PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب کارت گرافیک 2G GT730--دوستان این مشکل خیلی عجیبه

sheytan666
10-01-2016, 21:41
وقتی با نرم افزار AIDA64 Business Edition 5.30.3500 Stable صفحه سیاه میشه و اگر تست هم نکنم ممکنه یه روز کار کنه بعد سیاه میشه ممکنه هم یه دیقه کار کنه صفحه سیاه بشه یا سیستم ریست شه
با همین نرم افزار وقتی روی این گرافیک تست میزنم و به گرافیک فشار میاد یک دقیقه ای سیستم ریست و صفحه سیاه میشه ولی روی گرافیک آنبرد 30 ساعتم تست میزنم مشکلی پیش نمیاد و هر کارت گرافیکی هم روی سیستم میزارم باز هم بعد از تست مشکلی پیش نمیاد و صفحه سیاه نمیشه
---------
این گرافیک رو روی سیستم دیگه هم میزارم و با نرم افزار بهش فشار میارم باز هم صفحه سیاه نمیشه

یعنی همه جوره امتحان شده

از مادربرد نیست چون هر گرافیک دیگه ای میزارم صفحه نمیپره و روی گرافیک آنبرد خودش هم مشکلی پیش نمیاد

در ضمن تا درایور کارت گرافیک رو نصب نکردم مشکلی نیست و صفحه سیاه نمیشه
درایورهاشم هم به روز کردم جواب نداد ، یعنی همه نوع درایور رو از قدیم تا الان همه نسخه های جی فورس رو روش تست کردم و باز هم جواب نداد
حتی گارانتی هم رفت و برگشت باز هم این مشکل وجود داره

قبلا هم ارور display میداد و بعد ممکن صفحه سیاه بشه اما الان مستقیما صفحه سیاه میشه

به نظرتون ایراد از چیه؟

EhsanCPU
10-01-2016, 23:05
سلام
اگه از سلامت مادربورد مطمئنین ممکنه مشکل از پاور باشه که نمیتونه به خوبی گرافیک رو تغذیه کنه با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنین

sheytan666
11-01-2016, 16:11
پاورم زدم نشد داداشم

EhsanCPU
11-01-2016, 16:37
خیلی عجیبه
شما میگی گرافیک رو سیستم دیگه این مشکل رو نداره
جالبه میگین کارت گرافیک دیگه هم روی مادربورد گذاشتین مشکلی نداشته
مدل دقیق مادربوردتون چیه ؟
مشخصات کامل سیستمتون اعم از رم ها و سی پی یو و پاور و هارد رو اعلام می کنین

sheytan666
11-01-2016, 18:29
داداش احسان گل اینها مشخصاتش هستن
ram 8
main asus h81 plus
cpu i7

داداشم من به واسطه کارم تجربم تو سخت افزار و مشکلاتشون خیلی خوبه ولی این مشکل خیلی عجیبه و من تمام راههایی که میتونستم رو رفتم اما نشد که بشه