PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن لپ تاپ

GOLI87
16-01-2016, 21:50
با سلام
سیستم لپ تاپ محل کار من سخت دچار ویروس شده از جمله recycle bin و خیلی مشکلات دیگه
من یه تصمیماتی در موردش گرفته بودم اما از اونجا که فایلایی که رو سیستم دارنو احتیاج دارن و از جای دیگه جز رو همین سیستم قابل برگردوندن نیستن
از طرف دیگه چون کسایی که با این سیستم کار می کنن خیلی مبتدی هستن تمام درایوا رو ویروسی کردن و فایلای مهمی رو درایوا دارن به نظرتون بهترین راه واسه نجات سیستم و نجات فابلهای مهم چیه؟

با تشکر

محمد7966
16-01-2016, 21:53
با سلام
سیستم لپ تاپ محل کار من سخت دچار ویروس شده از جمله recycle bin و خیلی مشکلات دیگه
من یه تصمیماتی در موردش گرفته بودم اما از اونجا که فایلایی که رو سیستم دارنو احتیاج دارن و از جای دیگه جز رو همین سیستم قابل برگردوندن نیستن
از طرف دیگه چون کسایی که با این سیستم کار می کنن خیلی مبتدی هستن تمام درایوا رو ویروسی کردن و فایلای مهمی رو درایوا دارن به نظرتون بهترین راه واسه نجات سیستم و نجات فابلهای مهم چیه؟

با تشکر

سلام
با آنتی ویروس قوی مثل کاسپر اسکی ویروس کشی کنید

استاد شیفو
16-01-2016, 22:57
با سلام

با تشکر

اسکن ویروس به وسیله بوت از طریق سی دی بوت انتی ویروس ها

GOLI87
17-01-2016, 09:26
ممنون دوستان
باز از بقیه اعضا خواهش دارم اگه نظری دارن اعلام کنن
ممنون

نیما سکیوریتی
10-04-2016, 09:10
با سلام

با تشکر

شما باید از روز اول ی نسخه ضد ویروس معتبر خریداری و روی همه سیستمهاتون نصب میکردن . حالا یا ضد ویروس خانگی و به تعداد یا ضد ویروس تحت شبکه .

الان هم بهتره ی شرکت امنیتی معتبر کمکتون کنه . چون باید با ابزارهای ویروس یابی مثل ترندمیکرو ATTK سیستمتون رو ویروس یابی کنین و یکبار هم با Rootkit Buster اون رو برای روت کیتها اسکن کنین و بعدش برای تعویض ویندوز تصمیم بگیرین و بعدش هم ی ضد ویروس معتبر خریداری کنین .

طبیعتآ محصولی که خریداری میکنین بهتر و با کیفیت تر باشه خیال خودتون راحت تره .

لیسن پلیس فتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])توصیه های آنتی ویروسی پلس فتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لیست ارائه دهندگان آنتی ویروس های معتبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])