PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده خودکار ویندوز از اینترنت :)

warrior2020
28-01-2016, 13:44
سلام.
دوستان چند روز میشه که ویندوز خود به خود دانلود میکنه و از حجم اینترنت استفاده میکنه!حالا نمیدونم چی دانلود میکنه D:
قسمت آپدیتش هم غیرفعال کردم و این استفاده اینترنت نمیدونم چه دلیلی داره.راهی هست بشه فهمید چرا اینترنت مصرف میکنه و جلوش رو گرفت؟! D:
ممنون.

محمد7966
28-01-2016, 13:49
سلام.
دوستان چند روز میشه که ویندوز خود به خود دانلود میکنه و از حجم اینترنت استفاده میکنه!حالا نمیدونم چی دانلود میکنه D:
قسمت آپدیتش هم غیرفعال کردم و این استفاده اینترنت نمیدونم چه دلیلی داره.راهی هست بشه فهمید چرا اینترنت مصرف میکنه و جلوش رو گرفت؟! D:
ممنون.

سلام

برنامه NET limitter دانلود کنید و ببینید چه برنامه هایی در حال استفاده از اینترنت هستند

warrior2020
28-01-2016, 14:39
سلام

برنامه NET limitter دانلود کنید و ببینید چه برنامه هایی در حال استفاده از اینترنت هستند

ممنون از راهنمایی.
کرکش کپی نشد،یه اروری میده!حتما باید کرک بشه؟
گاهی اوقات کامپیوتر خود به خود یه برنامه دانلود میکنه و نصب میکنه!قبلا یه آنتی ویروس دانلود میکرد که وقتی پاکش میکردم بازم دانلود میکرد!با این برنامه میشه جلوشو گرفت که برنامه دانلود نکنه خودش؟!
این یه اسکرین از برنامه،این برنامه ها که اینجا زده فقط در حال استفاده از اینترنت هستن؟چطوری باید محدودشون کرد؟
ببخشید زیاد سول پرسیدم :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
28-01-2016, 14:49
ممنون از راهنمایی.
کرکش کپی نشد،یه اروری میده!حتما باید کرک بشه؟
گاهی اوقات کامپیوتر خود به خود یه برنامه دانلود میکنه و نصب میکنه!قبلا یه آنتی ویروس دانلود میکرد که وقتی پاکش میکردم بازم دانلود میکرد!با این برنامه میشه جلوشو گرفت که برنامه دانلود نکنه خودش؟!
این یه اسکرین از برنامه،این برنامه ها که اینجا زده فقط در حال استفاده از اینترنت هستن؟چطوری باید محدودشون کرد؟
ببخشید زیاد سول پرسیدم :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم از این برنامه زیاد استفاده نمی کنم بیشتر از bw meter استفاده می کنم اون میتونه برنامه هایی رو که نمیخاین به اینترنت وصل بشه رو محدود و قفل کنه

بذارید بگردم
تو یه قسمت WINDIW برنامه همه چی هست
فیلتر کردن،دیدن برنامه هایی که از اینترنت استفاده می کن و..
ولی من خیلی باشون کار نکردم

بیشتر از bwmeter استفاده می کنم

milad.xp
28-01-2016, 23:49
سلام
از bwmeter استفاده کنین و هر پروسه ای که نمیخواین از اینترنت استفاده کنه رو forbid کنین.
یاعلی