PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار هك بلوتوث (خيلي باحاله)

blackfox
19-09-2006, 20:01
اين نرم افزار از طريق بلوتوث مي تونه دفتر تلفن و اس ام اس هاي فرد مقابل رو بخونه همچنين بدون اجازه طرف براش فايل بفرسته و حتي شماره شما رو داخل دفتر تلفنش قرار بده . شما مي تونيد ليست تماس هايي كه فرد مقابل داشته رو هم ببينيد و ...
اينم لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

(hooman)
19-09-2006, 21:56
سلام.
mer30

ali_j98
19-09-2006, 22:36
ممنون ولي من كه نتونستم باش كاري كنم.

farshid_boloori
20-09-2006, 05:18
واسه چه گوشيايي ؟ !!!

alex_pk
20-09-2006, 05:30
واسه چه گوشيايي ؟ !!!

سلام

گوشی شما 7610 بود فرشيد جان؟

به گوشی شما ميخوره...

برنامه جاواست.

@ MARYAM @
20-09-2006, 05:33
alex_pk جان
اين برنامه رو چه جوري بايد بريزم رو گوشي

salar2010
20-09-2006, 05:56
سلام عزيزان گل

من ديروز تو مغازه نشته بودم ديدم يكي برام يه فايل از طريق بلوتوس فرستاد بدون اينكه من بلتوس اونو قبول كرده باشم (يه شو تصويري بود ) بعدش من اونو پاكش كردم. به نظر شما ايا اون ويرس بوده به هر حال بگذريم

اين برنامه كه دوستمون گفتند ايا به ان 70 ميخوره و ايا واقعا كار ميكنه (بدون اينكه طرف بفهمه )

alex_pk
20-09-2006, 06:01
alex_pk جان
اين برنامه رو چه جوري بايد بريزم رو گوشي

سلام

پست اول اين تاپيک، قسمت طریقه نصب بازی و نرم افزار روی گوشی های جاوا رو کامل بخون:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

yahya55
20-09-2006, 06:12
بابا اگه بشه چي ميشه

amirtaker
20-09-2006, 10:25
چه ئجوري بايد باهاش كاركردتوضيح بدهيد

salar2010
20-09-2006, 11:48
يكي نيست جواب بده

(hooman)
20-09-2006, 14:16
سلام .
لطفا" روش كار با برنامه را توضيح دهيد.

blackfox
20-09-2006, 14:52
اينم طريقه كار با بلوور :cool:

طريقه کار نرم افزار بلوور 2

قبل از ورود به برنامه بايد بلوتوث خودتونو روشن کنيد بعد وارد برنامه شويد ؛ تو ستينگ چند قسمت داره به ترتيب توضيخ ميدم.
جنرال:هر سه گزينه رو تيک بزنيد . براي قسمت پايين هم که معلومه تعداد گذارش هاي بهد از هک کرد کوشي ها رو معلوم مي کنيد
بلو باگ و هلومتو: تنظيمات اين قسمت با قسمت هلومتو شبه هم هستن و با هم توضيخ مي دم . گزينه اول مربوط ميشه به اينکه بعد از شناسايي موبايلي که بلوتوثش روشنه نرم افزار اجازه اعمال تنظيمات بلوباگ يا بلومتو روي دستگاه طرف رو داشته باشه يا نه. گزينه بعد اگر انتخاب بشه نرم افزار شماره تلفن هاي طرف رو کش ميره . گزينه سوم هم مربوط به کش رفتن اس ام اس هاست . گزينه چهارم در دفتر تلفن فرد مقابل شماره اي که از پيش مشخص شده را وارد مي کند . گزينه پنجم و ششم هم به دردتون نمي خوره !! و اما فيلدهاي پاين . اولين فيلد تعداد شماره تلفن هايي است که مي خواهيد کش برويد . فيلد دوم هم تعداد اس ام اس هاست . فيلد سوم و چهارم هم که مربوط ميشه به اطلاعاتي که مي خواهيد در دفتر تلفن فرد مقابل وارد کنيد . فقط يک نکته مهم مي مونه . اونم اينکه همون طور که مي دونيد همه شماره تلفن هاي دفتر تلفن موبايل ( چه مربوط به شهري باشه و چه مربوط به يه موبايل ديگه ) اولشون کد داره يعني بايد صفر رو وارد کنيد ؛ اما شما نميتونيد صفر رو وارد کنيد و به جاي صفر بايد "98+" يا "98" رو وارد کنيد . مثلا شماره من "09188338498" بايد به صورت "989188338498+" يا "989188338498" وارد شود.
بلواسنارف: گزينه اول مثل بلوباگ و هلومتو است . گزينه دوم کل دفتر تلفن رو با تمام جزئيات کش مي ره . گزينه سوم اطلاعات تماس رو مي دزده و گزينه آخر طبق اون نشاني فيلد پايين هر فايلي باشه رو از گوشي مقابل ميدزده . البته شما فقط مي تونيد اطلاعات مربوط به حافظه تلفن رو ور داريد. البته آدرس فايل هايي كه تو حافظهي تلفن هست رو بايد توسط يه نرم افزار ديگه به دست بساريد ؛ چون اگه اشتباه آدرس رو وارد كنيد هيچ فايلي رو به دست نمياريد .
مالفرمد اُبجكت: كار اين قسمت هم كه خيلي ساده هست و نيازي به توضيح نداره . اين تنظيمات براي ارسال فايل بدون اجازه فرد مقابله.

برگرديم به منو اصلي برنامه ؛ همونطور كه مي دونيد قسمت ريپورت مخصوص گزارش كار عمليات هكه و ميگه كه كدوم كارا انجام شد و كدوما انجام نشد . قسمت بريد بلوور 2 هم براي اينه كه يك نسخه از نرم افزار رو براي يكي ديگه بفرستيد.
و اما چه جوري هك كنيد . اول فايند ديوايس رو انتخاب كنيد . بعد از اينكه تمام موبايل هايي كه بلوتوثشون روشن هست رو پيدا كرديد يكي از اونا رو انتخاب كنيد ؛ يك ليست باز ميشه كه از اونجا ميتونيد انتخاب كنيد كه كداميك از مراحل بلو باگ ، هلومتو ، بلواسنارف و مالفرمد اُبجكت انجام بشه و سپس عمليات هك رو شروع مي كنيد.

