PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در مورد sleep ویندوز 10

android500
28-01-2016, 17:26
با سلام دوستان یه مشکل خیلی بزرگ برام پیش اومده لپتاپم ASUS N550JK هست و از یه هفته پیش وقتی لپتاپ روی حالت sleep یا hibenate میرفت برای بالا اومدن انگار ویندوزو ریستارت کردم و ویندوز از نو شروع به بالا اومدن میکرد قبلا هیچ مشکلی نبود و الآن هم ویندوزو عوض کردم اما مشکل پابرجاست علتش چی میتونه باشه تمام درایورها هم خود ویندوز از قسمت windows updates دانلود و نصب کرده نرم افزار windows repair هم امتحان کردم درست نشد. خواهشا کمکم کنید اگه با عوض کردن ویندوز مشکل حل میشد من اینقد نگران نمیشدم همش حس میکنم مشکل سخت افزاریه.

arisa
28-01-2016, 19:06
منم با ویندوز 10 مشکلی دارم در رابطه با هایبرنیت. تازه نصب شده و هایبرنیت هم تازه فعال کردم ولی وقتی پاور را میزنم در حالیکه هایبرنیته، سیستم روشن میشه و پس از چند ثانیه خاموش میشه. البته من دو تا هارد دارم که روی هر کدوم یک ویندوز نصبه و ویندوز 7 روی هاردی هست که وقتی به صفحه ی بوت ویندوز 10 وارد میشه در ابتدا و ویندوز 7 انتخاب میشه، سیستم یکبار ریست میشه تا با ویندوز 7 بالا بیاد ولی با انتخاب ویندوز 10 از صفحه بوت، وارد ویندوز 10 میشه.

android500
28-01-2016, 22:51
منم با ویندوز 10 مشکلی دارم در رابطه با هایبرنیت. تازه نصب شده و هایبرنیت هم تازه فعال کردم ولی وقتی پاور را میزنم در حالیکه هایبرنیته، سیستم روشن میشه و پس از چند ثانیه خاموش میشه. البته من دو تا هارد دارم که روی هر کدوم یک ویندوز نصبه و ویندوز 7 روی هاردی هست که وقتی به صفحه ی بوت ویندوز 10 وارد میشه در ابتدا و ویندوز 7 انتخاب میشه، سیستم یکبار ریست میشه تا با ویندوز 7 بالا بیاد ولی با انتخاب ویندوز 10 از صفحه بوت، وارد ویندوز 10 میشه.
اینو /فتی من یاد یه چیزی افتادم من ویندوز قبلیم رو درایوی بود که بعد از فرمتش این ویندوزو نصب کردم و معمولا تو قسمت msconfig ویندوز قبلی رو delete میکردم اما الآن اون ویندوز قبلی نیست!! نکنه مشکل sleep از اون باشه.
دوستان از تنظیمات پیشفرض msconfig میتونین یه اسکرینشات برام بزارین ممنون میشم.

android500
29-01-2016, 18:54
دوستان یکی راهنمایی کنه لطفا هرکاری میکنم مشکل برطرف نمیشه.