PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم فروشی آسیا تک

سیدکامبیز
17-01-2016, 13:33
سلام دوستان.یکی از مشکلات بزرگی که ما توبحث اینترنت داریم محدودیت پهنای بانده،که دست دولتی هاست.اما همین سرعت نصفه و نیمه ای که هم میدن یه سری از شرکتهای پولساز و پردر امد مثل آسیاتک یا...میاد تقسیم میکنه.البته مصوبه سازمان تنظیم مقرراته.ولی این شرکتها اگه اومدن سرعت 1 مگ به من فروختن دیگه نباید سرعت من و امثال منا 1به 6 تقسیم کنه.چون که پول 1 مگ گرفته و باید 1 مگ تحویل بده ولی آسیا تک میاد سرعتهای ما را هم تقسیم میکنه بعد که از سرویسشون استفاده میکنیم متوجه میشیم که 128 با1 مگ سرعتش هیچ فرقی نداره.

hrkhl
18-01-2016, 17:17
سلام دوستان.یکی از مشکلات بزرگی که ما توبحث اینترنت داریم محدودیت پهنای بانده،که دست دولتی هاست.اما همین سرعت نصفه و نیمه ای که هم میدن یه سری از شرکتهای پولساز و پردر امد مثل آسیاتک یا...میاد تقسیم میکنه.البته مصوبه سازمان تنظیم مقرراته.ولی این شرکتها اگه اومدن سرعت 1 مگ به من فروختن دیگه نباید سرعت من و امثال منا 1به 6 تقسیم کنه.چون که پول 1 مگ گرفته و باید 1 مگ تحویل بده ولی آسیا تک میاد سرعتهای ما را هم تقسیم میکنه بعد که از سرویسشون استفاده میکنیم متوجه میشیم که 128 با1 مگ سرعتش هیچ فرقی نداره.
سلام دوست عزیز تنها فرقی که هست اینه که شما برای به دست اوردن سرعت واقعیت باید هر سرعتی که خریدی به 64 تقسیم کنی که در بد ترین حالت هرچی به دست اومد همونه و یا اگر مشکل پهنای باند هم داشته باشند هم به همین صورت هست موفق باشید

green-mind
25-01-2016, 17:11
جناب این تبصره بین المللی هستش تازه بار اسیاتتک و شرکت های pap دیگه که خوبن بازه اپلود توشون رایگان
تو مخابرات که اپلود دقیقا مصداق دانلود هسدش
و شما برای اینکه همون یک مگ واقعی رو خریداری کنین باید سرویس dedicate بخری
مرسی .

hmd
25-01-2016, 20:08
مگه این فقط مشکل آسیاتک ؟ کلا کدوم شرکتی اینکارو نکنه ؟