PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال مجدد «سیم‌مخصوص‌ نورپس‌زمینه» به کیبورد + تصویر از 4 زاویه !

mineworld
18-01-2016, 23:53
سلام

من لپتاپ لنوو فلکس 2 دارم . همونطور که میدنید یه سیم هست که مخصوصه نور پس زمینه لپتاپه . این سیم یه سرش به مادر بورد وصله که با پین مخصوصش خیلی راحت وصل میشه . اما سر دیگه ش به بدنه کیبورد وصله که متاسفانه جدا شده و من چون ندیدم چطوری وصل بود دیگه بلد نیستم دوباره وصلش کنم . اخه اصلا جای اتصال مشخصی نداره . شمام عکسا رو ببنید بهم حق میدید . فقط یه ناحیه مشکی رنگ هست پشت کیبرد که از فیلمای دی اسمبلی که تو YT دیدم ظاهرا باید به اون وصل شه ولی چطوری ؟

عکس رو ببنید . این سر دیگه سیم زرد رنگ رو چطوری به بدنه کیبورد وصل کنم ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محمد7966
19-01-2016, 09:17
سلام من لپتاپ لنوو فلکس 2 دارم . همونطور که میدنید یه سیم هست که مخصوصه نور پس زمینه لپتاپه . این سیم یه سرش به مادر بورد وصله که با پین مخصوصش خیلی راحت وصل میشه . اما سر دیگه ش به بدنه کیبورد وصله که متاسفانه جدا شده و من چون ندیدم چطوری وصل بود دیگه بلد نیستم دوباره وصلش کنم . اخه اصلا جای اتصال مشخصی نداره . شمام عکسا رو ببنید بهم حق میدید . فقط یه ناحیه مشکی رنگ هست پشت کیبرد که از فیلمای دی اسمبلی که تو YT دیدم ظاهرا باید به اون وصل شه ولی چطوری ؟ عکس رو ببنید . این سر دیگه سیم زرد رنگ رو چطوری به بدنه کیبورد وصل کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر مطمئن هستید که باید به پشت کیبورد وصل شود بهتر است که چندتا عکس از پشت کیبورد و کناره های کیبورد بگیرید از طرفی شاید به اون کابل سیاه رنگ کبورد چسبیده بوده و کنده شده ؟ در هر صورت لبتاب باز کردن دردسر زیاد داره بنده طعمشو چشیدم