PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک رادیو وایرلس و دو اشتراک اینترنت؟؟؟

hamy_jengir
01-02-2016, 01:31
با سلام. قصد راه اندازی اینترنت وایرلس را برای دو واحد آپارتمان دارم. سوال اینجاست که آیا امکان اینکه با یک رادیو تک پورت امکان دریافت دو اکانت اینترنت از یک شرکت برای دو واحد آپارتمانی وجود دارد یا اینکه میبایست رادیو حتما دو پورت باشد؟ اطلاعات من در این زمینه بسیار اندک است لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید و اگر راه های دیگری هم وجود دارد که البته خیلی هزینه بر نباشد را هم بفرمایید. سپاس

tajrobenik
01-02-2016, 21:02
با سلام. قصد راه اندازی اینترنت وایرلس را برای دو واحد آپارتمان دارم. سوال اینجاست که آیا امکان اینکه با یک رادیو تک پورت امکان دریافت دو اکانت اینترنت از یک شرکت برای دو واحد آپارتمانی وجود دارد یا اینکه میبایست رادیو حتما دو پورت باشد؟ اطلاعات من در این زمینه بسیار اندک است لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید و اگر راه های دیگری هم وجود دارد که البته خیلی هزینه بر نباشد را هم بفرمایید. سپاس
ساختار شبکه ی واحد آپارتمانی چیست.
شاید خودتون بتونید مدیریت داشته باشین بر یوزر های آپارتمان.
تجهیزاتی که قراره استفاده کنید؟

hamy_jengir
02-02-2016, 22:53
در آپارتمان هیچ شبکه ای وجود نداره. من تا الان اینترنت adsl داشتم و حالا میخوام به وایرلس کوچ کنم.

tajrobenik
05-02-2016, 00:12
در آپارتمان هیچ شبکه ای وجود نداره. من تا الان اینترنت adsl داشتم و حالا میخوام به وایرلس کوچ کنم.
سرویس اینترنت ی که واسه آپارتمان گرفتید چیه.

Tornado2800
10-02-2016, 22:38

سلام
این امر امکان پذیر هست
با سرویس دهنده ی اینترنت تحت پوشش وایرلستون تماس بگیرید در صورتی که میکروتیکی باشه با تانل زدن میشه اینکارو کرد
البته بستگی به کانفیگ شبکه ای سرویس دهندتون داره
فقط حتما هماهنگی لازمه رو باهاشون انجام بدید