PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اتصال به اینترنت

yaghob.boss
19-01-2016, 08:49
سلام دوستان حدود یک ماه قبل اینترنت سیستمم قطع شد در واقع وصل بود اما واسه کامپیوار قطع بود ولی از طریق موبایل وصل میشد . توی ویتدوز گشتم یه برنامه خود به خود نصب شده بود به اسم dns unlocker اون رو پاک کردم درست شد . ولی دوروز بعد دوباره قطع شد . دیگه این برنامه نبود ک پاک کنم با چند انتی ویروس سرچ کردم چیزی پیدا نشد حتی ویندوز هم عوض کردم بازم درسست نشد حتی پینگ هم نمیکنه توی cmd

لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم ویندوزم 7 هستش

محمد7966
19-01-2016, 09:03
سلام دوستان حدود یک ماه قبل اینترنت سیستمم قطع شد در واقع وصل بود اما واسه کامپیوار قطع بود ولی از طریق موبایل وصل میشد . توی ویتدوز گشتم یه برنامه خود به خود نصب شده بود به اسم dns unlocker اون رو پاک کردم درست شد . ولی دوروز بعد دوباره قطع شد . دیگه این برنامه نبود ک پاک کنم با چند انتی ویروس سرچ کردم چیزی پیدا نشد حتی ویندوز هم عوض کردم بازم درسست نشد حتی پینگ هم نمیکنه توی cmd لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم ویندوزم 7 هستش سلام شاید آدرس مک کامپبوتر تو مودم فیلتر شده باشه برید یه نگاه بندازید به مودم و اگر نمی تونید پیدا کنید مودمو ریست فکتوری کنید و دوباره از اول کانفیگ کنید

yaghob.boss
19-01-2016, 09:17
سلام شاید آدرس مک کامپبوتر تو مودم فیلتر شده باشه برید یه نگاه بندازیدN به مودم و اگر نمی تونید پیدا کنید مودمو ریست فکتوری کنید و دوباره از اول کانفیگ کنید
ی
دوست عزیز اکه مک ادرس فیلتر شده باشع با نصب ویندوز درست نمشه ؟ سیستمم وای فای داره با موبایل دیتا رو میفرستم بازم وصل نمیشه

محمد7966
19-01-2016, 09:20
ی دوست عزیز اکه مک ادرس فیلتر شده باشع با نصب ویندوز درست نمشه ؟ سیستمم وای فای داره با موبایل دیتا رو میفرستم بازم وصل نمیشه نگاه کنید مک فیلتر کارش اینه که مک کارت شبکه رو فیلتر کنه اصلا ربطی به ویندوز نداره مک کارت شبکه شما همیشه ثابت چون مربوط به سخت افزار است ربطی به نرم افزار و ویندوز ندارد

yaghob.boss
19-01-2016, 18:32
مودم رو ریسیت کردم ولی بازم درست نشد دیگه چی کار کنم

محمد7966
19-01-2016, 18:36
مودم رو ریسیت کردم ولی بازم درست نشد دیگه چی کار کنم

شما با کابل هم اگر به مودم وصل بشید مشکل دارید یا فقط به صورت بی سیم مشکل اتصال دارید.

yaghob.boss
19-01-2016, 19:32
با کابل هم ک وصل میشم مشکل داره . البته از وقتی ک مودم رو ریسیت کردم پینگ میشه ولی اینترنت توی کامپیوتر نیست

محمد7966
19-01-2016, 20:04
با کابل هم ک وصل میشم مشکل داره . البته از وقتی ک مودم رو ریسیت کردم پینگ میشه ولی اینترنت توی کامپیوتر نیست

تو خود ویندوز troubleshoot problem کنید ببینید چی میگه

arminba
19-01-2016, 20:08
مودم رو ریست کنید بعد توی کانفیگ به جای PPPoE
گزینه Bridging رو انتخاب کنید بعد بببنید میتونید با کانکشن دستی توی خود ویندوز کانکت شید

yaghob.boss
19-01-2016, 21:13
مودم رو ریست کنید بعد توی کانفیگ به جای PPPoE
گزینه Bridging رو انتخاب کنید بعد بببنید میتونید با کانکشن دستی توی خود ویندوز کانکت شید

اگه این روش هم جواب نداد چیکار کنم ؟

جالب اینه که سیستم یکی از دوستامم دقیقا همینجوری شده .