PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف نشدن پوشه UltraSurf Proxy

kar1591
01-01-2016, 20:56
سلام خسته نباشید
مدتی هست هر فلشی به سیستم میزنم دو تا فایل توش کپی میشه پاک هم میکنم تا فلش رو باز و بسته میکنم دوباره میاد
تا اونجایی که میدونم این اسم فیلترشکن بود
لطفا راهنمایی کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinaking123456
01-01-2016, 23:29
یه ویروس قدیمیه با جدیدترین اپدیت یکی از انتی ویروسا اسکن کن پاک میکنه
پیشنهاد من کاسپراسکای هست

kar1591
07-01-2016, 23:18
یه ویروس قدیمیه با جدیدترین اپدیت یکی از انتی ویروسا اسکن کن پاک میکنه
پیشنهاد من کاسپراسکای هست

متاسفانه جواب نداد

sinaking123456
08-01-2016, 00:20
داداش سعی کن از نسخه اپدیت شده دیسک نجات کاسپراسکای یا نود 32 استفاده کنی که در حالت بوت اجرا میشه
اگه مشکل حل نشد یه بار ویندوز بزن
بعد با دیسک نجات اسکن کن
و بعد حتما یه انتی ویروس اپدیت رو سیستمت نصب کن
99.99 در صد مشکلت حل میشه

m-s-d
08-02-2016, 22:44
سلام جدیدا من هم دچار چنین مشکلی شدم و تونستم به کمک نود از شرش خلاص شدم.
در جایی خوندم که این ویروس منشاش از آلمان و اینکه کسانی تونستن با آویرا پاک کنن که اونم ساخته آلمان! :n24:
البته شاید ویروس کش های دیگه هم بتونن پاکش کنن اما این پست برای اونایی که از نود استفاده می کنن
اما در ابتدا نود 8 اون را شناسایی نمی کرد که با حساس کردنش و اسکن کردن درایو سی تنوست پاک کنه روش کار اینکه نود باز می کنین f5 میزنین در قسمت computer روی antivirus and antispyware کلیک کرده و گزینه دوم را enable dtectin of potentially unsafe applications تیکش میزنین و بعد اسکن کردن درایو سی
جهت اطمینان از پاک شدن می تونین در run کلمه msconfig تایپ کنین و با رفتن به تب startup ملاحظه می کنین که دیگه اثری از نام این ویروس مشاهده نمیشه

parvizb7
09-02-2016, 00:09
برای من با این روش هم پاک نشد.نود رو آپدیت هم کردم نشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمیدونم با چی پاکش کنم.هر چی حذفش میکنم بازم میاد.

محمد7966
09-02-2016, 00:41
برای من با این روش هم پاک نشد.نود رو آپدیت هم کردم نشد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])نمیدونم با چی پاکش کنم.هر چی حذفش میکنم بازم میاد.

یه سری برنامه ها هستند که فایلایی که پاک نمیشنو پاک میکنن

اونا رو امتحان کنید

در ضمن نود خیلی قوی نیست
با کاسپراسکی ویروس کشی کنید بهتره

نسخه 1 ماه اش تو اینترنت هست دانلود کنید خوبه

taher2
15-02-2016, 01:09
مشکل من حل شد با تشکر از راهنمای تون...