البته اين نرم افزار نميتونه بعضي از گوشي هارو هك كنه و بعضي ها رو دست و پا شكسته هك مي كنه . اونايي كه نوكيا دارن خيلي راحت مي تونن گوشي هاي سوني اريكسون رو هك كنن.
اطلاعات بيشتر رو هم از سايت سازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دريافت كنيد
موفق باشيد

mohammad99
20-09-2006, 16:46
امتحان کردم میشه گفت جواب داد70%تا80%
ولی با همینم کلی خندیدم

amistad
20-09-2006, 17:05
برا گوشي خدمون مشكلي ايجاد نشه؟ كسي اينو امتحان كرده ؟ رو n90 هم كار ميكنه ؟

andyan
20-09-2006, 17:23
برا گوشي خدمون مشكلي ايجاد نشه؟ كسي اينو امتحان كرده ؟ رو n90 هم كار ميكنه ؟
برنامه جاوا است. پس روي N90 هم كار ميكنه. براي گوشي شما هم مشكلي پيش نمياد.

blackhero
20-09-2006, 21:38
آقا كسي با 6600 تست كرده؟!!جواب ميده؟ گوشي خودمونو نتركونه؟!

ar_mahmoudi
20-09-2006, 22:50
سلام
دوستان من با 6600 روي 7610و6600 امتحان كردم ولي موقعي كه مي خواد ارتباط نرم افزاري برقرار كنه اررور میده

ali_j98
20-09-2006, 22:56
منم با و810 روي 6680 تست كردم هيچ كار خاصي نكرد؟؟؟!!!

M O H S E N
21-09-2006, 00:15
من هم روي كا 750 سوني اريكسون امتحان كردم
اما موقع كانكت شدن ارور ميدهد........................................ ...

blackfox
21-09-2006, 05:55
اونايي كه ميگن موقع كانكت شدن ارور ميده بايد قبل از ورود به برنامه بلوتوثشون رو روشن كنن .

amirtaker
21-09-2006, 12:45
اينم طريقه كار با بلوور :cool:

طريقه کار نرم افزار بلوور 2

قبل از ورود به برنامه بايد بلوتوث خودتونو روشن کنيد بعد وارد برنامه شويد ؛ تو ستينگ چند قسمت داره به ترتيب توضيخ ميدم.
جنرال:هر سه گزينه رو تيک بزنيد . براي قسمت پايين هم که معلومه تعداد گذارش هاي بهد از هک کرد کوشي ها رو معلوم مي کنيد
بلو باگ و هلومتو: تنظيمات اين قسمت با قسمت هلومتو شبه هم هستن و با هم توضيخ مي دم . گزينه اول مربوط ميشه به اينکه بعد از شناسايي موبايلي که بلوتوثش روشنه نرم افزار اجازه اعمال تنظيمات بلوباگ يا بلومتو روي دستگاه طرف رو داشته باشه يا نه. گزينه بعد اگر انتخاب بشه نرم افزار شماره تلفن هاي طرف رو کش ميره . گزينه سوم هم مربوط به کش رفتن اس ام اس هاست . گزينه چهارم در دفتر تلفن فرد مقابل شماره اي که از پيش مشخص شده را وارد مي کند . گزينه پنجم و ششم هم به دردتون نمي خوره !! و اما فيلدهاي پاين . اولين فيلد تعداد شماره تلفن هايي است که مي خواهيد کش برويد . فيلد دوم هم تعداد اس ام اس هاست . فيلد سوم و چهارم هم که مربوط ميشه به اطلاعاتي که مي خواهيد در دفتر تلفن فرد مقابل وارد کنيد . فقط يک نکته مهم مي مونه . اونم اينکه همون طور که مي دونيد همه شماره تلفن هاي دفتر تلفن موبايل ( چه مربوط به شهري باشه و چه مربوط به يه موبايل ديگه ) اولشون کد داره يعني بايد صفر رو وارد کنيد ؛ اما شما نميتونيد صفر رو وارد کنيد و به جاي صفر بايد "98+" يا "98" رو وارد کنيد . مثلا شماره من "09188338498" بايد به صورت "989188338498+" يا "989188338498" وارد شود.
بلواسنارف: گزينه اول مثل بلوباگ و هلومتو است . گزينه دوم کل دفتر تلفن رو با تمام جزئيات کش مي ره . گزينه سوم اطلاعات تماس رو مي دزده و گزينه آخر طبق اون نشاني فيلد پايين هر فايلي باشه رو از گوشي مقابل ميدزده . البته شما فقط مي تونيد اطلاعات مربوط به حافظه تلفن رو ور داريد. البته آدرس فايل هايي كه تو حافظهي تلفن هست رو بايد توسط يه نرم افزار ديگه به دست بساريد ؛ چون اگه اشتباه آدرس رو وارد كنيد هيچ فايلي رو به دست نمياريد .
مالفرمد اُبجكت: كار اين قسمت هم كه خيلي ساده هست و نيازي به توضيح نداره . اين تنظيمات براي ارسال فايل بدون اجازه فرد مقابله.

برگرديم به منو اصلي برنامه ؛ همونطور كه مي دونيد قسمت ريپورت مخصوص گزارش كار عمليات هكه و ميگه كه كدوم كارا انجام شد و كدوما انجام نشد . قسمت بريد بلوور 2 هم براي اينه كه يك نسخه از نرم افزار رو براي يكي ديگه بفرستيد.
و اما چه جوري هك كنيد . اول فايند ديوايس رو انتخاب كنيد . بعد از اينكه تمام موبايل هايي كه بلوتوثشون روشن هست رو پيدا كرديد يكي از اونا رو انتخاب كنيد ؛ يك ليست باز ميشه كه از اونجا ميتونيد انتخاب كنيد كه كداميك از مراحل بلو باگ ، هلومتو ، بلواسنارف و مالفرمد اُبجكت انجام بشه و سپس عمليات هك رو شروع مي كنيد.

البته اين نرم افزار نميتونه بعضي از گوشي هارو هك كنه و بعضي ها رو دست و پا شكسته هك مي كنه . اونايي كه نوكيا دارن خيلي راحت مي تونن گوشي هاي سوني اريكسون رو هك كنن.
اطلاعات بيشتر رو هم از سايت سازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دريافت كنيد
موفق باشيد
سماكه گفته بوديدبدون اجازهم ميشه ولي نشد

ar_mahmoudi
21-09-2006, 13:47
من قبل از ورود به برنامه بلوتوثم روشن بود ولي باز ارورر داد.

amirtaker
21-09-2006, 14:15
1.نحوه ي كاربامالفرمد اُبجكت توضيح دهيد
2.ميشه بدون اجازهي فرد رفت توي موبايلش؟توضيح دهيد
ممنون

