PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد اينترنتي با كارت هاي اعتباري . . .

mydelphi
05-05-2005, 11:54
با سلام من مي خواستم ببينم :
1- چطور ميشه از طريق مستر كارت يا كارت هاي اعتباري ديگه در اينترنت خريد كرد (خريد نرم افزار) در ضمن بنده كارت اعتباري ندارم ...
2- چطور ميشه بدون پرداخت پول بعضي از اين برنامه ها رو دانلود كرد ... :oops: :oops: :oops:

Arashi
05-05-2005, 13:28
ايول بابا كارت كه نداري پس با چي مي خواي خريد كني

اگه كارت اعتباري معتبر داشته باشي در سايت هاي كه مي خواي ازشون خريد كني يك صفحه هست به نام سبد خريد كه هرچيزي رو كه مي خواي ميريزي تو اون بعد موقع خريد شماره هاي كارتت رو ميزني با آدرس و .... بعدش برات پست مي كنن
موفق باشيد :wink: :wink: :wink: :D

mydelphi
05-05-2005, 17:49
دوست عزيز:
اولا مشكل نداشتن كارته .
ثانيا من مي خواهم اگه بشه بدون پرداخت پول اين برنامه رو تهيه كنم.

Arashi
05-05-2005, 18:24
دوست عزيز سلام 8)
اولا: شما بايد بگردي تا پيدا كني (همين پارسيان هم بعضي جاها جواب ميده و معتبره) چون من دقيقا نمي دونم از كجا بايد تهيه كني
دوما.در بعضي سايت ها يه نسخه از برنامه كه كامل نيست يا محدود شده هست شما ميتوني اون رو دانلود كني
در ضمن ميتوني در انجمن درخواست نرم افزار بگي تا برات پيدا كنن و با كرك يا سريال نسخه كاملش رو بهت بدن
موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

mydelphi
06-05-2005, 01:42
متاسفانه كركي براش تا حالا پيدا نشده ....

mojtaba-p30
08-05-2005, 15:01
كارت اعتباري ازكجا دريافت بايد كرد :lol:

علی سجودی
09-05-2005, 19:21
كارت اعتباري ازكجا دريافت بايد كرد :lol:
سلام دوست من
بر خلاف همه جاي دنيا كه ازت خواهش مي كنن كارت اعتباري بگيري اينجا خيلي دردسر داره (فعلا) ولي غير عملي نيست . بانك توسعه صادرات ويزا كارت از طريق درسدن بانك آلمان صادر مي كنه كه متاسفانه معادل سقف خريدت درماه (بين 2000 تا 5000 يورو) بايد در بانك سپرده ريالي بذار كارتت يه جورهايي اعتباري يعني خريد مي كني و يك ماه بعد به حساب ميريزي ولي پولت تو بانك اينجا تا موقعي كه كارت داري بلاك ميشه ليكنش رو برات ميذارم خودت مطالعه كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته قبلا بانك ملي مستر كارت ميداد كه يه مدت قطع كرد ولي شنيدم الان هم يه كارهاي ميكنه ولي از شرايطش خبر ندارم.
من خودم از توسعه صادرات گرفتم بازهم اگه سوالي داشتي در خدمتم

Sinagood
09-05-2005, 19:27
اینا که حال ندارن
کی پول میده اونم تو اینترنت

اگه اسم کردیت کارت جایی دیدی یاد هک کردن بیفت :mrgreen:

mydelphi
10-05-2005, 19:42
پس بيخيال ....
ولي متشكر ....