-2016, 22:13
سلام دوستان میخواستم یک گوشی بگیرم ولی بین چند مورد در تردید هستم میشه راهنمایی کنید،
بین گوشی های زنفون 2 لیزر، زنفون 6، گلکسی جِی 7 یا 5، ردمی نوت 2،
در یک گوشی قدرت و ضعیف نشدن گوشی بعد از 1 یا 2 سال و البته رابط کاربری (UI) خیلی مهم هستند برای من.
اگه گوشی میدونید که بهتر از اینایی که من گفتم باشه هم ممنون میشم.
نکته آخر اینکه لطفا اسم گوشی هوآوی و هانر 4 ایکس رو نیارید چرا که اسم مشخصاتشون بالا هستش ولی کیفیتشون پایینه میتونید ویدیو های یوتوب رو ببینید نسبت به گوشی های هواوی.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اقا من هرچی میخوام زیر پستم به نظر بچه ها جواب بدم همش باید منتظر بررسی باشم، نمیشه که!!!!! اگه میشه اینو درستش کرد برام درستش کنید مرسی

NEED FOR PC
02-02-2016, 23:52
ردمی نوت 2 :n05:

mhda69
03-02-2016, 09:30
قطعا جی7 بهترین گزینس...
زنفون و... با اینک گزینه های قابل احترامی هستن اما شما موقع خرید باید همه چیو در نظر بگیرین از جمله بازار فروش دست2 و بازار قطعات موقع تعمیر و همینطور تنوع لوازم جانبی و البته قضیه آپدیت و ساپورت نرم افزاری ک خب تو همه اینا سامسونگ وضعیت بهتری داره نسبت ب ایسوز و شائومی و...
بهرحال j7 امتحانشو پس داده...یه گوشی با کیفیت صفحه خیلی خوب...دوربین خوب (نسبت ب قیمت) بقیه مشخصات نرم افزاریش هم خوبه...

amir z
03-02-2016, 09:47
سلام
اول ردمی نوت 2
دوم زنفون 2

زنفون 6 هم خوبه ولی قدیمی شده و به نظرم دو گزینه قبل بهتر هستن

NEED FOR PC
03-02-2016, 10:30
قطعا جی7 بهترین گزینس...
زنفون و... با اینک گزینه های قابل احترامی هستن اما شما موقع خرید باید همه چیو در نظر بگیرین از جمله بازار فروش دست2 و بازار قطعات موقع تعمیر و همینطور تنوع لوازم جانبی و البته قضیه آپدیت و ساپورت نرم افزاری ک خب تو همه اینا سامسونگ وضعیت بهتری داره نسبت ب ایسوز و شائومی و...
بهرحال j7 امتحانشو پس داده...یه گوشی با کیفیت صفحه خیلی خوب...دوربین خوب (نسبت ب قیمت) بقیه مشخصات نرم افزاریش هم خوبه...

ساپورت نرم افزاری سامسونگ :n08:
الان j7 دقیقا کدوم امتحانو پس داده دوست عزیز ؟

close.css
03-02-2016, 15:05
دوستان کسایی که ردمی نوت 2 یا 3 رو پیشنهاد میکنن این گوشی رو تضمین میکنن؟ آیا این گوشی بعد گذشت 1 یا 2سال دچار لَگ یا از این جور مسائل نمیشه؟ راستی باتری این گوشی شنیدم زیاد خوب نیست... ایا درسته ؟ اگه نه لطفا توجیه کنید مرسی
سامسونگ رو نمیگم چون دیدم که باتری خوبی داره و دوام خوبی هم داره اما ردمی نوت 2 خیلی امکانات بالاتری داره مثل رم 3 و کیفیت صفحه و ...

close.css
03-02-2016, 15:10
دوستان کسایی که ردمی نوت 2 یا 3 رو پیشنهاد میکنن این گوشی رو تضمین میکنن؟ آیا این گوشی بعد گذشت 1 یا 2سال دچار لَگ یا از این جور مسائل نمیشه؟ راستی باتری این گوشی شنیدم زیاد خوب نیست... ایا درسته ؟ اگه نه لطفا توجیه کنید مرسی
سامسونگ رو نمیگم چون دیدم که باتری خوبی داره و دوام خوبی هم داره اما ردمی نوت 2 خیلی امکانات بالاتری داره مثل رم 3 و کیفیت صفحه و ...