Tamirat.laptop
21-09-2006, 15:56
تشکر دستت درد نکنه

blackfox
21-09-2006, 15:57
براي مثال روي گوشي 700كا سوني اريكسون بدون اجازه مي تونيد وصل بشيد . براي اونايي هم كه مي گن ارور مي ده يا كار نمي كنه بگم كه بايد نسخه بلوتوث فرد مقابل زير 2 باشه و گرنه كانكت نمي شيد ( البته بدون اجازه ) و يكي از دلايلي كه ارور ميده مر بوط ميشه به انتي ويروس گوشي . آنتي ويروس رو غير فعال كنيد .

blackhero
21-09-2006, 16:14
سلام
دوستان من با 6600 روي 7610و6600 امتحان كردم ولي موقعي كه مي خواد ارتباط نرم افزاري برقرار كنه اررور میده

ممنون دوست خوبم كه گفتي،پس بي خيالش ميشم. :happy:

salar2010
21-09-2006, 21:51
كي ميره اين همه راهو

NINTENDO_DS
21-09-2006, 22:09
اتفاقا برنامه جالبيه من كه خيلي خوشم اومد ممنون بلك جان خيلي زحمت كشيدي

!As@d
21-09-2006, 23:41
برنامه را دانلود ونصب کردم از ارسال کننده ان (blackfox)نیز تشکر می کنم......
تا فردا که برنامه را تست کنم فعلا..........

Watson
21-09-2006, 23:46
آقا اصلا رو کا 700 جواب نداد

kevin
22-09-2006, 00:46
ممنون جالب بود

blackfox
22-09-2006, 15:54
حداقل مطمئنم رو 700كا مي تونه تو دفتر تلفنش شماره وارد كنه . البته با هلوموتو .

amir83t
22-09-2006, 22:57
براي من با هيچ كدوم از گزينه ها نشد و فقط درداخل گزينه هلو موتو گير مي كنه آيا ميشه كاري كرد كه درست كاركند البته گوشي من موتورولا مدلl7است و روي گوشي نوكيا مدل6630امتحان كردم اما با دوگزينه از آنها(بلوبوگ وبلو اسنارف )ديسكانكت ميشه ودر هلوموتو گير ميكنه حتي من 5-6 دقيقه هم صبر كردم اما همون جوري مانده بود آيا بازم بايد صبر ميكردم يا راه ديگري دارد

Mohammad Modarresi
22-09-2006, 23:23
بابا دمت گرم خيلي باحالي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][1].gif اين بدرد من مي خوره چون يه جايي كار مي كنم كه اگه يه رچ بزنم حداقل 5-6 تا گوشي پيدا ميكنم

casper66m
22-09-2006, 23:39
مگه برنامه java نيست چه جوري مي خواد رو گوشيهاي نوكيا كه سيمبيان هست نصب بشه

Mohammad Modarresi
22-09-2006, 23:43
خب يسري از گوشي هاي نوكيا جاوا رو هم ساپورت ميكنند

blackfox
23-09-2006, 05:48
در جواب دوست عزيزمون كه گفته بود برنامه هاي جاوا رو نوكيا نصب نميشه بگم كه : اگر هر فايل جاوا رو پسوندش رو از jar به zip تغيير بدي اونوقت مي توني محتوبات داخلش رو ببيني . حالا اگر پوشه اي به نام META-INF وجود داشته باشه ، حداقل 80% رو نوكيا نصب ميشن .

casper66m
23-09-2006, 15:51
خب يسري از گوشي هاي نوكيا جاوا رو هم ساپورت ميكنند
درسته ولي تعداد شان خيلي كمه

vast_vision_office
23-09-2006, 16:18
سلام دوستان
من روي گوشي 6630 نصب كردم و برنامه سالم هست ولي هنوز تستش نكردم چون آموزشش درست و حسابي روشن نكرد كه چه كار كنم؟؟؟
اگر يك نفر مي اومد يه آموزش درست و حسابي و روشن كننده مي داد كه چه كار كنيم تا 1-شماره تلفن داخل دفتر تلفن طرف به همراه اسمشون رو نشون مي داد و يا شماره تلفن خودش رو نشون مي داد 2-مي شد شماره تلفن خودت رو به همراه اسم مورد نظرت به ليست شماره تلفن هاش اضافه كرد عالي بود

با تشكر
باي

!As@d
23-09-2006, 22:55
براي من با هيچ كدوم از گزينه ها نشد و فقط درداخل گزينه هلو موتو گير مي كنه آيا ميشه كاري كرد كه درست كاركند البته گوشي من موتورولا مدلl7است و روي گوشي نوكيا مدل6630امتحان كردم اما با دوگزينه از آنها(بلوبوگ وبلو اسنارف )ديسكانكت ميشه ودر هلوموتو گير ميكنه حتي من 5-6 دقيقه هم صبر كردم اما همون جوري مانده بود آيا بازم بايد صبر ميكردم يا راه ديگري دارد

من هم (با 6630)امتحان کردم ..... دقیقا همینطوری شد!!!

Mohammad Modarresi
23-09-2006, 23:00
مال من كه جواب نداد روي كا 750 امتحان كردم

arash_a
24-09-2006, 02:33
دوست عزیز این برنامه مثل این که تو گوشی های جدید درست کار نمی کنه .

شیدا
24-09-2006, 04:55
اونایی که از هندسفری بلوتوث استفاده میکنند، پیشنهاد میکنم که اینو نصب نکنند.

blackfox
24-09-2006, 05:45
فكر كنم بهتون گفته بودم كه اين نرم افزار مي تونه گوشي هايي رو هك كنه كه نسخه بلوتوثشون زير 2 باشه .

blackfox
24-09-2006, 05:50
بهتره به حرفه شيدا گوش كنيد . اوناييكه از هندز فري بلوتوث استفاده مي كنن از اين نرم افزار استفاده نكنن . چون اين نرم افزار براي يه قسمت از مراحل هك از بلوتوث شما به عنوان هندز فري طرف مقابل استفاده مي كنه .

blackfox
24-09-2006, 05:57
يه نرم افزار قوي تر براي هك گير آوردم . اگر بتونم كي گانش رو گير بيارم حتما براتون مي ذارم . اين يكي خيلي از قبلي قوي تره . منتظر باشيد .

vast_vision_office
24-09-2006, 06:49
سلام دوست عزيز
منتظر اونم هستيم فقط يه آموزش واضح هم به همراهش بديد بد نيست

با تشكر
باي

pokhyema
25-09-2006, 22:13
سلام.من رو گوشیم نصب کردم.چه جوری کار میکنه؟توضیح کامل بدین
مرسی

pokhyema
25-09-2006, 22:15
گوشی من موتورولا ال سون هستش

!As@d
25-09-2006, 23:04
يه نرم افزار قوي تر براي هك گير آوردم . اگر بتونم كي گانش رو گير بيارم حتما براتون مي ذارم . اين يكي خيلي از قبلي قوي تره . منتظر باشيد .

