PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش نشدن تلویزیون سامسونگ با کنترل

lamp23
31-12-2015, 15:07
سلام
یک دستگاه تلویزیون سامسونگ مدل F6450 دارم
مشکلم اینه که بعضی وقتا تلویزیون با کنترل خاموش نمیشه و مجبورم از جوی استیک پشت پنل واسه خاموش کردن استفاده کنم ولی وقتی اینطوری خاموشش میکنم با کنترل به راحتی روشن میشه
چند تا باتری عوض کردم. کنترل رو هم چند بار با تلویزیون pair کردم ولی به صورت تصادفی این مشکل پیش میاد
نرم افزار تلویزیون رو هم آپدیت کردم
جالبه که فقط دکمه خاموش شدن کار نمیکنه ولی تمام دکمه دیگه مثل source و پد لمسی و .... به درستی و بی نقص کار میکنن
مشکل از چی میتونه باشه ؟

استاد شیفو
31-12-2015, 16:34
سلام
مشکلم اینه که بعضی وقتا تلویزیون با کنترل خاموش نمیشه و مجبورم از جوی استیک پشت پنل واسه خاموش کردن استفاده کنم ولی وقتی اینطوری خاموشش میکنم با کنترل به راحتی روشن میشه
چند تا باتری عوض کردم. کنترل رو هم چند بار با تلویزیون pair کردم ولی به صورت تصادفی این مشکل پیش میاد
جالبه که فقط دکمه خاموش شدن کار نمیکنه ولی تمام دکمه دیگه مثل source و پد لمسی و .... به درستی و بی نقص کار میکنن
مشکل از چی میتونه باشه ؟

از دکمه :n09:

lamp23
31-12-2015, 19:25
از دکمه :n09:

بردار با همون دکمه روشن میشه ولی خاموش نمیشه ! اون هم نه همیشه

mehdi 78
31-12-2015, 19:35
سلام
مشکل از چی میتونه باشه ؟
سلام !!!
پیشنهاد می دم به پشتیبانی سامسونگ زنگ بزنید یا باهاشون چت کنید!!! البته اگه انگلیسیتون خوبه!

lamp23
31-12-2015, 19:47
سلام !!!
پیشنهاد می دم به پشتیبانی سامسونگ زنگ بزنید یا باهاشون چت کنید!!! البته اگه انگلیسیتون خوبه!

بله بشون ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادن
مشکل اینجاست که این مدل فقط واسه ایرانه و تو سایت سامسونگ کشور های دیگه که میرم این مدل رو ندارن

گفتم شاید آقای متین پور بتونن راهنمایی کنن

@matinpour

mehdi 78
31-12-2015, 21:18
مشکل اینجاست که این مدل فقط واسه ایرانه و تو سایت سامسونگ کشور های دیگه که میرم این مدل رو ندارن

@matinpour

سلام ایمیل نه . چت!
مدل ها هم معادل دارن تو خارج ولی تو ایران اسمشون فرق می کنه مثل f8880 و f8000 که یکی هستن و فقط دو اسم دارند!!

matinpour
01-01-2016, 00:33

@matinpour

دوست عزیز
تمامی کنترولهای معمولی تلویزیون سامسونگ با هم سازگار هستند از یک کنترول دیگر استفاده کنید ممکن است کنترولتان ضربه خورده باشد و یا گردو غبار و یا روطوبت گرفته شده بایدکنترول را باز کنید و تمامی قسمت کیت و زیر دکمه ها را تمیز کنید.

mehdi 78
01-01-2016, 00:46
دوست عزیز
تمامی کنترولهای معمولی تلویزیون سامسونگ با هم سازگار هستند از یک کنترول دیگر استفاده کنید ممکن است کنترولتان ضربه خورده باشد و یا گردو غبار و یا روطوبت گرفته شده بایدکنترول را باز کنید و تمامی قسمت کیت و زیر دکمه ها را تمیز کنید.
من مشکل ایشون رو یه جای دیگه قبلا دیده بودم!! کنترل روشن می کنه! خاموش نمی کنه!!

lamp23
01-01-2016, 01:12
سلام ایمیل نه . چت!
مدل ها هم معادل دارن تو خارج ولی تو ایران اسمشون فرق می کنه مثل f8880 و f8000 که یکی هستن و فقط دو اسم دارند!!

ممنون
آره پیدا کردم مثلا این مدل f6400 هست توی کشور های دیگه

دوست عزیز

کنترلش لمسی هست
فکر میکنم قیمتش هم زیاد باشه کسی رو نمیشناسم که کنترل تلویزیونش مثل این باشه

این شکلیه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کنترل معمولی بش میخوره ؟
از توی منوی سرویس تنظیمی نداره که بشه این مشکل رو برطرف کرد ؟

matinpour
01-01-2016, 01:56

@matinpour

دوست عزیز
ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.

matinpour
01-01-2016, 02:00
ممنون

کنترلش لمسی هست

این شکلیه :

کنترل معمولی بش میخوره ؟
دوست عزیز
بله کنترول معمولی می توانید استفاده کنید.
و از منوی مخفی نمی شود این کار را کرد.

mehdi 78
01-01-2016, 02:44
ممنون

کنترلش لمسی هست

این شکلیه :

کنترل معمولی بش میخوره ؟
سلام
تا اونجایی که تو نت خوندم این مشکل از کنترل نیست و از tv هست. فک نکم کنترل مشکل داشته باشه! بازم براتون می گردم ( تو سایت های انگلیسی )

lamp23
01-01-2016, 04:06
سلام
تا اونجایی که تو نت خوندم این مشکل از کنترل نیست و از tv هست. فک نکم کنترل مشکل داشته باشه! بازم براتون می گردم ( تو سایت های انگلیسی )

ممنون رفیق
من تو چند تا سایت انگلیسی مشکل خاموش و روشن شدن سریع همراه با صدای کلیک رو پیدا کردم ولی این مشکل رو ندیدم
لطف کنید لینک اون مطالب رو بذارید تا بخونمشون