mhda69
03-02-2016, 15:11
ساپورت نرم افزاری سامسونگ :n08:
الان j7 دقیقا کدوم امتحانو پس داده دوست عزیز ؟
من نگفتم ساپورت نرم افزاری سامسونگ عالیه اما خب چیزی ک واضحه هرچی باشه از ایسوز و شائومی و بقیه برندای درجه2 بهتره...
امتحانشو پس داده یکی از دوستان نزدیکم همون اوایل ک j7 اومد خرید تا الان هیچ مشکلی نداره...دو ماه پیش یکی واس داییم خریدم خودم برنامه و...براش ریختم اونم تا الان هیچ مشکلی نداشته...تو نظرات سایتا هم برین هیچ مشکل جدی دیده نمیشه...
من خودم فن htc هستم اما تعصب الکی ندارم قطعا تو پایین رده خریدن سری j سامسونگ و میان رده سری A گزینه های بسیار خوب و حتی گاهی بهترین گزینه هستن تو رنج قیمتیشون...
حتما ب نظر شما ردمی نوت2 امنحانشو پس داده و ساپورت نرم افزاریش عالیه؟؟؟!!!:n08:

amir z
03-02-2016, 15:17
من نگفتم ساپورت نرم افزاری سامسونگ عالیه اما خب چیزی ک واضحه هرچی باشه از ایسوز و شائومی و بقیه برندای درجه2 بهتره...
امتحانشو پس داده یکی از دوستان نزدیکم همون اوایل ک j7 اومد خرید تا الان هیچ مشکلی نداره...دو ماه پیش یکی واس داییم خریدم خودم برنامه و...براش ریختم اونم تا الان هیچ مشکلی نداشته...تو نظرات سایتا هم برین هیچ مشکل جدی دیده نمیشه...
من خودم فن htc هستم اما تعصب الکی ندارم قطعا تو پایین رده خریدن سری j سامسونگ و میان رده سری A گزینه های بسیار خوب و حتی گاهی بهترین گزینه هستن تو رنج قیمتیشون...

ببخشید وسط حرفاتون میام ولی ساپورت سامسونگ توی پایین رده و میان رده های رو به پایین واقعا افتضاحه. گرچه تو بالارده ها هم بد عمل میکنه و دیر آپدیت ها رو میده (نسبت به ال جی و سونی و...) ولی باز قابل تحمل هستش

mhda69
03-02-2016, 15:44
ببخشید وسط حرفاتون میام ولی ساپورت سامسونگ توی پایین رده و میان رده های رو به پایین واقعا افتضاحه. گرچه تو بالارده ها هم بد عمل میکنه و دیر آپدیت ها رو میده (نسبت به ال جی و سونی و...) ولی باز قابل تحمل هستش
متاسفانه بحث آپدیت کلا تو اندروید جالب نیس...شما هم درست میفرمایید تو میان رده و پایین رده وضع افتضاح تر میشه...سامسونگ هم سابقه درخشانی نداره تو این قضیه مثلا من m8 دارم هفته پیش آپدیت رسمی اندروید6 گرفتم اما s5 سامسونگ ک همزمان با گوشی من معرفی شد هنوز تو اندروید5 مونده و حتی اس6 هم همینطور...اما خب بهرحال قطعا هرچی باشه سامسونگ وضعیتش قابل تحمل تره نسبت ب اون برندهای شائومی و...یه بنده خدا میشناختم ردمی نوت3 خرید ک مشخصاتش نسبت ب قیمتش عالیه اما بعد از یه ماه خودش اعتراف کرد اصلا در حد مشخصاتش بازدهی نداره مخصوصا باتریش ک اصلا در حد 4000نبود و کیفیت دوربینش و باگ های ریز رامش...میخاست گوشیو روت کنه هرجا میبرد نمیتونستن...بحث نرم افزاری این چیزام هست دیگه...
خلاصه حرفام اینه سامسونگ خریدنش منظقی تره نسبت ب...

amir z
03-02-2016, 16:02
متاسفانه بحث آپدیت کلا تو اندروید جالب نیس...شما هم درست میفرمایید تو میان رده و پایین رده وضع افتضاح تر میشه...سامسونگ هم سابقه درخشانی نداره تو این قضیه مثلا من m8 دارم هفته پیش آپدیت رسمی اندروید6 گرفتم اما s5 سامسونگ ک همزمان با گوشی من معرفی شد هنوز تو اندروید5 مونده و حتی اس6 هم همینطور...اما خب بهرحال قطعا هرچی باشه سامسونگ وضعیتش قابل تحمل تره نسبت ب اون برندهای شائومی و...یه بنده خدا میشناختم ردمی نوت3 خرید ک مشخصاتش نسبت ب قیمتش عالیه اما بعد از یه ماه خودش اعتراف کرد اصلا در حد مشخصاتش بازدهی نداره مخصوصا باتریش ک اصلا در حد 4000نبود و کیفیت دوربینش و باگ های ریز رامش...میخاست گوشیو روت کنه هرجا میبرد نمیتونستن...بحث نرم افزاری این چیزام هست دیگه...
دقیقا درسته تو اندروید خیلی وضعیت آپدیت ها خرابه (واسه همینه من خیلی وقته ویندوز فونی شدم و راضی هم هستم)