بی صبرانه منتظریم.....

فكر كنم بهتون گفته بودم كه اين نرم افزار مي تونه گوشي هايي رو هك كنه كه نسخه بلوتوثشون زير 2 باشه .

البته من روی گوشی های فوق (بلوتوس1.2 )هم نتیجه ای نگرفتم....

با تشکر مجدد از شما

salar2010
26-09-2006, 04:59
ببينم ايا اين كار واقعا شدني هست من كه خيلي دوست دارم از اين كارها بكنم @

vast_vision_office
26-09-2006, 10:55
سلام دوستان
من روي 6630 كه تست كردم سه ساعت همين جور داره روش كار مي كنه ولي هيچ اتفاقي نمي افته و فقط گوشي هايي كه بلوتوثشون روشن هست شناسايي مي كنه و عمل هك صورت نمي گيره همون طور كه حدس مي زدم اينا كار نمي كنن و الكي هست

با تشكر
باي

WooKMaN
26-09-2006, 14:01
من Z520i دارم واسم ارور ميده ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amistad
26-09-2006, 14:17
یه نفر هم نگفت که بدون مشکل ازش استفاده کرده .

blackfox
26-09-2006, 16:04
دوستان گلم ما يه غلطي كرديم اين نرم افزار رو معرفي كرديم . بابا جان به من ربطي نداره . من تا حالا چند نفر رو تونستم هك كنم . ولي اينو بگم كه گوشيشون مال عصر هجره ( نميدونم املاش درسته يا نه ) . شايد بعدي به دردتون بخوره . خودم هنوز تو كفشم . البته وقتي نصب ميشه يه ويروس هم همراهش داره . دارم سعي ميكنم اون ويروس رو حذف كنم و فايل نصب رو ريمارك كنم . منتظر باشيد .

vast_vision_office
26-09-2006, 16:07
دوستان گلم ما يه غلطي كرديم اين نرم افزار رو معرفي كرديم . بابا جان به من ربطي نداره . من تا حالا چند نفر رو تونستم هك كنم . ولي اينو بگم كه گوشيشون مال عصر هجره ( نميدونم املاش درسته يا نه ) . شايد بعدي به دردتون بخوره . خودم هنوز تو كفشم . البته وقتي نصب ميشه يه ويروس هم همراهش داره . دارم سعي ميكنم اون ويروس رو حذف كنم و فايل نصب رو ريمارك كنم . منتظر باشيد .
سلام دوست عزيز
خب شما بايد اول تست مي كردي و اينا رو مي گفتي تا اين همه آدم الكي مسخره نشن(شوخي)

با تشكر
باي

blackfox
26-09-2006, 16:46
من برنامه رو تست كردم و برنامه سالم بود و كار هم كرد و من از اون راضي بودم و ... و الان كار دارم . دارم لينك ها رو ليست ميكنم . فعلا وقت ندارم .
باي

vast_vision_office
26-09-2006, 17:17
سلام
پس لااقل يه آموزش ساده بده كه ما بتونيم ليست شماره تلفن ها به همراه اسمشون رو از تو دفتر تلفن بيرون بكشيم اين آموزشي كه دادي خيلي پيچيده بود همين يه آموزش + بهمون بگو چقدر طول مي ده بعد از شناسايي عمليات خواندن ليست دفتر تلفن طول مي كشه؟؟؟

با تشكر
باي

rw280s
27-09-2006, 12:15
به اين راحتيا كار نمي كنه

blackfox
27-09-2006, 15:30
كلا نبايد بيشتر از 5 دقيقه طول بكشه . اگه بيشتر شد از نرم افزار خارج بشيد . چون فقط وقتتون حروم ميشه .

Man Hunter
28-09-2006, 13:08
من برنامه رو تست كردم و برنامه سالم بود و كار هم كرد و من از اون راضي بودم و ... و الان كار دارم . دارم لينك ها رو ليست ميكنم . فعلا وقت ندارم .
باي

واا..واسه من كه كار كرد...ارور و اين داستهانها هم خبري نبود...

خيلي حال داد...

اوليش رو هم روي سامسونگ امتحان كردم...تركوندمش...چه حالي ميده...كلي شماره دستت مياد!!!!!!!!!

بعديش رو هم روي 6630,...واي چه حالي داد...

شايد شما ها كه گوشي تو رو آپديت ميكنين,به مشكل ميخورين...واسه من آپديت نيست....نميدونم شادي اين 1 دليا باشه....

خلاصه خيلي حال داد...دست باعث و بانيش(روباه سياه) درد نكنه....

يا حث رمضان..... ;)

vast_vision_office
28-09-2006, 13:58
واا..واسه من كه كار كرد...ارور و اين داستهانها هم خبري نبود...

خيلي حال داد...

اوليش رو هم روي سامسونگ امتحان كردم...تركوندمش...چه حالي ميده...كلي شماره دستت مياد!!!!!!!!!

بعديش رو هم روي 6630,...واي چه حالي داد...

شايد شما ها كه گوشي تو رو آپديت ميكنين,به مشكل ميخورين...واسه من آپديت نيست....نميدونم شادي اين 1 دليا باشه....

خلاصه خيلي حال داد...دست باعث و بانيش(روباه سياه) درد نكنه....

يا حث رمضان..... ;)
سلام دوست عزيز
گوشي من 6630 هست مي توني بگي يه آموزشي بدي كه چه جوري تونستي ليست شماره تلفن ها رو در بياري؟؟؟

با تشكر
باي

Man Hunter
28-09-2006, 14:08
سلام دوست عزيز
گوشي من 6630 هست مي توني بگي يه آموزشي بدي كه چه جوري تونستي ليست شماره تلفن ها رو در بياري؟؟؟

با تشكر
باي

بابا...بلوتوث خودت و طرف رو روشن كن...حالا بفرست براش....خودش همه كار ميكنه....

