PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت کاغذ کادو با چند افکت متنی

fa_shinobi
14-01-2016, 00:23
سلام دوستان
من یه کادو میخوام بدم. میخواستم کاغذ کادوش رو خودم طراحی کنم و بعد پرینت رنگی بگیرم. چیزی که مد نظرمه اینه که یه اسمش رو داشته باشم و چند تا افکت متنی و جورواجور ازش بسازم و بهم ریخته کنار هم قرار بدم. یه چیزی شبیه پوستر بعضی آلبوم ها که چندین و چندبار اسم طرف با انواع افکتها وجود داره. تو اینترنت هر چی سرچ میکنم چیزی پیدا نمیکنم. البته آموزش های جداگانه و افکت های خوبی وجود داره ولی خوب هر کدوم جدا هستن و من ترکیبشون میکنم زیاد جالب بنظر نمیاد. میخواستم ببینم کسی نمونه ای سراغ داره تو سایتهای خارجی یا ایرانی؟ یا اصلا پیشنهادی دارید که چی سرچ کنم تو گوگل که همچین چیزی پیدا کنم؟

pcforlife
19-01-2016, 21:50
سلام
من زیاد سرچ نکردم، ولی به نظرم نمونه های آماده کاغذ کادو در سایت های ایرانی و خارجی وجود داره. من یه نمونش رو یافتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما عبارت present paper psd eps رو سرچ کنید ببینید به نتیجه ای میرسید، برای آموزش ساختش در نرم افزار هایی مثل فتوشاپ و ایلاسترتر تو یوتیوب ریخته.

fa_shinobi
30-01-2016, 14:56
ممنون
من از این آموزش استفاده کردم. هر چند تغییرات زیادی دادم. ولی به دردم خورد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ul696
01-03-2016, 09:04
براي طراحي كاغذ كادو بهترين نرم افزار Pop Art Studio است.نرم افزار بسيار جالبي است و كاربردهاي فراواني دارد براي طراحي كاغذ كادو يك صفحه جديد باز كنيد و سمت راست قسمت پايين پانل رنگ ها clip art را انتخاب كنيد و هزاران طرح ميتوانيد ايجاد كنيد.جالب ترين قسمت اين نرم افزار براي من كه كم حوصله و تنبل هستم قسمت تاس هاي راندوم است كه مي توان بدون كوچك ترين زحمتي انواع طرح ها را هم از لحاظ شكل و رنگ بوجود آورد همچنين اين نرم افزار افكتك هاي زيبايي براي text طراحي كرده است و فيلترهاي زيادي براي تصاوير دارد.
Pop Art Studio نرم افزاري ساده با قابليت هاي زياد