در مورد شیائومی من مخالفم. اول از همه کیفیتش از سامسونگ بهتر نباشه کمتر نیست (حداقل تو میان رده و پایین رده) و همچنین مشکلات خاصی هم نداره. در مورد روت نشدن مشکل اینه بعضیا میرن سراغ این کلاه بردارها. تا وقتی این همه انجمن هست که براحتی میتونی تحقیق کنی و براحتی خودت کارها رو انجام بدی چرا بری سرغ یه عدع کلاش؟!!! در مورد کندی و... این مورد تو اندروید اتفاق می افته (تو همه برندها) و دلیلش مشکلات ساختاری اندروید و از اون مهمتر مشکل تو استفاده و نصب برنامه از جاهای پرخطر (مثل همین بازار) هست

NEED FOR PC
03-02-2016, 16:49

با این وضعیت شما ،من از بحث با شما کناره گیری میکنم !
فقط راجب اون بنده خدا،منم هزاران بنده خدا میشناسم بعد از آخرین آپدیت برای s6 مشکلات بسیار مضحکی دارند،خودتونم میدونید چی میگم !
توصیه میکنم یک چرخی تو این سایت بزنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------
البته قیمیت j7 سامی حدود 800 هست بدون گارانتی!
اگه اینجوریاس پس چرا نوت 3 شیائومی رو بهش نگاهی نمیندازین ؟
اگه از سامی یا بقیه برند ها بخواید برای نوت 3 رقیب بیارید حداقل 1300 هزینه داره !
بنظرم افزایش بودجه به هر طریقی میتونه سرانجام بسیار عالی رو رقم بزنه :n39:

close.css
03-02-2016, 17:55
فقط راجب اون بنده خدا،منم هزاران بنده خدا میشناسم بعد از آخرین آپدیت برای s6 مشکلات بسیار مضحکی دارند،خودتونم میدونید چی میگم !
توصیه میکنم یک چرخی تو این سایت بزنید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه از سامی یا بقیه برند ها بخواید برای نوت 3 رقیب بیارید حداقل 1300 هزینه داره !
ببینید من به ردمی نوت 3 اطمینان ندارم چرا که هر گوشی چینی رو دیدم اولش خوبه بعد یه مدت لگ میده ولی سامسونگ هایی که من دیدم اینطوری نبوده حقیقتا !!

mhda69
03-02-2016, 19:13

دوست عزیز من همون اوله اول گفتم زنفون و ردمی نوت هم گزینه های قابل احترامی هستن...نه اینک کلا ردشون کنم...انصافا این برندهای جدید مشخصاتشون روی کاغذ نسبت ب قیمتشون عالیه...(تازه قیمتشون باید پایین ترم باشه اما دلال ها...)ولی خب هیچ وقت مشخصاتشون در عمل اون چیزی نیس ک روی کاغذ هس...کافیه یه چرخی تو صفحات این گوشیا بزنیم و نظرات ملت رو بخونیم...
بعدشم شما الان مثلا ردمی نوت2 بخری آیا ب راحتی جی7 میتونی براش لوزام جانبی پیداکنی؟؟؟(کیس و...)
اگر خدای نکرده صفحش شکست ب راحتی جی7 میتونی براش تاچ ال سی دی پیدا کنی واس تعمیر؟؟؟
فرضا اگر شهرستان باشی ک دیگه خیلی معضل لوازم جانبی و قطعات واس تعمیر شدیدتر میشه!!!
بعد مدتی خاستی گوشیتو عوض کنی ب راحتی جی7 فروش میره؟؟؟
بخای روت کنی ب راحتی جی7 روت میشه؟؟؟همه ک تو انجمن ها نمیرن بگردن دنبال روش های روت و بشینن کلی وقت وحوصله بذارن واس روت...مث همون بنده خدا ک گفتم اصلا حوصله و البته سوادشو نداشت و بیرونم نتونستن براش روت کنن...
واس همین چیزاس ک میگم برندهایی مث شیائومی و میزو و...واس مردم عادی خریدشون منطقی نیس و ریسکش بالاس...
خلاصه حرفام اینه ک آدم موقع خرید باید همه چیزو در نظر بگیره نه صرفا مشخصات سخت افزاری...بد میگم؟؟؟
ضمنا جی7 نسخه 2015 بدون گارانتی ط5و6 علادین الان حدود 750هستش...
ببخشید خیلی پرحرفی کردم...ممنون