يا حق رمضان..... ;)

!As@d
28-09-2006, 22:33

يا حق رمضان..... ;)

یعنی چی ؟ برنامه رو براش بفرستیم؟ :blink:

vast_vision_office
29-09-2006, 00:11

يا حق رمضان..... ;)
سلام رفيق
من يه پست دادم نمي دونم چرا ثبت نشد
ببين اين معني بفرست براش رو برام ترجمه كن

با تشكر
باي

n_yaghmaei
29-09-2006, 01:19
بابا ایول هال دادی

blackfox
29-09-2006, 06:03
يه را حل برا اونايي كه مي گن كارنمي كنه و ارور مي ده و ... . با اين كار 100 درصد مي تونيد گوشي رو هك كنيد . من خودم همين ديروز ان 90 رو هم هك كردم . راهش خيلي ساده هست . كافي گوشي خودتون رو به ليست authorised طرف در قسمت paired devices اضافه كنيد . يعني كاري كنيد كه طرف بدون موافقت بتونه از شما فايل دريافت كنه . ( اونايي كه گوشي فارسي دارن به جاي authorised از اصطلاح "وسايل جفت شده و ... " استفاده شده . ) حالا بلوتوثتون رو روشن كنيد و طبق اون آموزشي كه دادم گوشي رو هك كنيد . اگر درست عمل كرده باشيد 100 درصد كار مي كنه .

feryshad
29-09-2006, 13:40
خوب مزه اینکار به اینه که نشه به گوشی طرف دسترسی داشت وگرنه اگه بتونیم به گوشیش دسترسی داشته باشیم که مزه ای نداره
راستی اون برنامه هک جدید که میگفتی هنوز درست نشده؟

amir_rahbaran
29-09-2006, 16:37
سلام..آقا من اين برنامه رو اجرا ميكنم...مراحل رو طي ميكنه منتها در مرحله لودينگ planting helo گير ميكنه و ديگه هيچ اتفاقي نميفته...همينجوري تا مدت زيادي اين پرانتزاي لودينگ از هم دور ميشن....اين عمل عاديه يا من سر كارم؟؟؟..در ضمن هيچ اروري هم نميده...

vast_vision_office
29-09-2006, 17:03
سلام..آقا من اين برنامه رو اجرا ميكنم...مراحل رو طي ميكنه منتها در مرحله لودينگ planting helo گير ميكنه و ديگه هيچ اتفاقي نميفته...همينجوري تا مدت زيادي اين پرانتزاي لودينگ از هم دور ميشن....اين عمل عاديه يا من سر كارم؟؟؟..در ضمن هيچ اروري هم نميده...
سلام دوست عزيز
دقيقا مشكل منم همينه و هيچ اتفاقي نمي افته نه اروري نه چيزي يعني سر كاريم
بلك فوكس جان
شما كه مي گي بايد به گوشي طرف دسترسي داشته باشيم يعني از اون وقت تا حالا داده بودي دستمون؟؟؟
شما گفته بوديد فقط كافيه بلوتوث طرف روشن باشه بعد شما مي تونيد به راحتي هكش كنيد ولي مي بينيم كه سر كار رفتيم

يا علي
باي

amirtaker
29-09-2006, 17:17
سلام دوست عزيز
دقيقا مشكل منم همينه و هيچ اتفاقي نمي افته نه اروري نه چيزي يعني سر كاريم
بلك فوكس جان
شما كه مي گي بايد به گوشي طرف دسترسي داشته باشيم يعني از اون وقت تا حالا داده بودي دستمون؟؟؟
شما گفته بوديد فقط كافيه بلوتوث طرف روشن باشه بعد شما مي تونيد به راحتي هكش كنيد ولي مي بينيم كه سر كار رفتيم

يا علي
باي
من نيز هماتنند شما

blackfox
29-09-2006, 18:07
vast_vision_office خان من كه بي كار نيستم كسي رو سر كار بزارم . وقتي ميتوني بدون اجازه اين كار رو انجام بدي كه بلتوث طرف از اون نسخه هاي قديمي باشه . نمي دونم افتاد يا نه ؟

vast_vision_office
29-09-2006, 18:25
vast_vision_office خان من كه بي كار نيستم كسي رو سر كار بزارم . وقتي ميتوني بدون اجازه اين كار رو انجام بدي كه بلتوث طرف از اون نسخه هاي قديمي باشه . نمي دونم افتاد يا نه ؟
سلام رفيق
بي ادبي نشه من قصد توهين نداشتم ولي درك كن اعصاب آدم خرد مي شه
مثلا اگر گوشي طرف 6600 باشه مي شه؟؟؟ديگه گوشي كمتر از 6600 بلوتوث نداره

با تشكر
باي

salar2010
29-09-2006, 21:16
بحث كردن فايده اي نداره مديران محترم لطف كنند و اين تاپيك رو ببندند ( چون داره از حد خودش خارج ميشه) از ما گفتن بود

amir_rahbaran
29-09-2006, 23:38
دوست عزيز شما چند مدل گوشي بگو كه ميدوني 100 درصد ميشه تا ما اونارو با اين برنامه هك كنيم..من گوشيم 6630 و اين كارو روي 6600..d500..و يه مدل قديمي سوني اريكسون امتحان كردم ولي همونطور كه گفتم تو اون مرحله ميمونه...حالا خودت بگو چيكار كنيم..بيخيال شيم؟؟؟

Miss-Computer-2006
30-09-2006, 09:26
لطفا اسم گوشي هايي كه اين كار با اونا شدني هست رو بگيد

vast_vision_office
30-09-2006, 15:14
بحث كردن فايده اي نداره مديران محترم لطف كنند و اين تاپيك رو ببندند ( چون داره از حد خودش خارج ميشه) از ما گفتن بود
لام رفيق
اين رو خوب اومدي چون سركاري هست و يارو داده دستمون
من روي هر گوشي مثلا گوشي اهل بوق كه بلوتوث داره امتحان مي كنم اولا يارو بايد تاييد كنه يعني اجازه بده ثانيا اين برنامه بعدش هيچ غلطي نمي كنه

بچه ها سركاري هست
از مديران محترم خواهش مي كنن جهت بيشتر سركار نرفتن اعضا اين تاپيك رو قفل نكنن بلكه حذف كنن

يا علي
باي

mahsa.1986
30-09-2006, 23:14
تا اونجایی که من میدونم تو گوشی نوکیا خوب جواب میده
یا نوکیا روی سونی اریکسون

salar2010
01-10-2006, 04:31
لام رفيق
اين رو خوب اومدي چون سركاري هست و يارو داده دستمون
من روي هر گوشي مثلا گوشي اهل بوق كه بلوتوث داره امتحان مي كنم اولا يارو بايد تاييد كنه يعني اجازه بده ثانيا اين برنامه بعدش هيچ غلطي نمي كنه

بچه ها سركاري هست
از مديران محترم خواهش مي كنن جهت بيشتر سركار نرفتن اعضا اين تاپيك رو قفل نكنن بلكه حذف كنن

