PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با رمز گوشی

hrkhl
12-01-2016, 20:10
سلام دوستان خسته نباشد یه نوکبا 6060 دارم که آخرین بار سه ماه پیش یه پسورد روش گذاشتم که یادم نمیاد و هرچی تو اینترنت بود هم انجام دادم ولی نشد اگه می دونید کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون از شما دوستان

hrkhl
12-01-2016, 20:11
سلام دوستان خسته نباشد یه نوکبا 6060 دارم که آخرین بار سه ماه پیش یه پسورد روش گذاشتم که یادم نمیاد و هرچی تو اینترنت بود هم انجام دادم ولی نشد اگه می دونید کمک کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون از شما دوستان
این نکته یادم رفت هرچی هم بلد بودم و یادم آمد هم زدم ولی هیچ توفیقی نشد

محمد7966
12-01-2016, 20:13

سلام
موبایل شما سیستم عاملش سیمبیان است یا نه؟
اگر خیلی نمیخاین اذیت بشید برید بیرون فلش کنند

hrkhl
12-01-2016, 20:14
سلام
موبایل شما سیستم عاملش سیمبیان است یا نه؟
اگر خیلی نمیخاین اذیت بشید برید بیرون فلش کنند
نه کد ستاره مربع چهارتا صفر مربع که می گیرم می زنه ورژن 3.03 نوکیا 6060

محمد7966
12-01-2016, 20:23
نه کد ستاره مربع چهارتا صفر مربع که می گیرم می زنه ورژن 3.03 نوکیا 6060

نگاه کنید گوشیتون مگه از این نوکیا قدیمیا نیست؟
چون گوشیای اندرویدی با زدن بعضی از دکمه ها میتونید به تنظیمات بایوس برید و ریست فکتوری کنید ولی گوشی شما فکر کنم سیمبیان است سیستم عاملش
اگر با زدن چندتا کلید بشه به تنظیمات بایوس رفت خب از اونجا میشه ریست فکتوری کنید
ولی این نکته رو هم بگم که اگر بدید بیرون فلش کنند هرچی شمار و پیام باشه و کلا هرچی تو حافظه گوشی بره پاک میشه

محمد7966
12-01-2016, 20:41
آقا گوشی شما سیمبیان است
این صفحه رو هم بخونید راه حلی برای ریست فکتوری داده ولی بگم عواقب کار به بنده ربطی نداره چون کلا این کارا یه خورده دردسر داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrkhl
13-01-2016, 13:52
آقا گوشی شما سیمبیان است
این صفحه رو هم بخونید راه حلی برای ریست فکتوری داده ولی بگم عواقب کار به بنده ربطی نداره چون کلا این کارا یه خورده دردسر داره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز تمامی این کارا رو کردم ولی نشد که نشد

محمد7966
13-01-2016, 14:02
دوست عزیز تمامی این کارا رو کردم ولی نشد که نشد

پس بدید بیرون فلش کنن شاید کمتر از 10 هزارتومن ازتون بگیرن ولی اگر قبلش از گوشی بکاپ نگرفته باشید کلا پیاما و مخاطبین پاک میشن

اگر هم دوست ندارید فلش بشه تو اینترنت سرچ کنید ریست فکتوری یا فلش کردن گوشی سیمبیان ببینید چیزی پیدا میشه