PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : EasyNet مرورگر سریع و جدید ساخته ی خودم آخرین نسخه

sopack
19-09-2006, 17:03
من با MMB يه مرورگر اينترنتي ساخته ام که انصافانه سرعت بسيار بالايي داره و تو زيبايي هم کم نداره! چون که با فتوشاپ طراحي شده. لازم به ذکر است که من هم اکنون از اين مرورگر استفاده ميکنم. برخي ويژگيهاي EasyNet v2.2 عبارتند از: 1( دانلود و آپلود بسيار سريع بطوريکه همون طوري که خودم آزمايش کردم، چيزي در حدود 9 برابر سرعت اپرا و 9.5 برابر سرعت فايرفاکس را تو آپلود داره 2( مناسب براي فروم بازي! 3( محيط کاربري جذاب 4( ميتوان از آن به عنوان وسيله اي براي جستجو در درايوها و پوشه ها و اجراي فايلها استفاده کرد 4( پخش صداي متن موجود در adress bar و . . . در ضمن آدرس دانلودش را هم اينجا گذاشتم. اين برنامه فعلاً تحت قوانين کپي رايت نيست!!

در ضمن در جواب اونهایی که میگفتن طرز کار این برنامه چطور هست باید بگم که این برنامه صفحه ی اینترنت اکسپلورر را فقط باز میکنه و دیگه نشان دادن صفحات اینترنتی و دانلود و آپلود را با موتور جستجوگر داخلی خودش انجام میده.
در نسخه hی جدیدش قابلیت گشودن انواع عکس و تصویر را در صفحه ای دیگر محیا کرده ام.
نیز، این مشکل Ctrl+Enter حل شد! نه تنها Ctrl+Enter میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... .com بلکه اگه Shift+Enter رو فشار بدین نیز میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... net و نیز Alt+Enter میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... org همونایی که از Shortcut ها ناراحت بودن، حالا دیگه خوشحال شن!! در ضمن یه عالمه Shortcut دیگه هم گذاشتم که با مراجعه به هلپش(Help) میتونین از اونها هم مطلع بشین.

توجه! توجه! این ورژن جدیدش هست و همچنین قابلیت Tab را هم داره(حتماً میدونین که Tab چیه دیگه!یعنی مثل اپرا و فایرفاکس به جای بازکردن چند پنجره جدید، در داخل خودش باز میکنه)

اینم لینک دانلودش با حجم حدود 500 کیلوبایت(البته در فایل rar!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارت 2 را از اینجا دانلود کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد
behnamtec

در مورد امنیت هم باید بگم که این مرورگر اصلا با اون برنامه های معروفی مثل vb و دلفی ساخته
نشده که راه نفوذ به اونها هم معلوم باشه. لازم به ذکره که در این مرورگر چند لایه ی امنیتی محکم هم گذاشتم
پس دیگه نگران چی هستید؟!!!

sopack
19-09-2006, 17:23
صفا ی خودما!!! عجب مرورگریه!!

Behroooz
19-09-2006, 17:25
امنيتش چطوره ؟
موتورش مال كذوم نرم افزاره؟

Kav3h
19-09-2006, 17:49
کاملا از اینترنت اکسپلورر استفاده میشه و امنیتش هم که دیگه مشخصه !!!

Kav3h
19-09-2006, 17:59
سلام
اومدم یه بار هم که شده امتحانش کنم! اما ... فایل رار مشکل داره یعنی از 2 قسمت ، فقط یک قسمت رو آپلود کردی (اون یکی رو خونه جا گذاشتی!)

Behroooz
19-09-2006, 18:07
دستت درد نکنه

dc_error691
20-09-2006, 08:40
rast mige file rar moshkel dare

masoud908
20-09-2006, 13:50
همين كه يه نرم افزرا ساختي اونم مرورگر بايد خيلي حاليت باشه
ممنون

dc_error691
20-09-2006, 16:59
مرسی ممنون لذت بردم

aminkarami
10-10-2006, 16:09
سلام
واقعا مرورگرخوبي بود فقطapi اون موقع كه آدرسي كه داره جستجو مي كنه رو مي نويسه رو اگه بديد ممنون مي شم.
مرسي امين

Alireza_Shafaei_PCworld
10-10-2006, 21:35
من که نمیفهمم
مگه MMB از API برنامه Internet Explorer استفاده نمیکنه؟

پس سرعتش نباید بیشتر از Ie باشه!

asi2000
23-04-2008, 22:18
لینک دانلود خرابه