يا علي
باي

110 درصد تاييد ميشه

blackfox
03-10-2006, 13:17
بابا وقتي تو ستينگ قسمت جنرال هر سه گزينه رو فعال كنيد وقتي بعد از انجام هك گزارش رو ببينين و بتونيد انگليسي بخونين مي بينيد كه تو گزارش هر قسمت نوشته اين مرحله بهتره رو چه گوشي هايي انجام بشه و دقيقا مدل گوشي رو ذكر مي كنه . حالا با خودتونه . اصلا به من چه . اون برنامه هك رو هم كه قولش رو داده بودم فايل سالمش رو پيدا كردم ولي چون حوصله داد و بيداد هاي الكي بعضي ها رو ندارم لينكشو كه هيچ اسمشم بهتون نميگم .چون آدم رو به غلط كردن ميندازيد . خودتون پيداش كنيد . لينك رو براي دوستام سند مي كنم . تا بعد
:angry:

amir83t
03-10-2006, 14:00
بابا وقتي تو ستينگ قسمت جنرال هر سه گزينه رو فعال كنيد وقتي بعد از انجام هك گزارش رو ببينين و بتونيد انگليسي بخونين مي بينيد كه تو گزارش هر قسمت نوشته اين مرحله بهتره رو چه گوشي هايي انجام بشه و دقيقا مدل گوشي رو ذكر مي كنه . حالا با خودتونه . اصلا به من چه . اون برنامه هك رو هم كه قولش رو داده بودم فايل سالمش رو پيدا كردم ولي چون حوصله داد و بيداد هاي الكي بعضي ها رو ندارم لينكشو كه هيچ اسمشم بهتون نميگم .چون آدم رو به غلط كردن ميندازيد . خودتون پيداش كنيد . لينك رو براي دوستام سند مي كنم . تا بعد
ببخشيد :blush: :blush: حالا خودت را ناراحت نكن :biggrin: اون فايل هم بگذار ;)

amir_rahbaran
04-10-2006, 00:18
حالا شما اونو بذار لا اقل ببينيم اون كار ميكنه يا نه...ما كه هر چي با اين يكي ور رفتيم نتيجه نداد

pokhyema
04-10-2006, 00:59
آقا شما لطف کنید بذارید.ممنون میشم

linkin_park_d_m
04-10-2006, 02:47
راست می گن جنبه ی انتقاد داشته باش!
اون یکی رو هم بذار.
دستتم درد نکنه!

rakhshsavar
04-10-2006, 21:16
رو 6600 هم كار ميكنه؟

Alireza.M67
05-10-2006, 00:56
اون برنامه هك رو هم كه قولش رو داده بودم فايل سالمش رو پيدا كردم ولي چون حوصله داد و بيداد هاي الكي بعضي ها رو ندارم لينكشو كه هيچ اسمشم بهتون نميگم .چون آدم رو به غلط كردن ميندازيد . خودتون پيداش كنيد . لينك رو براي دوستام سند مي كنم . تا بعد
جون داداش بذار بينيم چه جوريه .

vast_vision_office
05-10-2006, 07:52
سلام دوست عزيز
دستت درد نكنه
ببين ما انتقاد كرديم و چيزي نگفتيم و شما اصلا جواب درست و حسابي نداديد اين يك
دوم اينكه اگر چيزي مي خواي بدي ديگه منت نزار اگر مي خواي منت بزاري و بچه ها خواهش كنن كه اگر بزاري من يكي كه دانلود نمي كنم چون منت روش هست
سوم اينكه فكر نكن كه تنها و تنها شما اين برنامه رو داري كه نداري چون كار نمي كنه همه دارن ولي چه فايده كار نمي دن اين يكي هم كه شما داري مثل همين قبلي يا كار نمي ده يا رجيستر نشده يا اصلا خرابه و كار نمي ده
چهارم اينكه ناراحت نشو از حرف من اين رو گفتم تا شايد تو ماه رمضون يه خرده اين خصلت كه تقريبا همه دارن(منت گذاشتن) برطرف بشه و عين كف دست صاف باشه

يا علي
با تشكر
باي

mba2431
05-10-2006, 11:25
سلام
از نسخه زیر استفاده کنید شاید کار کرد :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vast_vision_office
05-10-2006, 13:52
سلام دوستان
من ديگه دانلود نمي كنم چيزي رو مگر حداقل 10 نفر تايددش كرده باشن و كار كرده باشه

با تشكر
باي

Doctor.Freeman
05-10-2006, 14:10
اين نرم افزار از طريق بلوتوث مي تونه دفتر تلفن و اس ام اس هاي فرد مقابل رو بخونه همچنين بدون اجازه طرف براش فايل بفرسته و حتي شماره شما رو داخل دفتر تلفنش قرار بده . شما مي تونيد ليست تماس هايي كه فرد مقابل داشته رو هم ببينيد و ...
اينم لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مممممممنننننوووووننننن :blush:

rakhshsavar
05-10-2006, 14:37
با با حالا شما ببخش برنامه رو بزار. :blush:

Hossain.Shirazi
05-10-2006, 16:07
اكه ميشه اون يكي برنامه رو هم بزاريد.
vast_vision_office جان شما كوتاه بيا.

vast_vision_office
05-10-2006, 17:09
اكه ميشه اون يكي برنامه رو هم بزاريد.
vast_vision_office جان شما كوتاه بيا.
سلام حسين جان
من كه چيزي نگفتم فقط گفتم اگر چيزي مي خواي بزاري منت نزار

با تشكر
باي

PlayStation3
05-10-2006, 18:54
bezar digeh

Hossain.Shirazi
06-10-2006, 16:02
blackfox قهر كردى.
خواهشن برمانه رو بزار.

rakhshsavar
07-10-2006, 16:38
براي مثال روي گوشي 700كا سوني اريكسون بدون اجازه مي تونيد وصل بشيد . براي اونايي هم كه مي گن ارور مي ده يا كار نمي كنه بگم كه بايد نسخه بلوتوث فرد مقابل زير 2 باشه و گرنه كانكت نمي شيد ( البته بدون اجازه ) و يكي از دلايلي كه ارور ميده مر بوط ميشه به انتي ويروس گوشي . آنتي ويروس رو غير فعال كنيد .
من نمیدونم ورژن بلوتوث گوشیم چنده و آنتنی ویروس رو چجوری غیر فعال کنم.؟

kavoosh
08-10-2006, 03:00
بابا بذار ديگه داداش اذيت نكن

vast_vision_office
08-10-2006, 12:49
سلام دوستان
شما كه هنوز داريد التماس مي كنيد
بابا داده دستتون سر كاريه بهتون گفتم تا وقتش

با تشكر
باي

Hossain.Shirazi
10-10-2006, 14:26
كي التماس كرديم.
اگر برنامه رو نزاره هيچ اتفاقي نمي افته :tongue: :tongue: :tongue: .
ما ميگيم يك حالي بهش بديم حالا زحمت ميكشه اين جوري يه تشكري ازش كرده باشيم.

