PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اجرا نشدن pes 2013 روی ویندوز 8.1

alireza344
02-01-2016, 13:17
سلام
من مشکل اجرا نشدن pes 2013 دارم روی لپ تاپم
لپ تاپم lenovo z5170 هست. ویندوز لپ تاپمم 8.1 و Diretex 11 وهمMicrosoft .NET Framework 4.5.2 نصب کردم .

مشخصات:

cpu core i7 5500u
ram 8DDR3
ورژن08.00.0916 Graghics 4 AMD Radeon R9 M375
hard 1T

وقتی میخام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من گزینه ignore رو که میزنم میره داخل بازی و وقتی میخام برم تو ترکیب اصلی تیم از بازی خارج میشه و صفحه سیاه میشه و این ارور رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک های PES13-RELOADED-Crackonly و PES13-SKIDROW-CrackOnly رو هم تست کردم ولی بازم همون ارور هارو میده
موندم مشکل از کجاشه دیگه...
لطفا هر چ زود تر کمک کنید مشکلم حل بشه ..ممنون

mhda69
02-01-2016, 13:48
فقط 2 حالت داره
یا مشکل از درایور کارت گرافیکه...ک بهتره آخرین آپدیتشو شو دانلود کنی بنصبی...
یا مشکل از خود بازیه...ک بهتره کلا یه نسخه دیگه دانلود کنی ترجیحا reloaded...فقط کرکش reloaded باشه کافی نیس...
ضمنا بازی رو کارت گرافیک اصلی اجار میکنی دیگه؟؟یعنی روی آیکون بازی کلیک راست بعد run with graphic processor بعد high perfomance...

EhsanCPU
02-01-2016, 16:00
سلام
به احتمال بسیار زیاد همونطوری که دوستمون هم گفتن درایور کارت گرافیکتون نصب نیست آخرین درایور را دانلود و نصب کنین و یا ممکنه ستاپ بازی مشکل داشته باشه

حالا چه اصراریه که pes2013 رو نصب کنین
PES 2016 رو نصب کنین که گرافیک و امکانات بسیار بالاتری داره :n39:

alireza344
03-01-2016, 23:27
فقط 2 حالت داره
یا مشکل از درایور کارت گرافیکه...ک بهتره آخرین آپدیتشو شو دانلود کنی بنصبی...
یا مشکل از خود بازیه...ک بهتره کلا یه نسخه دیگه دانلود کنی ترجیحا reloaded...فقط کرکش reloaded باشه کافی نیس...
ضمنا بازی رو کارت گرافیک اصلی اجار میکنی دیگه؟؟یعنی روی آیکون بازی کلیک راست بعد run with graphic processor بعد high perfomance...

گرافیک من AMD هست و ویندوزمم 8.1 همچین گزینه ای اصلا نداره روی ایکون های راست کلیکش
فقط بازی رو از قسمت Graphics properties که رو دکستاپ میزنم و بازی رو سوییچ کردم و روی high perfomance گذاشتم
ولی ورژنش نمیدونم اخرین نسخشه یا نه و یه نسخه ی جدید ک دان کردم و نصب میزنم اصلا نصب نمیشه..فقط گرافیک AMD ک تو سی دی لپ تاپ خودش هست همون نصب میشه
اگه میشه لطف میکنید شما لینک دانلود اخرین ورژنش رو بدین چون من موندم چیو دیگه باید دان کنم ک بازی رو بشناسه و اجرا بشه درست و از بازی خارج نشه؟!!!!

alireza344
03-01-2016, 23:32
سلام
به احتمال بسیار زیاد همونطوری که دوستمون هم گفتن درایور کارت گرافیکتون نصب نیست آخرین درایور را دانلود و نصب کنین و یا ممکنه ستاپ بازی مشکل داشته باشه

حالا چه اصراریه که pes2013 رو نصب کنین
PES 2016 رو نصب کنین که گرافیک و امکانات بسیار بالاتری داره :n39:

من خودم الان PES 2016 هم نصب کردم رو لپ تاپم و همه مشخصات رو درست میشناسه و Good هست..البته همونم وقتی میزاری روی High تیک برمیداره بازی منم مجبور شدم از تو sittinge بازی بزارم رو Low تا تیک نداشته باشه.
من تو این موندم سیستم من گرافیک 4 داره رمش هم 8 و سی پی یو i7 هست اما اینجوری بازی رو اجرا میکنه؟؟!!!!!!!
من موندم دیگه..لطفا راهنمایی کنید دوستان چون به کمکتون خیلی احتیاج دارم..مرسی

Nima 0098
07-01-2016, 10:01
سلام
من مشکل اجرا نشدن pes 2013 دارم روی لپ تاپم
لپ تاپم lenovo z5170 هست. ویندوز لپ تاپمم 8.1 و Diretex 11 وهمMicrosoft .NET Framework 4.5.2 نصب کردم .

مشخصات:

cpu core i7 5500u
ram 8DDR3
ورژن08.00.0916 Graghics 4 AMD Radeon R9 M375
hard 1T

وقتی میخام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من گزینه ignore رو که میزنم میره داخل بازی و وقتی میخام برم تو ترکیب اصلی تیم از بازی خارج میشه و صفحه سیاه میشه و این ارور رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک های PES13-RELOADED-Crackonly و PES13-SKIDROW-CrackOnly رو هم تست کردم ولی بازم همون ارور هارو میده
موندم مشکل از کجاشه دیگه...
لطفا هر چ زود تر کمک کنید مشکلم حل بشه ..ممنون
سلام
دوست عزیز منم همین مشکلو دارم
تنهاراه برگشتن به ویندوز 7 هست
به نظر من ، pes13 از ویندوز 8 و 8.1 و 10 پشتیبانی نمیکنه

Sent from my SM-N910C using Tapatalk