PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قصد خرید گوشی تا 1200 ؟؟؟

mojtaba182003
01-02-2016, 14:39
اول که اندروید میخوام باشه

بعد حافظه داخلی بالا گوشی که الان دارم 4X هوآوی هستش همه چیش خوبه بجز این حافظه مزخرف داخلیش که همیشه پره روت کردنشم خیلی مشکله نمیخوام برم دنبالش

حالا یه گوشی خوب بهم پیشنهاد بدین سرعت اینترنت خطشم بالا باشه ممنون میشم

خودم نظرم روی Honor 7 هستش اگه گوشی بهتری سراغ دارین منتظرنظراتتونم

mhda69
01-02-2016, 15:08
با هواوی جدا مخالفم...
تو این قیمت میشه HTC ONE M8 (نسخه اصلی باشه نه M8S و M8 EYE )خرید ک نسخه 32گیگ هم داره...شیک مخصوصا رنگ gray و سرعت عالی و آپدیت رسمی اندروید 6 هم هفته پیش براش اومد...سرعت 4G ایرانسلم من تا 3.5 مگابایت در ثانیه رو باهاش تجربه کردم (تهران)
میشه SONY Z2 هم خرید (نسخه 6503 ک 4G داره ) ک گوشیه خوبیه نسبتا...احتمالا آپدیت اندروید6 هم براش میاد...
و همچنین LG G3 نسخه 32 گیگ ک اینم گوشیه خوبیه (فقط یکم عمر باتریش جالب نیس)...اینم اندورید6 براش میاد...
از سامسونگم میشه GALAXY A8 رو خرید ک بسیار شیکه کیفیت صفحه و دوربین خوبی هم داره حافظش 32 گیگه و باتری عالی...فقط باید بودجه رو ب حدود 1.350تومن افزایش بدین (ک ب نظرم ارزش داره)
درنهایت ب نظرم با هر کدوم ازینا تو یکی از مراکز فروش کارکنین و هرکدوم ک بیشتر باهاش حال کردین همونو بخرین...
مبارکه

misam5526
01-02-2016, 16:37
اول که اندروید میخوام باشه

بعد حافظه داخلی بالا گوشی که الان دارم 4X هوآوی هستش همه چیش خوبه بجز این حافظه مزخرف داخلیش که همیشه پره روت کردنشم خیلی مشکله نمیخوام برم دنبالش

حالا یه گوشی خوب بهم پیشنهاد بدین سرعت اینترنت خطشم بالا باشه ممنون میشم

خودم نظرم روی Honor 7 هستش اگه گوشی بهتری سراغ دارین منتظرنظراتتونم

Honor7 واقعا گوشی خوبیه. در رده قیمتی خودش بسیار بسیار گوشی شایسته ای هست.

اما با توجه به قیمت به نظرم گوشی G8 با حافظه 32 و رم 3 گیگ رو تهیه کنید برای شما خیلی بهتر باشه. (حدود 1 میلیون میشه)

پی نوشت: بارها یاد اور شدم خرید گوشی که اندروید 5.1 و حافظه داخلی 8گیگ داشته باشه یک اشتباه بزرگه چون بیشتر از 60 درصد حافظه داخلی در اون گوشی ها در اختیار اندروید 5.1 قرار میگیره. (دلیل سختی کار با honor 4x)

mojtaba182003
01-02-2016, 18:33
نظراتتون بیشتر دو دلم کرد نظرم خیلی روی honor 7 هست با نظر دوست خوبم یه خورده نظرم عوض شد البته نا گفته نمونه توی دو سالی که با چند مدل هوآوی کار کردم از نظر پشتیبانی نرم افزار خیلی ضعیفه از نظر بروزرسانی افتضاح قبلا سونی sp داشتم راضی بودم اون موقع الانم یه خورده نظرم روی سونی هستش دوستان صاحب نظر کمکم کنید

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

misam5526
01-02-2016, 21:20
نظراتتون بیشتر دو دلم کرد نظرم خیلی روی honor 7 هست با نظر دوست خوبم یه خورده نظرم عوض شد البته نا گفته نمونه توی دو سالی که با چند مدل هوآوی کار کردم از نظر پشتیبانی نرم افزار خیلی ضعیفه از نظر بروزرسانی افتضاح قبلا سونی sp داشتم راضی بودم اون موقع الانم یه خورده نظرم روی سونی هستش دوستان صاحب نظر کمکم کنید

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

آدم اسیر زمان و تعصب بی جا نباید باشه و گرنه همشیه در ضرره. زمان میگذره و در این گذر، پیشرفتها و پس رفتها گریبان شرکتهای مختلف دنیای تکنولوژی رو گرفته...

و اما برای سوال شما...

خیلی از شرکتها مثل سونی در رده بودجه شما گوشی های خوبی میسازن... فقط موضوع اینه که الان با پول مورد نظر کردوم خوبتره.

برای سونی در بازه قیمتی مورد نظر گوشی قدیمی Z2 حضور داره که خیلی از مشخصات فیزیکیش خوبه اما سی پی یوی چهار هسته ای SD 801 و همینطور گرافیک Adreno 330، علی رغم اینکه زمان خودش خیلی خوب بودن اما الان باید به رقبای جدیدترشون فکر کرد!
فبلت Xperia C5 Ultra یه میان رده محترمه ولی به نسبت قیمتش نمی ارزه.

اما Xperia M5؛ مشخصات خوب، سخت افزار و قیمت نزدیک به بودجه مورد نظر داره. اندروید 6 هم براش طبق برنامه ریزی میاد. اما طراحیش خصوصا نسبت نمایشگر به کل صفحه شاید برای خیلیا زیاد به دل نشینه و پلاستیکی بودن این گوشی هم اون حس شیشه فلز پرچمدارا سونی رو به یه گوشی کم ارزش تبدیل میکنه در حالیکه قیمت بالای 1200000 بابت باید داد!