vast_vision_office
10-10-2006, 16:58
كي التماس كرديم.
اگر برنامه رو نزاره هيچ اتفاقي نمي افته :tongue: :tongue: :tongue: .
ما ميگيم يك حالي بهش بديم حالا زحمت ميكشه اين جوري يه تشكري ازش كرده باشيم.
سلام حسين جان
بعد از دو هفته شما اين تاپيك رو كشيدي بالا خب معلومه كه داره منت مي زاره وگرنه مي زاشت بدون هيچ منتي يا داده دستمون شما در جريان نيستي چون تازه عضو شدي الان دو هفته بود كه تو اين تاپيك هيچ خبري نبود

با تشكر
باي

Hossain.Shirazi
11-10-2006, 08:43
سلام حسين جان
بعد از دو هفته شما اين تاپيك رو كشيدي بالا خب معلومه كه داره منت مي زاره وگرنه مي زاشت بدون هيچ منتي يا داده دستمون شما در جريان نيستي چون تازه عضو شدي الان دو هفته بود كه تو اين تاپيك هيچ خبري نبود

با تشكر
باي
:ohno:
آقا ما اصلن من غلط كردم اينجا پست دادم.
اگر ميخايد تا پست ها رو هم پاك كنم.
در ضمن درست 5-6 ماهي عضو شدم ولي 2 سال مطالب اين فروم تعقيب ميكنم.

vast_vision_office
11-10-2006, 17:20
:ohno:
آقا ما اصلن من غلط كردم اينجا پست دادم.
اگر ميخايد تا پست ها رو هم پاك كنم.
در ضمن درست 5-6 ماهي عضو شدم ولي 2 سال مطالب اين فروم تعقيب ميكنم.
سلام حسين جان
اولا اصلن نه و اصلا
دوم اينكه من به شما جسارت نكردم بلكه گفتم اون دوست عزيزمون داره منت مي زاره و هيچ برنامه اي تا الان نيست كه اين كار رو بكنه يا اصلا به درستي كار كنه همين حالا شما جور ديگه فهميديد من شرمندتم

با تشكر
باي

Hossain.Shirazi
11-10-2006, 19:12
سلام حسين جان
اولا اصلن نه و اصلا
دوم اينكه من به شما جسارت نكردم بلكه گفتم اون دوست عزيزمون داره منت مي زاره و هيچ برنامه اي تا الان نيست كه اين كار رو بكنه يا اصلا به درستي كار كنه همين حالا شما جور ديگه فهميديد من شرمندتم

با تشكر
باي

خواهش ميكنم.
اصلن ;) تقصير صاحب تاپيك كه ول كرده رفته.

vast_vision_office
11-10-2006, 19:58
خواهش ميكنم.
اصلن ;) تقصير صاحب تاپيك كه ول كرده رفته.
سلام دوست عزيز
خواهش مي كنم در ضمن علاوه بر ول كردن منت هم گذاشت و رفت

با تشكر
باي

amir83t
11-10-2006, 20:25
آقا يكي بياد اين تاپيك جمع كنه اين مسخره بازي ها چيه در آورديد قفلش كنيد بره

vast_vision_office
11-10-2006, 21:20
آقا يكي بياد اين تاپيك جمع كنه اين مسخره بازي ها چيه در آورديد قفلش كنيد بره
سلام امير جان
اين رو خوب اومدي دمت گرم از همون اول معلوم بود كه مسخره بازي هست من همون چند پست قبل گفتم قفل نكنيد بلكه حذف كنيد ولي كسي گوش نداد

با تشكر
باي

blackfox
11-10-2006, 22:33
اونایی که می گن من ول کردم و رفتن بدونن که من مادر بردم سوخته بود یه هفته دنبال یه مادر برد خوب بودم و در مورد اینکه برنامه ای برای هک وجود نداره بگم که برنامه قوی ای هست به اسم BT-master که الان دارم و کار هم می کنه . هر کی خواست بره یه سرچ بزنه و پیدا کنه . البته بیشتر فایل ها یا خودشون آلودن یا کار نمی کنن. هر کی مردشه یه درست و حسابیش رو پیدا کنه . منم غلط بکنم دیگه لینک دانلود به کسی بدم . همین تاپیک واسه هفت پشتم کافیه

pokhyema
11-10-2006, 23:53
سلام
آقا شما این دفعه بزار برنامرو
یه آموزش هم بده
بد هر کی نتونست باهاش کار کنه به ما مربوط نمیشه
مرسی :blink:

vast_vision_office
12-10-2006, 14:23
اونایی که می گن من ول کردم و رفتن بدونن که من مادر بردم سوخته بود یه هفته دنبال یه مادر برد خوب بودم و در مورد اینکه برنامه ای برای هک وجود نداره بگم که برنامه قوی ای هست به اسم BT-master که الان دارم و کار هم می کنه . هر کی خواست بره یه سرچ بزنه و پیدا کنه . البته بیشتر فایل ها یا خودشون آلودن یا کار نمی کنن. هر کی مردشه یه درست و حسابیش رو پیدا کنه . منم غلط بکنم دیگه لینک دانلود به کسی بدم . همین تاپیک واسه هفت پشتم کافیه
سلام دوست عزيز
بازم داري كلاس مي زاري كه
اگر چيزي مي خواي بزار وگرنه ديگه از خود تعريف و فيس نكن

با تشكر
باي

Arash_XL7710i_207
18-10-2006, 08:05
روي چه گوشي هايي كار ميكنه
مثلا روي سري 90 كار ميكنه؟

معین طلا
19-10-2006, 01:55
كسي بلده باهاش كار كنه؟
خيلي سخته معلوم نيست چي به چيه........
هر كي بلده كامل توضيح بده.
يا علي.

