PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست شدن خود به خود مودم !

MOHAMMAD2010
01-02-2016, 11:38
سلام
دوستان من یه مودم Tp-link 8960 دارم - حدود 3 ماه هست خریدمش
الان 4-5 روز هست روزی یه بار ریست میشه ! منظورم از ریست پریدن کانفیگ نیست - یعنی مثل خاموش روشن منظورمه
جالبه تایم ریست هم معمولا بین ساعت 1 تا 3 شب هست ، البته بیشترش بین ساعت 1-2 بوده !
تو این ساعت هیچ وسیه اضافه به مودم هم وصل نمیکنم - همینطور زیر دانلود هم نیست چون دانلود شبانم از ساعت 2.5 شب میزارم
مودم به اخرین ورژن هم اپدیت شده
به نظرتون مشکل از چیه ؟

Iloveu-ALL
01-02-2016, 13:18
داداش مطمئنی از مودمه؟ ریست بشه باید یوزر و پسورد پاک بشه...
با یه مودم دیگه چند روز تست کن!
اگه توی ساعتی خاص باشه باشه فکر کنم از isp باشه

یا خطتون نویز داره ... سیم تلفن رو چک کن ... نویزگیر رو چک کن ... و در نهایت خط و سیم کشی رو چک کن
سیم تلفن از بیرون خونه تا پریز باید سالم و ایزوله باشه (از کنار سیم برق عبور نکنه)

MOHAMMAD2010
01-02-2016, 13:31
با یه مودم دیگه چند روز تست کن!
اگه توی ساعتی خاص باشه باشه فکر کنم از isp باشه

یا خطتون نویز داره ... سیم تلفن رو چک کن ... نویزگیر رو چک کن ... و در نهایت خط و سیم کشی رو چک کن
سیم تلفن از بیرون خونه تا پریز باید سالم و ایزوله باشه (از کنار سیم برق عبور نکنه)

شرمنده ولی فکر کنم شما منظورمو اشتباه متوجه شدین !

منظورم از ریست پریدن کانفیگ یا ریستی که تنظیمات رو بپرونه نیست ! منظورم از ریست خاموش روشن شدن مودم هست ! مثل اینکه با کلید مودم رو خاموش کنی دوباره روشن کنی
متاسفانه فعلا مودم دیگه ندارم

----------------------

فکر نکنم مشکل از اینا باشه
چون اولا خطم نویز نداره و SNR روی 15-16 هست معمولا دوما نویز خط که مودم رو ریست نمیکنه ! لینک رو میپرونه

محمد7966
01-02-2016, 13:36
سلام
دوستان من یه مودم Tp-link 8960 دارم - حدود 3 ماه هست خریدمش
الان 4-5 روز هست روزی یه بار ریست میشه ! منظورم از ریست پریدن کانفیگ نیست - یعنی مثل خاموش روشن منظورمه
جالبه تایم ریست هم معمولا بین ساعت 1 تا 3 شب هست ، البته بیشترش بین ساعت 1-2 بوده !
تو این ساعت هیچ وسیه اضافه به مودم هم وصل نمیکنم - همینطور زیر دانلود هم نیست چون دانلود شبانم از ساعت 2.5 شب میزارم
مودم به اخرین ورژن هم اپدیت شده
به نظرتون مشکل از چیه ؟

شاید تنظیمات مودم دستکاری شده باشه

یه بار ریست فکتوری کنید ببینید دوباره این اتفاق میفته

MOHAMMAD2010
01-02-2016, 15:24
دوستان یه چیز عجیب !
متوجه شدم وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنم مودم این جوری میشه !
قبلا این مشکل نبود ! از وقتی ویندوز 10 ریختم این جوری شده !!!