PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرما خوردگی طولانی

amir hamzeh
05-01-2016, 13:27
من هر وقت دچار سرما خوردگی میشم خیلی طول میکشه مثلا 10 روز روزهای اول خیلی شدید هست و کلا از همه کاری می افتم بعد از6 روز که بهتر میشم مرتبا دچار سردرد و خستگی و بی حالی هستم و حتی این سردرد ها تا 20 روز طول میکشه خوردن آدالت کلد و قرص مسکن هم دردی رو دوا نمیکنه داروی گیاهی هم امتحان کردم فایده نداره
واقعا برام مشکله چون برای مدت طولانی از کار میافتم و به سختی میتونم سرم پایین نگه دارم
اگر کسی راهنمایی داره بگه متشکرم

Ar@m
06-01-2016, 10:25
باید از نظر ابتلا به سینوزیت بررسی بشین. به متخصص گوش و حلق و بینی مراجعه کنین

laxer
11-01-2016, 05:43
من هر وقت دچار سرما خوردگی میشم خیلی طول میکشه مثلا 10 روز روزهای اول خیلی شدید هست و کلا از همه کاری می افتم بعد از6 روز که بهتر میشم مرتبا دچار سردرد و خستگی و بی حالی هستم و حتی این سردرد ها تا 20 روز طول میکشه خوردن آدالت کلد و قرص مسکن هم دردی رو دوا نمیکنه داروی گیاهی هم امتحان کردم فایده نداره
واقعا برام مشکله چون برای مدت طولانی از کار میافتم و به سختی میتونم سرم پایین نگه دارم
اگر کسی راهنمایی داره بگه متشکرم

مسکن دوره بیماری رو کوتاه نمیکند و فقط درد و کاهش میده ....
از مسکن زیاد استفاده میکنید؟ دچار تحمل دارویی که نشدید؟

در ضمن در مواقع بیماری حتما فشار خون رو اندازه بگیرید ... کاهش فشار خون خودش علائم شبه آنفولانزا ایجاد میکنه.

amir hamzeh
13-01-2016, 12:41
مسکن دوره بیماری رو کوتاه نمیکند و فقط درد و کاهش میده ....
از مسکن زیاد استفاده میکنید؟ دچار تحمل دارویی که نشدید؟

در ضمن در مواقع بیماری حتما فشار خون رو اندازه بگیرید ... کاهش فشار خون خودش علائم شبه آنفولانزا ایجاد میکنه.
خیر من از مسکن زیاد استفاده نمیکنم چون یه بار یه پزشک بهم گفت هیچ وقت مسکن نخور شدیدا به کبد اسیب میزنه من وقتی مسکن میخورم درد فیزیکی خوب میشه ولی خیلی سرگیجه و خستگی دارم که از بین نمیره یعنی نمی تونم سرم را بالا بگیرم
چون دیدم خیلی ها مسکن میخورند حالشون چند ساعتی خوبه ولی من باید 20 روز بگذره که حالم خوب بشه و این خیلی سخته

hamid3369
13-01-2016, 14:47
احتمالا سینوس هاتون عفونت کرده ..سرتون احساس سنگینی نمیکنه کیپ بودن بینی

Khan gholi
13-01-2016, 22:56
سیگار می کشید؟

amir hamzeh
16-01-2016, 15:09
خیر من سیگاری نیستم ولی با توجه به صحبتهای دوستان عزیز فکر کنم همان سینوزیت باشه از یه پزشک گوش و حلق نوبت گرفتم که دوشنبه میرم .