Hossain.Shirazi
19-10-2006, 07:55
توی همین تاپیک توضیح کامل کار با نرم افزار آمده.

boys_won
20-10-2006, 09:27
اصولا" برنامه تحت جاوا براي هك بلوتوث به خوبي كار نميكنه من همشو دارم ولي هيچ كذوم جوابه درست حسابي نميدن

vahab62
21-10-2006, 23:02
من روي 3230 نصب كردم واز v3 تونستم يك دونه شماره بدزدم.
فكر كنم بايد بيشتر بهش ور برم

WooKMaN
21-10-2006, 23:21
اصولا" برنامه تحت جاوا براي هك بلوتوث به خوبي كار نميكنه من همشو دارم ولي هيچ كذوم جوابه درست حسابي نميدن
واسه منم همين ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Diego
22-10-2006, 00:04
اصلا گیریم برنامه خراب....بابا ول کنید بیچاره رو .....یه صفحه در مورد نرم افزاره ....بقیش همش دارد میزنید تو سر بیچاره.....

komi_001
22-10-2006, 01:02
salam
mamnon ghorbone dastet

mom_1425
22-10-2006, 22:17
سلام به همه.اولا بابت نرم افزار از دوستمونblackfox تشكر ميكنم و بهش حق ميدم كه ديگه بهتون حال نميده چون همون دفعه اول گند زدين به حالش.

alishM
23-10-2006, 10:53
از طرف خودمم منون هر چند NullPointerValue جاوا رو هی می داد ولی جالب بود مرسی

arashmidos200x
10-02-2007, 00:27
من 6630 دارم روش نصب كردم اموزشو بطور كامل رعايت كردم و براي هك روي ان80 و 3350و دبليو 350 امتحان كردم احمقانه ترين قسمتش اينه كه از طرف سوال ميكنه بعدش تازه همرو yes زدم اخر يه reporte چرت تحويلم داد كه هيچي بدرد بخور توش نبود بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟

shok_m_3000
11-02-2007, 15:53
کارت درسته blackfox

arashmidos200x
15-02-2007, 19:55
man ro n80 w700 va 3650 emtehan kardam kar nakard faghat ye reporte maskhare mide ke hich chize bedard bokhory tosh nist taze in barname vase taraf ejaze mifreste inke fayde nadare in goshiaram hamaro khodam yes zadam ke bebinam chi mishe hichi nashod

arashmidos200x
15-02-2007, 21:03
man ro n80 w700 va 3650 emtehan kardam kar nakard faghat ye reporte maskhare mide ke hich chize bedard bokhory tosh nist taze in barname vase taraf ejaze mifreste inke fayde nadare in goshiaram hamaro khodam yes zadam ke bebinam chi mishe hichi nashod

arashmidos200x
15-02-2007, 22:42

arashmidos200x
15-02-2007, 22:55

sashaya
19-02-2007, 03:17
آقایون حانوما این نرم افزار اینقدا مهم نبود که 13 صفحه طولش بدین.تمومش کنید

karajjavad
23-02-2007, 18:22
سلام. میتوانید از سایت من برنامه های جاوا-نقشه ایران- قرآن- بارکد خوان و.... عکس - زنگ - تم - برنامه ساخت زنگ موبایل با منو فارسی را دانلود کنید.
آدرس سایت من: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

elyar.j
11-03-2007, 02:57
باحالتريني جيگر.....................

Hamed_jon
13-03-2007, 07:24
داداش خیلی باحالی به خدا اینا دارن رو این نرم افزار هک بحث میکنن تو اومدی اینجا تبلیغات کردی میگی بارکد خوان بگیر...!!!

sensil
13-03-2007, 10:20
آقا بر نامش خیلی توپه
کلی باهاش ور رفتم تا فهمیدم جه حوریه

sensil
13-03-2007, 10:21
black fox دستت درد نکنه
خیلی دنباله این برنتمه گشتم

faryad-ras
06-04-2007, 23:42
rouye 6680 ke aslan javab nadad

faryad-ras
06-04-2007, 23:43
eyval javab dad..tarigheye kaar bahash chejooriye

s_m_taheri
09-04-2007, 01:13
سلام. میتوانید از سایت من برنامه های جاوا-نقشه ایران- قرآن- بارکد خوان و.... عکس - زنگ - تم - برنامه ساخت زنگ موبایل با منو فارسی را دانلود کنید.
آدرس سایت من: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حقا كه جوادي:31: :27: :16: :16: :wac:

SANBOR
10-04-2007, 06:49
رو n70 کار نمی کنه

s_m_taheri
10-04-2007, 11:09
از طرف خودمم منون هر چند NullPointerValue جاوا رو هی می داد ولی جالب بود مرسی

سلام
مال من هم همين خطا رو ميده.
من 6230i دارم

FX
06-05-2007, 07:21
برنامه بنظر خوبیه ولی من نتونستم سر در بیارم

valaghoz
19-07-2007, 15:03
[quote=blackfox;608094]اين نرم افزار از طريق بلوتوث مي تونه دفتر تلفن و اس ام اس هاي فرد مقابل رو بخونه همچنين بدون اجازه طرف براش فايل بفرسته و حتي شماره شما رو داخل دفتر تلفنش قرار بده . شما مي تونيد ليست تماس هايي كه فرد مقابل داشته رو هم ببينيد و ...
اينم لينك دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[/quok

s a j j a d
21-07-2007, 19:39
برنماه ديگه اي است كه پيغام نده و به راهتي وارد گوشي طرف مقابل شد؟
برنامه ديگه است كه بشه عكس هاي طرف مقابل رو هم بدست اورد؟:27:

ogmm
25-07-2007, 12:31
کار نمی کنه

saeid679
25-07-2007, 18:20
خیلی خوب کار کرد من با کا 510 رو ان 90 و کا 750 و پی 990و 900 امتحان کردم
حتما دانلود کنید
هر کس نمیتونه کار کنه برام پیام بفرسته تا براش حل کنم

s a j j a d
25-07-2007, 19:14
برنامه ديگه اي هم هست كه بشه عكس هاي گوشي مقابل رو هم نگاه كرد؟

shayan.pm
04-08-2007, 00:39
agha begin chetor misheh kar kard

afshin01
16-08-2007, 09:50
برنامه زياد خوبي نيست به علاوه اين برنامه لو رفته ،واسه همين اكثر گوشي ها اجازه كانكت نمي دن .من به 3230 و k510 و 3250 و w510 تست كردم .يه جاهايي فقط log مي داد .يا بعضي موارد رمز گوشي رو مي خواست
:2::2:

afshin01
16-08-2007, 09:54
چه طور ؟ واسه م درست در زمان helomoto پيام خطاي..... java.lang مي داد

hamiX
22-08-2007, 03:31
دمت گرم چه نرم افزار باحالی بود

hamiX
31-08-2007, 03:13
چجوری میشه روی E490 نصب میشه ؟

گوشیم حافظه نداره و قسمت نصب جاوا هم خاموشه !!

sohrablh
30-01-2009, 01:27
آقایون حانوما این نرم افزار اینقدا مهم نبود که 13 صفحه طولش بدین.تمومش کنید

آره آره منم تاييد ميكنم:27::27::46:

پویان رپ
09-04-2009, 10:52
سلام به همگی اسم من پویان دنبال چند تا دوست خوب میگردم کسی با من دوست میشه:11:

اارش
04-04-2013, 00:18
هیچکدومشون بدرد بخور نیستن