PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سیگنال با مودم adsl

naser.051
23-01-2016, 14:05
من الان مشکل سیگنال دارم با مودم adsl که دارم خب بعضی وقتا سیگنال wirles قطعه میشه محل استفاده تو خونه هست میخوام بدونم ایا سیگنال مودم های adsl چند dbm میشه؟خروجی wirles چند میلیواته؟ این اطلاعات رو لازمه چون میخوام روتر بگیرم وایرلس بگیرم با دونستن این مقادیر روتر با قدرت خروجی بالاتر قویتر خاهم گرفت استید لطفا کمک کنید

tajrobenik
28-01-2016, 11:06
من الان مشکل سیگنال دارم با مودم adsl که دارم خب بعضی وقتا سیگنال قطعه میشه محل استفاده تو خونه هست میخوام بدونم ایا سیگنال مودم های adsl چند dbm میشه؟خروجی وایر لس چند میلیواته؟ این اطلاعات رو لازمه چون میخوام روتر بگیرم وایرلس بگیرم با دونستن این مقادیر روتر با قدرت خروجی بالاتر قویتر خاهم گرفت استید لطفا کمک کنید
بعضی از ارايه دهنده سرویس ای دی اس ال بعضی از مودم های خاصی رو معرفی می‌کنن.
ولی درکل مدل های معروف بهتر کارایی دارن مثل دی لینک و تی پی لینک .
مواردی بوده که با مودمی ارتباط نداشتیم و یا تداخل زیاد بوده اما با مودم دیگر ( که احتمالا دی لینک بود) ارتباط بهتر بود.
کابل رو چک کنید.
از ورودی تا مودم یک کابل مسقیم و بدون اتصال داشته باشین.

naser.051
28-01-2016, 15:05
بعضی از ارايه دهنده سرویس ای دی اس ال بعضی از مودم های خاصی رو معرفی می‌کنن.
ولی درکل مدل های معروف بهتر کارایی دارن مثل دی لینک و تی پی لینک .
مواردی بوده که با مودمی ارتباط نداشتیم و یا تداخل زیاد بوده اما با مودم دیگر ( که احتمالا دی لینک بود) ارتباط بهتر بود.
کابل رو چک کنید.
از ورودی تا مودم یک کابل مسقیم و بدون اتصال داشته باشین.
مگه گفتم ارایه دهنده سرویس؟ من در مورد وایرلس که مودم بخش میکنه تو محیط تاپیک زدم چه ربطی به سرویس دهنده داره؟ لطفا اسپم نکنید

Sent from my LT25i

tajrobenik
01-02-2016, 20:50
مگه گفتم ارایه دهنده سرویس؟ من در مورد وایرلس که مودم بخش میکنه تو محیط تاپیک زدم چه ربطی به سرویس دهنده داره؟ لطفا اسپم نکنید

Sent from my LT25i

تعریف سیگنال عمومیت دارد.
به نظرم منظورتون ورودی بود. که ظاهرا این طوری نبوده.
.
موفق باشین.